.trouwen? Super skiën in SEEFELD Familieberichten KRAS.NL de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 voor de lezers van deze krant! 8-daaqse autovakantie Tirol Brede pistes, schitterende loipes, zonnetje en poeder sneeuw... Krijgt u ook alweer de wintersportkriebels? Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben wij voor u een prachtige wintersportaanbieding naar het sneeuw zekere Tirol! Skiën, wandelen, langlaufen, après-skiën, snow- boarden... alles kan! Een 8-daagse vakantie naar het luxe 4-sterren Hotel Wetterstein boekt u al vanaf slechts 325, inclusief ontbijt! En als lezer van deze krant ontvangt u met de speciale actiecode WEG40002 een exclusieve korting van 10 per persoon! Dus op naar Seefeld en bind de lange latten onder! zet het in de krant! 28 I Maandag 24 december 2007 PZC be Vandaag verloor ik alles Niemand die het weten kan Hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal Hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal Hoe erg die pijn wel is Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man Gerrit Wolffers Cary in de leeftijd van 53 jaar. Carla Wolffers-Slot 4381 EV Vlissingen, 22 december 2007 Marktstraat 77 Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 24 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 27 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na~~cfe plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Cary zou het op prijs stellen als u een witte roos voor hem zou meenemen. Cary Wolffers Lieve vriend, je zal altijd in onze herinnering blijven. Marijke en Frans Cary, Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Je vriend, Marco Marieke en Edwin De tsunami in Thailand 26-12-2004 In lieve herinnering Monique Boonman en Wim Snoodijk Wij missen jullie nog iedere dag Rinus Jo Boonman Mart Jacqueline Holtrop Twan, Maike Lieve Cary, Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid van je moeten nemen. Watzullen we je missen. We houden van je. Matty en Mart Marijn en Susan In verband met het overlijden van mijn man is onze winkel Schoenmode van Kampen aan de Oude Markt 20 te Vlissingen gesloten tot en met donderdag 27 december. uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Lieve Cary, Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden, niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden rust zacht Pa en Ma Slot De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame zuster, schoonzuster, tante en oudtante fanneke Maria Taillie-Butler hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. J. Taillie en verdere familie Schoondijke, december 2007 Normaal vanaf 325, nü met actiecode... HOTEL WETTERSTEIN**** Dit nieuwe en luxe 4-sterren hotel is authentiek en klassiek van buiten maar warm en modern van binnen. Het ligt direct aan de skipiste in een allround wintersportgebied op slechts 5 minuten lopen van de ski lift en 500 m van het centrum van Seefeld. De langlaufloipes liggen vlak bij het hotel! Het hotel beschikt o.a. overeen lift, restaurant, (après-ski)bar, skiverhuur, groot zonneterras en biedt kinderanimatie. Het naastgelegen Olympia Sportcenter biedt vele over dekte sportfaciliteiten, waaronder een zwembad. WINTERSPORTGEBIED SEEFELD Seefeld is een mondaine, allround wintersportplaats in het welbeken de Tirol. Het skigebied ligt op 1200- 2100 m, zeer sneeuwzeker dus! U kunt hier geweldig skiën, rodelen, snowboarden en prachtige wande lingen maken door de besneeuwde authentieke dorpjes. Seefeld is uiter mate populair onder de langlaufers. Logisch, want Seefeld is al meerdere keren verkozen tot het beste lang- laufgebied van Europa. Er ligt maar liefst 262 km aan langlaufloipes! In de autovrije dorpskern van Seefeld is volop leven in de brouwerij. Wat dacht u van de gezellige (après-ski)bars waar tot in de vroege uurtjes gefeest i wordt? Of de knusse restaurants met regionale lekkernijen? Seefeld heeft alles in huis voor een complete win tersportvakantie! Aankomstdata: za. van 22/12 t/m 23/2 8 dagen December v.a.jÊ-385, nu v.a. 375 Januari v.a.J£-0-25, nu v.a. 315 Februari v.a.JÊ-345, nu v.a. 335 Inclusief: verblijf in het luxe 4-sterren Hotel Wetterstein in een 2-persoons- kamer met ontbijt. Exclusief: vervoer, reis- en annule ringsverzekering, skimateriaal, skipas, toeristenbelasting. Toeslagen: reser- veringskosten 15 (verplicht), half- pension (ontbijt/diner) 154 p.p. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr24461 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 24.461actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48