Familieberichten 24 I Maandag 24 december 2007 PZC sd Alles van je zal ik vergeten, behalve jou. Cees Nooteboom Op 22 december 2007 hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, mi jn zoon en onze broer Bert Jacobse Hij is 56 jaar geworden. Middelburg: Yvonne Kapaan Etten-Leur: H.M. jacobse -in herinnering M.H. Jacobse-Bosma Etten-Leur: Richard jacobse Tilburg: Francine Jacobse Dirckvan Delenstraat 22 4336 DV Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Bert op donderdag 27 december a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Life is but a dream Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij die ik lief heb. moet ik verlaten. Zij die ik lief had, daar ga ik naar toe. Na een zwaar ziektejaar is kalm ingeslapen mijn lieve man. onze steunpilaar, vader en geweldige opa Frans Cornells de Koeijer 4 mei 1938 123 december 2007 Geen moeite was voor hem teveel. We zijn hem dankbaar voor zijn optimistische levenshouding, zijn behulpzaam heid en zijn zorg. We konden altijd op hem terugvallen en zullen dat nu enorm gaan missen. In ons hart leeft hij voort. Oost-Souburg: Rina de Koeijer-de Bue Borssele: Anita de Koeijer (in herinnering) Goes: Ad (in herinnering) en Silvie de Koeijer jurian, Tristan (in herinnering) en Muriël Middelburg: Anja en Frans-Albert Vogel Lisa en Anne Ritthem: Ronny en Andra de Koeijer Isa, Evy en Bas Wilgenstraat 60 4388 LH Oost-Souburg Op donderdag 27 december 2007 om 11.00 uur zal er in de Hervormde Kerk te Ritthem een uitvaartdienst worden gehouden Aansluitend zullen we hem begeleiden naar de begraafplaats in Ritthem. waar om 12.00 uur de begrafenis plaats zal vinden. Na afloop is er in de kerk gelegenheid om te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Nooit meer ..met z'n allen naar de sneeuw Nooit meer kippetje ukkepuk Nooit meer in de koekenbus Nooit meer lekker kietelen Nooit meer naar de camping om een ijsje Rust zacht, lieve opa Kus van Lisa, Anne. Isa, Evy en Bas Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante en oud-tante Jacoba Pieternella de Lange-de Kam Ritthem: A.P.G. de Lange de Lange-Dees Middelburg: C.P. de Lange-Olijslager Neven en nichten Beetje bij beetje heb je ons moeten verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zo zeer. De man en vader van vroeger was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet maar helpen konden wij je niet. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "dank je voor al wat je hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Robert Camil Ongenae Rob" echtgenoot van Anna Maria de Smet 13 oktober 1928 Biervliet 122 december 2007 Oostburg Oostburg: A. Ongenae-de Smet Biervliet: Frank en Nicky Ongenae-Hardwicke Robert, Ben, Marcus Oostburg: Tea en jack van Hoeve-Ongenae Thomas en Marlous Evi en Robert Aardenburg: Lia en Diana Ongenae-Boone Oostburg, 22 december 2007 Corrspondentieadres: Schouwburgstraat 14 4501 BP Oostburg. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis "De Stelle "in het bijzonder afdeling Boterbloem. De uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 27 december 2007 om 10.00 uur in de Onze LieveVrouwe Onbevlekt Ontvangenkerk te Biervliet waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Mauritshof te IJzendijke. Samenkomst aan de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We hebben veel van je geleerd Ie leerde ons alleen niet Wat het is om je te moeten missen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulp zaamheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze innig geliefde vader en opa Dingeman Pouwelse In de leeftijd van 73 jaar Westkapelle: Jo Pouwelse-Verstraate Maarten en Annie Jasper Chantal West-Souburg: Leo en Jolanda Tessa Westkapelle: Paul 21 december 2007 Torenstraat 55 4361 CTWestkapelle De begrafenis vindt plaats op donderdag 27 december om 14.15 uur 2007 op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek om 14.00 uur vanaf het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het jeugdgebouw. Erg verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve en behulpzame zwager en oom Dingeman Pouwelse We zullen hem erg missen Oostkapelle Paula en Adrie Wondergem-Verstraate Zoutelande Ria en jan van de Woestijne-Verstraate Westkapelle Nel en Piet Jongepier-Verstraate Neven en Nichten Westkapelle, 21 december 2007 Onverwacht is van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Dingeman Pouwelse "Zijn gezelligheid zullen wij niet snel vergeten Wanne van Alphen-Pouwelse Dorus van Alphen in herinnering Maarten en Debora Poula en Daan Kees en Koos Pouwelse Maarten en Eelke Kees en Liesbeth Westkapelle, 21 december 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze beste vriend Dingeman Pouwelse We wensen jo. kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees en Miene Jo en Nele Willem en Sien Na een ernstige ziekte is overleden mijn lieve broer, zwager en oom Frans C. de Koeijer E.A. Dekker-de Koeijer P.D. Dekker Ria Koudekerke, 23 december 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachts heengaan van onze goede vriend Dingeman Pouwelse We wensen Jo en de kinderen veel sterkte toe Willem en Martina Bras in herinnering) en Koos Kees en Lenie (Nele in herinnering) Arjaan en Lien Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Dingeman Pouwelse Dingeman werd pas vorige week nog gehuldigd voor zijn 60-jarig lidmaatschap van onze vereniging. Wij verliezen met hem een vriend en muzikant, welke tot het laatst zijn zo geliefde hobby heeft uitgeoefend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Westkapelle, 22 December 2007 Bestuur, dirigenten en leden van muziekvereniging 'Oefening Kweekt Kunst', Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36