Familieberichten OVERTOOM-GROEN 26 I Maandag 24 december 2007 PZC ZV Want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7b Toen na een val, met ernstige gevolgen, het leven voor hem erg zwaar werd heeft God hem thuisgehaald. Op 79-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Thomas de Rijke Magda de Rijke-Quist Hanneke en Jeroen Lisa Evert Wim en Maaike 22 december 2007 De Saele 45 4307 LL Oosterland De herdenkingsdienst zal donderdag 27 december om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Voorkerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van Allévo "Cornelia", in het bijzonderafd. "Polderland", voorde liefdevolle zorg en aandacht. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Niemand kende zijn strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Tot onze droefheid is op 22 december overleden onze pleegbroer en oom Jacob Thomas de Rijke Nieuwerkerk: Dalebout-van Strien M. Lievense-van Strien neven en nichten Oosterland, 22 december 2007 Tot onze ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze vriend en buurman Jacob Thomas de Rijke Fam. v.d. Maas Mevr. v.d. Maas Mevr. Vos Mevr. Bolle Mevr. v.d. Werf Dhr. v.d. Laan Mevr. v.d. Velde Fam. de Bruine Fam. Hendrikse Mevr. Otte Mevr. Stouten Mevr. de Bruine Fam. Soeters Mevr. Stouten Oosterland, 22 december 2007 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze lieve moeder, mijn schoonmoeder, onze oma en grootoma, vredig is overleden. Liza Nathalie Stokkerman weduwe van Prudent Arthur Rodts Oostburg t Breskens 12 november 1917 21 december 2007 Dordrecht: Margreet van Bergen-Rodts Ruud van Bergen Daan |ara en Vincent Iris, Wouter Stijn en Noortje Oostburg: Rita Rodts t Correspondentieadres: M. van Bergen-Rodts Oranjepark 6 3311 LR Dordrecht De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 27 december om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. De crematie zal in besloten kring plaats vinden. Enkel schriftelijke condoleances. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Margaretha Neeltje Scheele sinds 23 januari 1992 weduwe van Adriaan Kaijser op de leeftijd van 89 jaar. Cornelis Kaijser lanny en Chris Smallegange-Kaijser David Kaijser en Nicoline Sonderman Adriaan en Becky Caroline en Guido Estelle Fabiënne Ad t lesse en Gwenne Mirjam Zaamslag, 23 december 2007 Verzorginghuis "De Molenhof" Corr.adres: J. Smallegange-Kaijser Stuvesande 536 4532 ML Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 28 december om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Wilhelmina Steketee-van Overloop -Mientje- weduwe van lohannes Steketee in de leeftijd van 87 jaar. Familie Steketee Yerseke, 22 december 2007 Correspondentieadres: Oesterstraat 3 4401 EL Yerseke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 27 december om 9.30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Steketee-van Overloop in de leeftijd van 87 jaar. Kapelle: A. Meulpolder-van Overloop Kapelle: C. van Overloop f. van Overloop-Franje Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Verdrietig, maar tevens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, ma en schoonma Cornelia Anna Vreeke-Bruel Corry Goes 19-3-1938 Terneuzen 123-12-2007 Chris Vreeke Conny en Michiel Lingestraat 27 4535 EP Terneuzen Donderdag 27 december is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Corry te nemen in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys22 teTerneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 28 december om 17.00 uur in het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar huisarts H. Meijerink en aan Stichting Thuiszorg voor alle goede zorgen aan haar bes teed. Cees, beste vriend Ondanks je optimisme en gemoed heb je deze ongelijke strijd moeten verliezen. We zullen met veel respect aan je blijven denken. We wensen Janny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Robert en |o, Bernard en Ria Cees, voetbalvriend, nooit meer langs de lijn, nooit meer je vlag omhoog, nooit meer bij ons in de kleedkamer. Rust zacht Cees! Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte. F.C. Dauwendaele4 Kapelle: M.L. van Overloop-Lindenberg Kapelle: C. Eversdijk-van Overloop M. Eversdijk Biezelinge: Dekker-van Overloop A. Dekker Neven en nichten Yerseke, 22 december 2007 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30