Familieberichten Colofon Familieberichten 22 I Maandag 24 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pafamiiifitejightgn@w.egsneriiagblad9n,al tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische moeder Wilhelmina Marina van Ast-Ravia sinds weduwe van Jan van Ast 2001 in de leeftijd van 66 jaar. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Peter Eddy enTanja Boeschka Si Zierikzee, 21 december 2007 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 10 4318 BE Brouwershaven Donderdag 27 december is er om 10.00 uur een samen komst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Ons bereikte het droevige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Mw. M.C. de Bel-Quist is overleden. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden HVG "Wees een Zegen"te Zierikzee Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Cornelisse-Louwerse sinds 26 juni 1982 weduwe van Samuël Cornelisse in de leeftijd van 93 jaar. SerooskerkeA. Louwerse-Comelisse H.P. Louwerse Wim en Ella Sjaco en Irene lohan en Johanna Martha en Adriaan MiddelburgJ. Vader-Cornelisse A.J. Vader (in herinnering Arjen en Wendy Sander en Linda Mariska en Arjan feanine en Joan MiddelburgA.J. Cornelisse en achterkleinkinderen De laatste jaren van haar leven is moeder met liefde verzorgd door haar zoon Adrie. Wij zijn hem als familie daar erg dankbaar voor. 21 december 2007 Oosterscheldestraat 115 4335 PC Middelburg Maandag 24 december is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teel- linckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. de rouwdienst gehouden worden op donderdag 27 december om 11.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Cornelisse-Louwerse weduwe van Samüel Cornelisse Middelburg: J.T. Louwerse-Coppoolse Vlissingen: M. Davidse-Louwerse Oost-Souburg: M.T. de Dreu Westkapelle: M. Louwerse neven en nichten Middelburg, 21 december 2007 Enige en algemene kennisgeving "Ik hou zoveel van jullie allemaal" Verbijsterd en intens verdrietig delen wij u mee het onver wachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Aafke Doens-Modder Sinds 15 juni 1992 weduwe van Jan Kuiper Groningen Temeuzen 24 maart 1941 21 december 2007 Biervliet: Bennie Doens Kinderen en kleinkinderen Appingedam: Linda Nieuw-Vennep: Ellen en Ben Marieke en Lano Willemien Rijswijk: Cora en Arno Brian Arnhem: Gert (an Appingedam: Sandra Mo Correspondentieadres: B. Doens Markt 2 4521 BN Biervliet De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 28 december om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om te condoleren. Nooit vragend, nooit klagend, altijd voor zich zelfdragend was zij een steun voor velen. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is, heden te midden van haar dierbaren, vredig van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Corrie van Gent-Moerland weduwe van Jan van Gent 13 juli 1920 t 22 december 2007 Zierikzee: Klazina van Houselt-van Gent (in herinnering) Ian van Houselt (in herinnering) Kinderen en kleinkinderen Breda: Rini en Esther van Gent Daan en Eefje Correspondentieadres: Fam. van Gent Rechterenstraat 53 4834 LT Breda Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 december van 14.00 tot 16.00 uur op haar kamer in zorgcentrum 'Borrendamme', Scheldestraat 2 te Zierikzee. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 december van 12.00 tot 12.45 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Hierna willen wij elkaar ontmoeten in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Zwarte kleding gewenst. Flink was je je hele leven, tot het einde moedig geble\>en. Flink wil je dat ook wij zullen zijn maar het afscheid doet zo 'n pijn. VeeI mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Intens bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die ze ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame oma Cornelia van Gent-Moerland sinds 4 april 1991 weduwe van (an van Gent Bruinisse, 13 juli 1920 t Zierikzee, 22 december 2007 We zullen haar missen. Emiel en Tanja van Houselt-de Bakker Julian f Joëlle Daphne Caroline en Brian Ploeg-van Houselt Arjan van Houselt en Corrie Verhoek Kiekendiefstraat 11 4302 WT Zierikzee Zij had de kracht om het leven los te laten, wij hadden de liefde om haar te laten gaan. Een dierbare vriendin is ons ontvallen Cor van Gent-Moerland Zij leeft voort in onze herinnering. N. van 't Veer-Bloem Rian en Peter en kinderen Cor en Ineke en kinderen 22 December 2007 Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw, we hebben genoten van al die jaren met jou. Na een kort ziekbed is rustig van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en klein omaatje f/o/atvta f/'/eyte gehuwd geweest met Willem Huige (f 19-9-1977) Nieuw- en Sint Joosland Middelburg 26 mei 1918 22 december 2007 In de leeftijd van bijna 90 jaar. Middelburg: J. Huige E.F. Huige-Korstanje Willy Bert en Angelina Frank, Quintin, Wilbert Mark en Marieke Rozenburg: P.N. Bosman-Huige J.J. Bosman Alexander en Debby Celeste, Jeremy, Justin Marcel en Natascha Victoria Wezep: M. Huige A. Huige-Vrieze Marco en Bertus Raymond, Kevin en Kristel Jan-Willem en Wilmien Saskia, Astrid, Gerben Koudekerke: G.W. Huige Danielle en Arvid Gaby, Fenna Kristel en Ron Giovanni Heinkenszand: J. Boonman-Huige C.J. Boonman Jerney en Wim Nathaly en Francois, Senna gs en allen die haar liefhebben Correspondentieadres Oud Arnemuidsvoetpad 37,4332 AN Middelburg Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op donderdag 27 december om 13.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Vanaf 12.30 uur is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 24