Dinsdag
circusring voor goede doel
„Ik hoefde gelukkig niet zoals mijn collega Jaap Jongbloed wekenlang te trai
nen VOOr de aCt, maar eng was het wel. Lucille Werner, presentatrice
PZC Maandag 24 december 2007 1 7
07:05 Safari 08:00 3rd
Rcok from the Sun 08:55
The bold and the beautiful
09:20 When good pets go
bad 10:20 CreaTieV 11:15
Killer Instinct 12:15 De op-
voedpolitie voor die-
ren13:15 Sue Thomas: F.B.
Eye 14:20 Deck the
hallsl 6:00 According to
Jim16:30 The Bold and
the Beautiful 17:05 Christ
mas vacation 2: Cousin Ed
die's island adventure
07:00 Teleshop 7 07:01
Astrotijd 08:15 Tel sell
08:45 Astrotijd 09:00
Trucker M/V 09:20
Gone to Maui 11:00
Business class 12:15 Ei
gen huis tuin 13:05
RTL GP: MotoGP 14:00
Moscow on the Hudson
16:10The freshman
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live-
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Een plek onder de
zon 17:30 Oprah Win
frey show
07:00 Related 07:55 Sud
denly Susan 08:25 Ro-
seanne 08:55 Love, Inc
09:20 Ed 10:15 Will
Grace 10:55 Astro TV
12:55 Strong medici
ne 13:50 Gilmore girls
14:50 Disney Feest: Buzz
Lightyear of Star Com
mand 15:25 Strong me
dicine 16:25 Sudden
ly Susan 16:50 Gilmore
girls 17:40 Charmed
VERONICA
09:10 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Disney's The Le
gend of Tarzan, Lilo
Stitch, Iggy Arbuckle,
Kim Possible, Cartoon
Cup, Urban Vermin, De
Tofu's, Totally spies, Lilo
Stitch, Iggy Arbuckle,
Disney's The Legend of
Tarzan, Disney's Stitch!
The movie
O
O
18:35 The Santa Clause
18:05
Armed and dan
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:40 Eve's Christmas,
18:00
3rd Rock from
2, komische fami
gerous, filmkome
komische familie
the sun, comedy
liefilm
die
film
serie
19:50
De Pfaffs, do-
19:10 Ally McBeal, ko
19:00
Friends, comedy
cusoap
mische serie
serie
19:25
Spin city, comedy
serie
19:55
Skileraar zoekt
Kerstmiss, amuse
ment
20:30 Harry Potter en
20:30
Brewster's milli
20:00 Everybody loves
20:30 Surviving Christ
20:30
Blue streak, actie
de geheime ka
ons, filmkomedie
Raymond, come
mas, filmkomedie
komedie
mer, fantasyfilm
dyserie
20:30 All you need is
love kerstspecial,
kerstspecial
22:30 The Wanderers,
filmdrama
22:30 As the world
turns, soapserie
22:15 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:10 Vegas Voyage:
De finale, poker-
programma
23:20 Shoot to kill, thril
ler
23:20 The nanny, come- 23:10 Criminal intent,
dyserie dramaserie
23:50 4 in het land,
nieuwsprogramma
mering: Hart van
Nederland - Late
editie (h)
00:40
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws
00:15
Will Grace (h)
00:15
Punk'd
00:41
Nachtlounge
00:25
RTL Weer
00:50
Nachtprogram
01:10
Nachtprogram
03:00
The hotspot
00:30
Een plek onder
mering: Relax TV
mering
05:30
Astrotijd
de zon
04:10
Will Grace
04:15
Skileraar zoekt
01:00
Teleshop 8
kerstmiss (h)
01:01
BoysTonight
04:45
Friends (h)
02:00
TV Club
05:05
Stargate SG-1
00
O
O
V0
KJ
KJ
O
KJ
KJ
O
KJ
UI
O
Dries van Agt treedt op als
spreekstalmeester, en nu we toch
aan name dropping doen: Angela
Schijf voert naar verluidt de meest
waanzinnige act uit, hangend aan
linten in de nok van de tent. De
weinig voor de hand liggende com
binatie Fiona Hering, Najib Amha-
li en Jim Bakkum doet een ver
dwijntruc. En Lucille Werner pre
senteert de avond niet alleen,
maar onderwerpt zich ook nog
eens aan een messen- en kruis-
boogact. „Ik hoefde gelukkig niet
zoals mijn collega Jaap Jongbloed
wekenlang te trainen voor de act,
maar eng was het wel", vertelt ze.
„Ik krijg links en rechts van me
messen toegeworpen. Mijn vrien
den verklaren me voor gek."
KerstSterrenCircus, Nederland 1,
20.15 uur.
Angela Schijf in KerstSterrenCircus.
foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:23 Nieuws
18:41 Weer
18:43 Doen!
18:45 Desalniettemin
18:57 10 jaar tijd
19:10 Nieuws. Herh
19:28 Weer
19:30 Doen!
19:32 Desalniettemin
19:47 10 jaar tijd
20:00 Nieuws. Herh
20:18 Weer
20:20 Doen!
20:22 Desalniettemin
20:34 10 jaar tijd
20:46 RegioNed
21:00 Nieuws. Herh
21:18 Weer
21:20 Doen!
21:22 Desalniettemin
21:34 10 jaar tijd
21:46 RegioNed
22:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 10:00
Protestantse eredienst. 11:00
Eucharistieviering. 12:00 Urbi
etorbi. 12:40 Kerstboodschap
door Z.M. de Koning. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Man bijt hond. 14:00
Airline. 14:25 Thuis. 15:00
Ballykissangel. 15:45 De drie
wijzen. 16:20 Clips. 16:35 Gary
Rhodes Xmas special. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:45 16+. 21:20
Koppen. 21:50 Evelien. 22:20
De laatste show. 23:10 Het
journaal laat. 23:31 KENO-uit-
slagen. 23:32 Het weer. 23:35
'Allo 'allo! 00:05 De rode loper.
00:25 Man bijt hond.
België 2
07:00 Lars, de kleine ijsbeer.
07:05 Hopla. 07:10 Draakje.
07:15 Laura's ster. 07:25
Dierendokter Tom. 07:35
Strawberry Shortcake. 08:00
Sprookjesboom. 08:05
Lazytown. 08:30 Miss BG.
08:45 Mega Mindy. 09:10 Een
luizenleven. 10:45 Sprook
jesboom. 10:50 Oggy en de
kakkerlakken. 11:00 Op schok.
11:05 Go go stop. 11:25 Oggy
en de kakkerlakken. 11:30
Pitt &Kantrop. 11:55 Zap Jr.
High. 12:05 Karrewiet. 12:15
Go IV. 12:45 W817.13:00
6tien. 13:25 De ongelofelijke
avonturen van Kikka Bob.
13:40 Mega Mindy. 14:05 Sam
son en Gert kerstshow 2005.
15:35 Jungle cubs in het Disney
festival. 16:00 Lazytown. 16:25
Samson Gert. 16:50 De bad-
brigade. 17:05 Aladdin in het
Disney Festival. 17:25 Mega
Mindy. 17:55 Op schok. 18:05
Karrewiet. 18:15 Spring. 18:30
Go go stop. 18:50 En daarmee
basta! 19:10 Zap Jr. High.
19:25 Karrewiet. 19:35 The
Sleepover Club. 20:00 Terzake.
20:50 De film van mijn leven.
21:20 10 jaar sport. 22:15
Extras. 22:45 Zidane, the final
match. 23:40 De film van toen.
00:15 Doorlopende herhaling
van Terzake.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
08:55 Références tv. 09:15
Décode. 09:40 Jardins et
loisirs. 10:00 Le rêve d'Alina.
11:30 Médical détectives.
11:55 Table des terroirs.
12:00 Les feux de l'amour.
12:48 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Brigade du
crime. 14:25 C'est du beige.
14:50 Maman, j'ai encore
raté l'avion. 17:00 Questions
d'argent. 17:05 7 a la maison.
18:00 Comme chez moi. 18:30
6 minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:20 Les
carnets du bourlingueur. 21:20
Le piège du père Noël. 22:55
Hérode. 23:52 Questions
d'argent. 23:55 En quête de
sens: Le coeur et l'esprit. 00:05
50 degrés nord.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
09:35 Plus belle la vie. 10:00
Culte protestant. 11:00
Eucharistieviering. 12:00 Urbi
et Orbi. 12:45 Kerstboodschap
paus Benedictus XVI. 12:55
Tekenfilms. 16:00 lei bla bla.
16:05 Tekenfilms. 17:50 Air
de familie. 18:00 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Médical détectives.
19:50 Un gars, une fille. 20:00
Les pierrafeu a Rock Vegas.
21:35 d6bels. 22:38 D'art d'art.
22:40 Le 12 minutes. 22:54
KENO. 22:56 Weerbericht.
23:00 Le sacre du printemps.
23:40 Le teek. 23:55 Le boléro.
00:15 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Basil Brush show. 10:25 Thumb
wrestling. 10:30 The sorcerer's
apprentice. 10:55 Shaun the
sheep. 11:05 Secret show.
11:20 Christmas in Worces
ter: Christmas day eucharist.
12:20 The Santa Clause 2.
13:55 Nieuws en weerbericht.
14:05 Wallace and Gromit: A
grand day out. 14:30 Top of
the pops Christmas special.
15:30 Robbie the reindeer in
Close encounters of the herd
kind. 16:00 The Queen. 16:10
Finding Nemo. 17:40 Shrek 2.
19:05 Nieuws en weerbericht.
19:15 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:20 EastEnders.
19:50 Doctor Who Christmas
special. 21:00 EastEnders.
21:30 Strictly come dancing
- Christmas special. 22:30 To
the manor born. 23:30 The
Catherine Tate Christmas
show. 00:10 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 00:25
Speed.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Doodle
do. 07:40 Boogie Beebies.
07:55 Christmas storytime
with Roly Mo. 08:00 Tweenies.
08:20 Clifford's puppy days.
08:35 Pingu. 08:40 Charlie
and Lola. 09:00 Lazytown.
09:25 Bernard. 09:30 Animal
park: Wild in Africa. 10:00
Meerkat manor. 10:25 Around
the world in 80 days. 11:15
How we built Britain. 12:15
Gone with the wind. 15:45
Hetty Wainthropp investigates.
16:55 The magic of Romeo
and Juliet. 17:25 Romeo and
Juliet. 19:50 Andrea Boccelli:
The story behind the voice.
20:50 The Queen. 21:00 Dad's
army. 21:30 Dragon's den.
23:00 James May: My sister's
top toys. 00:00 The comedy
Christmas.
Duitsland 1
07:00 Marias kleiner Esel.
07:30,08:00 Fiinf auf dem
Apfelstern. 08:30 Willi wills
wissen. 09:00 Tagesschau.
09:03 Rumpelstilzchen Co.
10:35 Drei Haselnüsse für
Aschenbrödel. 12:00 Tages
schau. 12:15,13:00 Napoleon
und die Deutschen. 13:45 Zwei
Brüder. 15:25 Tagesschau.
15:35 Das schwarze Schaf.
17:05 Tagesschau. 17:15 Das
Haus in Montevideo. 19:15 Auf
der Transsib. 20:00 Tagesschau.
20:10 Weihnachtsansprache
des Bundesprasidenten. 20:15
Das Weihnachtsfest der Über-
raschungen. 22:45 Tagesthe-
men. 22:58 Das Wetter im
Ersten. 23:00 James Bond 007
- Octopussy.
Duitsland 2
07:20 Felix - Ein Hase auf
Weltreise. 08:40 Ronja, die
Raubertochter. 10:40 heute.
10:45 KatholischerWeih-
nachtsgottesdienst. 12:00 Urbi
et Orbi. 12:35 Damast und
Lichterglanz - alltag im Vatikan.
13:20 FünfTonnen Heiligkeit
- Die Jungfrau von Viterbo.
13:35 heute. 13:40 Heidi und
Peter. 15:10 Das Schneepa-
radies. 16:35 heute. 16:40
Weifêblaue Wintergeschichten.
17:25 Lassie kehrt zurück.
19:00 heute. 19:07 Weerbe
richt. 19:08 Weihnachtsanspra
che des Bundesprasidenten.
19:15 Winterwelt Colorado
- Deutsche im Herzen von
Amerika. 19:30 Jesus von Assisi
- Franziskus und das Geheimnis
der Stigmata. 20:15 Harry
Potter und der Gefangene von
Askaban. 22:20 heute. 22:25 3
Engel für Charlie. 23:55 heute.
00:00 Reine Nervensache 2.
Discovery
07:40 Rides: The Moal. 08:30,
08:55 5th Gear. 09:20 Wild
fishing with Henry: Norway.
09:45 Wild fishing with Henry:
West country. 10:10 Ray
Mears' extreme survival: Arctic
circle. 10:35 Forensic detecti
ves: Raw greed. 11:30 Mission
implausible. 12:25 How it's
made. 12:55 Stuntdawgs.
13:20 Dirty jobs: Casino food
recycler. 14:15 World's biggest
airliner: Delivering the Airbus
A380.15:10 American chop
per: Christmas sleigh. 16:05
American hotrod: '57 Chevy.
17:00 Beetle crisis. 17:30 Mas
sive speed: Warships. 18:00
How it's made. 18:30 Stunt
dawgs. 19:00 Mythbusters:
Holiday special. 20:00 Dirty
jobs: Parade float dismantler.
21:00 Extreme engineering:
Turbo-charged boats. 22:00
Building the future: 21st
Century shelter. 23:00 Real
superhumans.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Eye of the leopard. 14:00
In the womb: Animals. 16:00
I didn't know that. 16:30 The
Shak: Mini. 17:00 Aap Co.
17:30 Monkey business. 18:00
Ancient megastructures: The
Colosseum. 19:00 Ancient
megastructures: The great
pyramid. 20:00 Ancient mega
structures: Chartres Cathedral.
21:00 Dino death trap. 22:00
Dino autopsy. 23:00 Megas
tructures: South Pole station.
00:00 Air crash investigation:
All engines failed!
TMF
09:00 De videotheek. 10:00
Reaction. 11:00 Valerio in de
sneeuw. 11:30 Winterbase.
12:00 10 XBeyonce. 13:00 De
videotheek. 14:45 Jeweeted.
15:00 Juanes serveert. 15:30
Interactive chart. 16:30 Reac
tion. 17:30 ClipKennis. 18:00
Top 25.20:00 Interactive chart.
21:00 Gamekings. 22:00 TMF
rockt. 23:00 De Dagrand.
23:40 Nachtdienst.
MTV
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Cöté cuisine. 09:00 Cöté
jardins. 09:25 Télétourisme.
09:50 TiVi 5.10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Les escapades de Petitrenaud.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Ungars, une fille. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Les par-
rains. 16:00 C com-q®. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Palais d'Europe. 18:00
Nieuws. 18:30,19:20 Tombé
du ciel. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Concert Noël au palais.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00,
09:30,10:00,10:30 WATTS.
11:00 Eurogoals. 11:45 Auto
sport. 12:45 Gooooal! 13:15
WATTS. 14:15 Eurogoals.
15:00 Schansspringen. 16:00,
16:30 WATTS. 17:00 UEFA
Cup classics. 18:00 Champions
League klassiekers. 19:00
Sterkste man. 20:00 Eurogoals.
20:45 Boksen. 23:00,23:45
Worstelen.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.