Televisie
voor KPN knetterbek zijn'
'Dit is waar elke marketeer van droomt' Aline van Keulen, manager communicatie KPN
PZC Vrijdag 21 december2007 I 47
06:15 The Simpsons
07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:30 Tele 6: Tel sell
08:30 The bold and the
beautiful 09:05 Tele 6:
Tel sell 10:05 CreaTi-
eVl1:00Tele6:Telsell
12:00 Hart van Neder
land - Late editie 12:25
Shownieuws - Late edi
tie 12:55 De opvoedpo-
litie voordieren 13:25
Sue Thomas: F.B.Eye
14:25 Cherish 16:15 The
Cosby show 16:45 The
bold and the beautiful
17:10 According to Jim
17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Nederland onder
weg 10:40 RTL Z Nieuws
13:40 Who's next 14:00
RTL Z Nieuws 14:20
Trucker M/V 14:40
RTL Z Nieuws 17:15
Who's next 17:30 RTL
Z Nieuws 17:45 The A-
Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Een plek onder de
zon 17:30 Oprah Win
frey show
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Love,
Inc 08:40 Tel sell 09:10
Ed 10:05 Tel sell 10:35
Astro TV 11:35 Born-
2Cook 12:15 Trau
ma centrum 12:45 Tel
sell 13:50 Gilmore girls
14:50 King of the Hill
15:15 Disney Feest: Buzz
Lightyear of Star Com
mand 15:50 Strong me
dicine 16:50 Sudden
ly Susan 17:15 Gilmore
girls
VERONICA
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Wie
len van de bus, Bam
boe Club, Tractor Tom,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bob de Bouwer,
Koala broertjes, Har
ry en zijn emmer vol di
nosaurussen, Hamtaro,
De drieling, Strawberry
Shortcake, Captain Fla
mingo, Iggy Arbuckle,
Urban Vernin, Mega ba
bies, Planet Sketch, De
vijfling, De Tofu's, Poké-
mon, Totally spies, Ur
ban Vermin, Disney's
The Legend of Tarzan,
Iggy Arbuckle, Kim Pos
sible
O
OVERIGE H35HE
Omroep Zeeland
18:30 Trauma NL, serie
documentaires
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
18:40 Law order, ad- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 3rd Rock From
vocatenserie serie The Sun, comedy
serie
18:55 Friends, comedy-
19:40 DePfaffs.do-
cusoap
19:10 Ally McBeal, ko
mische serie
19:00 McLeod's daugh
ters, dramaserie
19:25 Spin city, comedy
serie
19:50 Seinfeld, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:20 RTL Voetbal: Ere-
informatief divisie Live Wil-
20:30 Sterren dansen lem II - De Craaf-
op het ijs: De dag schap, liveverslag
voor de finale,
live-uitzending
20:00 Everybody loves
Raymond, come
dyserie
20:30 Dream for an in
somniac, romanti
sche komedie
20:00 Sex and the city,
komische dramase
rie
20:30 The fugitive, ac
tiethriller
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:25 Top Gear, auto-
magazine
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:45 RTL Voetbal: Ju-
piler League, ver
slag
22:10 As the world
turns, soapserie
22:30 Joy ride, thriller
horrorfilm
22:35 Brainiac, populair-
wetenschappelijk
programma
23:15 Piets mooiste
23:00
The nanny, come
23:35 Sexcetera, erotiek
kerstversiering,
dyserie
zoektocht
23:30
4 in het land,
23:35 Bloodfist VII:
nieuwsprogramma
Manhunt, actie
23:55
RTL Nieuws,
film
nieuwsbulletin
00:00
RTL Poker
00:05
RTL Weer
00:50 Sex and the city
00:00
Nachtprogram
01:00
Who's next
00:10
Een plek onder
(h)
mering
01:15
Teleshop 7
de zon
01:20 Nachtprogram
00:15
Jordan Peter
01:16
2Babes
00:40
Teleshop 8
mering: Relax TV
01:20
Nachtprogram
01:55
Nachtlounge
00:41
BoysTonight
mering
03:00
The hotspot
02:00
TV Club
04:25
Hart van Nederl.
05:30
The Avengers
(vroeg)(h)
marketeer van droomt. En als het
moment daar is geniet je er met
voile teugen van."
De Gouden Loeki werd in 1995
door de Ster in het leven geroepen
om reclamemakers te stimuleren
aantrekkelijke reclame te maken.
Welbegrepen eigenbelang, want
leuke reclames houden de blokken
draaglijk. Kijkers krijgen vanavond
in de één uur durende live-uitzen
ding - net als vorig jaar gepresen
teerd door Reinout Oerlemans -
een show met dans, acrobatiek en
cabaret.
Aan het begin van de avond wor
den de vijf finalisten bekendge
maakt, waarna het kijkerspubliek
per sms de winnaar kiest.
aSter Gouden Loeki verkiezing,
20.30 uur, Nederland 1.
10
O
ro
o
NI
O
O
NI
NI
O
NI
UI
O
09:00
18:00
18:23
18:41
18:43
18:45
18:54
19:10
19:28
19:30
19:32
19:44
20:00
20:18
20:20
20:22
20:31
20:46
21:00
21:18
21:20
21:22
21:31
21:46
22:00
Tekst-tv
Journaal
Nieuws
Weer
Doen!
Trugkieke
10 jaartijd
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
Trugkieke
10 jaartijd
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
Trugkieke
10 jaar tijd
RegioNed
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
Trugkieke
10 jaar tijd
RegioNed
Herhalingen
België 1
00
O
O
09:00 Studio Brussel - Music
for Life. 12:10 De rode loper.
12:35 Blokken. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Man bijt hond. 14:00 Airline.
14:25 Thuis. 14:55 Studio
Brussel - Music for Life. 17:35
Buren. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:35
Blokken. 19:00 Het journaal.
19:40 Man bijt hond. 20:05
Het weer. 20:10 Thuis. 20:40
Steracteur? Sterartiest!. 22:05
Kingdom. 22:55 Studio 1
23:25 Het journaal laat. 23:46
KENO-uitslagen. 23:47 Euro
millions-uitslagen. 23:50 Het
weer. 23:55 The bill.
België 2
08:55 Terzake. 09:30 Winter-
beelden. 15:30 Hopla. 15:35
Bumba. 15:40 Pocoyo. 15:45
Wizzy Woppy. 15:50 Het
vergeten speelgoed. 16:00
Strawberry shortcake. 16:25
Samson Gert. 16:50 Smos.
17:05 Aladdin in het Disney
Festival. 17:30 Miss BG. 17:40
Rocket mijn raket. 17:55 Op
schok. 18:05 Karrewiet. 18:15
Spring. 18:30 Go go stop.
18:50 En daarmee basta!.
19:10 Zap Jr. High. 19:25 Kar
rewiet. 19:35 The Sleepover
Club. 20:00 Terzake. 20:50 The
planet. 21:45 Het peulengaleis.
22:22 Canvas XL tip. 22:25
Desperate housewives. 23:10
Alles kan beter. 23:40 De keien
van de Wetstraat. 00:10 La cité
des enfants perdus.
RTBF1
09:30 Télétourisme hebdo.
09:55 Le voeu de Noël. 11:30
Medical detectives. 11:55 Ta
ble des terroirs. 12:00 Les feux
de l'amour. 12:46 Weerbericht.
12:47 Nieuwsoverzicht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:40 Télétourisme qoutidien.
13:50 Brigade du crime. 14:35
Croisière nuptiale en Birmanie.
16:25 Incantesimo. 17:20
Questions d'argent. 17:25
La crim'. 18:30 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:10
Multimedia.mag. 20:15 C'est
du beige. 20:45 Dossier noir:
Le flouze du village (L'Affaire du
village n° 121:45 Dossier noir
2006: Le dernière passion de
Jésus. 22:40 Trekking Euromil-
lions. 22:45 Studio 123:21
Questions d'argent. 23:25 50°
nord. 23:50 Le 12 minutes.
00:05 Nieuws.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
09:50 D6bels. 10:50 Screen.
11:35 Plus belle la vie. 12:05
Toute une histoire. 13:01
Tekenfilms. 13:45 La nature
ordinaire. 14:35 Toute une
histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 15:59 lei bla bla. 16:01
Tekenfilms. 17:30 Minuscule.
17:35 Les niouzz. 17:45 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Medical detectives.
19:55 Un gars, une fille. 20:05
Beursberichten. 20:10 Les
complices. 22:17 Un gars, une
fille. 22:19 D'art, d'art. 22:21
Weerbericht. 22:22 KENO.
22:30 Le 12 minutes. 22:44
Beursberichten. 22:45 Zoom
arrière. 23:55 Mur.
De KPN-commercial '5 kiklo inktvip' van reclamebureau N=5 is een van de
grote kanshebbers vanavond voor de reclamepublieksprijs. foto GPD
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Escape
to the country. 12:00 Homes
under the hammer. 12:30 Car
booty. 13:10 Nieuws en weer
bericht. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:40 Doctors.
15:10 Monk. 15:50 'Allo 'allo.
16:20 Nieuws en weerbericht.
16:25 Dennis the menace.
16:45 Arthur. 17:00 What's
new Scooby-Doo?. 17:20
Shaun the sheep. 17:30 The Ba
sil Brush show. 18:00 Trapped.
18:25 Newsround. 18:35 Cash
in the attic. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws. 20:00 The One show.
20:30 Junior mastermind.
21:00 EastEnders. 21:30
Oliver Twist. 22:00 The green
green grass. 22:30 Not going
out. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws. 23:35 Friday
night with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Doodle
do. 07:*40 Boogie Beebies.
07:55 Christmas storytime
with Roly Mo. 08:00 What's
new Scooby Doo?. 08:25
Newsround. 08:30 The Basil
Brush show. 08:55 The first
snow of winter. 09:30 In the
night garden. 10:00 Tweenies.
10:20 Postman Pat. 10:35 Bob
the builder. 10:50 The Pingu
show. 11:00 Lazytown. 11:30
Top cat. 11:55 Casper. 13:30
Working lunch. 14:00 Animal
park. 15:00 Olympic dreams.
15:45 Living in the sun. 16:45
Flog it!. 17:30 Ready steady
cook. 18:15 The weakest link.
19:00 Eggheads. 19:30 Strictly
come dancing: It takes two.
20:00 Facehooked. 20:30
Nigella's Christmas kitchen.
21:00 Gardeners' world.
22:00 Paardensport. 23:30
Newsnight. 00:00 Newsnight
review.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:25 Schloss Gripsholm.
12:00 Sportschau live: Skiën.
13:30 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Seehund,
Puma Co. 17:00 Tages
schau umfünf. 17:15 Brisant.
17:47 Tagesschau. 17:55 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter
im Ersten. 19:55 Börse im
Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Der kleine Lord. 21:55
Tatort: Schneetreiben. 23:25
Tagesthemen. 23:38 Das Wet
ter im Ersten. 23:40 Der weilSe
Afrikaner.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön.
12:00 heute mittag. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Lafer!Lichter!Lecker!. 15:00
heute - Sport. 15:15 Tierisch
Kölsch. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Kitzbühel.
19:00 heute. 19:20 Weer
bericht. 19:25 Der Landarzt.
20:15 DerAlte. 21:15 Der
Kommissar und das Meer: Den
Du nicht siehst. 22:45 heute-
journal. 23:12 Weerbericht.
23:15 Johannes B. Kerner.
Discovery
07:40 Rides: Rods. 08:30,
08:55 Wheeler dealers: BMW
325i. 09:20 Jungle hooks:
India: The goonch. 09:45 Jungle
hooks: India: The last pool.
10:10 Ray Mears' world of
survival: The Red Centre. 10:35
Forensic detectives: Silent kil
lers. 11:30 Mission implausible.
12:25 How it's made. 12:55
Stuntdawgs. 13:20 Dirty
jobs: Plumber. 14:15 China's
man made marvels: Shanghai
makeover. 15:10 American
chopper: Make a wish bike.
16:05 American hotrod: '36
Truck. 17:00 British biker build-
off. 17:30 Mean machines:
The transatlantic challenge:
Forklifts. 18:00 How it's made.
18:30 Stuntdawgs. 19:00
Mythbusters: Plywood builder.
20:00 Dirty jobs: Termite
controller. 21:00 Die Ludolfs.
22:00 Race to Dakar. 23:00
Biker build-off: Trevelen vs Paul
Cox and Keino. 00:00 World's
biggest airliner: Delivering the
Airbus A380.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Air crash investigation:
Egypt Air 990.13:00 Dino
death trap. 14:00 Dino autopsy.
15:00 Hidden worlds: Antelope
of the kings. 15:30 Hidden
worlds: Patagonia's tuxedo
junction. 16:001 didn't know
that. 16:30 The Shak: Gas.
17:00 Dogs with jobs: Cass,
Buddy and Mercedes. 17:30
Michaela's wild challenge.
18:00 Earth investigated: Vol
cano alerts investigated. 19:00
Megastructures: Airbus A380.
20:00 Seconds from death:
The death of Ayrton Senna.
20:30 Seconds from disaster:
The Kursk. 21:30 Interpol
investigates: Terror in the skies.
22:30 Situation critical: Al
Qaeda ambush. 23:30 Air crash
investigation: Helicopter down.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Michael Jackson. 13:00 De
videotheek. 15:00 Do serveert.
15:30 Interactive chart. 16:30
Reaction. 17:30 ClipKennis.
18:30 Kaf of koren. 19:00
Eeuwige hits. 20:00 Interactive
chart. 21:00 Relax serveert.
21:30 TMF Party. 23:00 De
Dagrand. 23:40 TMF Party.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10.11:00 Top 11 at 11.12:00
Top 5 most wanted. 12:30
Brand new. 13:00 Top 25.
15:00 Supermade. 15:55 Viva
la Bam. 16:20 Dismissed. 16:45
Room raiders. 17:15 Rob St
Big. 17:40 Pimp my ride. 18:05
Boiling points. 18:35 Punk'd.
19:00 Cribs. 19:30 My super
sweet 16.20:00 Diary of Snoop
Diddy. 20:25 The real world:
Sydney. 20:50 Made. 21:40 All
access. 22:301 want a famous
face. 22:55 Asian screen: Nang
Nak.
TVS
08:00 Canadees nieuws. 08:30,
08:40 L'école des chefs - Lapp
et Simon chez Guignard. 09:00
Silence qa pousse. 09:25 Le
plus grand musée du monde.
09:50 Les confiits dans la
nature. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5monde l'info. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Un
gars, une fille. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 La traversée de
Paris. 16:00 C com-q@. 16:30
Questions pour un cham
pion. 17:00 Ripostes. 18:00
Nieuws. 18:25 Le journal de
l'éco. 18:30,19:20 La crim'.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Destination réussite. 22:05
Documentaire. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Le roman de Georgette.
Eurosport
08:30 Tatiana's world. 09:00
Gooooal!. 09:30 Voetbal: UEFA
Cup. 12:00 Voetbal: Cham
pions League. 13:00,14:00,
15:00,15:45 Voetbal: UEFA
Cup. 16:30 Gooooal!. 17:00
Voetbal: UEFA Cup. 18:00 Euro
goals weekend. 18:30 WATTS.
19:00,20:00 Sumoworstelen.
21:00 Sterkste man. 22:00
Paardensport. 23:15 Eurogoals
weekend. 23:45 Extreme
sports: YOZ. 00:15 Eurogoals
weekend.
CNN
09:00 Business international.
10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 World
sport. 11:00 Larry King. 12:00
Business international. 13:00
World news Asia. 14:30 World
sport. 15:00 World news Asia.
16:00 Your world today. 20:00
World's untold stories. 20:30
World business today. 21:00
World news Europe. 21:30
World business today. 21:45
CNN Marketplace Middle East.
22:00 World news Europe.
22:30 World sport. 23:00
Business international.