Familieberichten Colofon Familieberichten i vSs&Sl/a*JU Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler 28 I Vrijdag 21 december 2007 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii p.atamiliateictei@weserierdagblatleri.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dolgelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon Xander Michiel Dijkwel Hij is geboren op 17 december Chantal Alexander Dijkwel Dijkwel Auto Shopping Centre Marie Curieweg 3 4389 WB Oost-Souburg Jippie Papa mama gaan vandaag trouwen Micha Patty Waar Om 15.00 uur in het muZEEum te Vlissingen Aline Jens Met grote verslagenheid namen we kennis van het plotselinge en veel te vroege overlijden van Jetty de Bakker-de Caluwé echtgenote van onze gewaardeerde collega Peter. Het moet onbegrijpelijk en intens verdrietig zijn om je vrouw ineens te moeten missen, op een moment ook, dat de rest van de wereld zich opmaakt voor gezellige feest dagen. Wij wensen Peter en de familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. De collega's van Logistiek en Verlading van Yara Sluiskil B.V. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jetty de Bakker-de Caluwé echtgenote van onze collega Peter de Bakker Wij wensen Peter en naaste familie zeer veel sterkte toe. Collega's Yara Sluiskil BV afdeling Verlading ploeg B Het bericht van het plotselinge overlijden van Jetty de Bakker-de Caluwé echtgenote van onze gewaardeerde medewerker en collega Peter de Bakker, heeft ons allen diep getroffen. Woorden schieten tekort bij zo'n onverwacht verlies. Desondanks willen we Peter en de familie en vrienden bijzonder veel sterkte toewensen in deze intens verdrietige dagen. Managementteam, Ondernemingsraad en medewerk(st)ers van Yara Sluiskil B.V. Onlangs nog herinneringen opgehaald bij het 70-jarig jubileum van onze vereniging. Nu plots een grote leegte achterlatend. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroeg overlijden van ons lid Jetty de Bakker-de Caluwé Met veel enthousiasme en plezier heeft zij jarenlang deel uitgemaakt van ons bestuur en onze leiding. Wij wensen haar man Peter en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur, leden en leiding van Christelijke Gymnastiekvereniging Voorwaarts Axel Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben jij tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet zo 'n pijn. Na een leven vol liefde, vrolijkheid en hartelijkheid voor iedereen die haar kende, is van ons heengegaan onze onvergetelijke moeder, omie en overomie Maria Anna Petronella Beerens-Miltenburg Den Haag, t Middelburg, 13 mei 1912 19 december 2007 Handel: Elly Bergmans-Beerens Thieu Bergmans Erik en Kim Linn Middelburg: Paula de Plaa-Beerens Co de Plaa Patrick en Wendy Robin en Flor Marie-Anne en Mark Siepe-Roos en Mirre Oost-Souburg: Ingrid Riemens-Beerens Jan Riemens Eveline Christiaan en Henriëtte Westkapelle: Anita Hensen-Beerens Ger Hensen Alexander en Christien Barbara en Hans Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "Zorgcentrum Roggeveen aan de Koudekerkseweg te Middelburg. Correspondentieadres: O.L. Vrouwestraat 40 5423 SL Handel De Uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 24 december om 11.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Hij.... die trouwe houdt tot in eeuwigheid; Psalm 146 6b Na een zorgzaam leven voor alles wat haar lief en dierbaar was hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Cornelia de Bel-Quist Rie *27 oktober 1926 f 19 december 2007 We zijn dankbaar voor de mens wie ze was. Zierikzee, L.A. de Bel Chiang Mai (Thailand), Rini en Maaike Josje Alexander Zierikzee, jan en Mia fan Leen en Johanna Mirjam en Robin Haren, Leo en Janny Vera Irene Ewoud Welmoed Zijpestraat 1 4301 VR Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 24 december in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 teZierikzee, aanvang 13.30uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Geen bloemen - Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matteüs 11 28 Moegestreden, maar dankbaar voor wat zij mocht ont vangen is door de Here tot Zich genomen mijn lieve moeder, oma en die oma Kaatje de Bruine-Kristalijn sinds 28 maart 1978 weduwe van Marinus de Bruine in de leeftijd van 85 jaar. Werna de Boer-Kristalijn Rien de Boer Karin en Marco Maurice Marco de Bruine Zierikzee, 19 december 2007 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Spuislop 13 4318 AX Brouwershaven De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal ge houden worden D.V. maandag 24 december om 13.30 uur de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Haven NZ 10 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. - Geen bloemen Bedroefd maar ook dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, is uit onze familiekring weggenomen mijn geliefde zuster, onze schoonzuster, en tante Kaatje de Bruine Kristalijn weduwe van M. de Bruine in de leeftijd van 85 jaar. Emmeloord: C. Kristalijn-Kommer Zierikzee: M. Kristalijn J.C.A Kristalijn-Klaasse neven en nichten Zierikzee, 19 december 2007 Zij heeft haar rust gevonden Hierbij delen wij u met droefheid mede, dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve nicht Catharina Anna Vreeke weduwe van Cornelis Johannes Christiaansen Venlo, 10 maart 1920 t Goes, 15 december 2007 Uit aller- naam: Anna C. de Graaf ex. Test.) Dini Koster-Vreeke ex. Test.) Correspondentieadres: Leliestraat 4 7396 AN Terwolde Volgens de wens van de overledene heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Met ontroering en verdriet moeten wij afscheid nemen van Alejandra Donker-Hauscarriague geliefd lid en penningmeester van ons koor. De vrede van God is met jou We bidden Cas, Tessa en familie Gods kracht toe om zonder Alejandra verder te kunnen. Bestuur en leden Koor Zingend Getuigen Kamperland december 2007 Er is zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Alejandra Donker De moeder van Tessa uit groep 3 Wij wensen Tessa, haar vader en verdere familie heel veel sterkte toe. Leerlingen, team en ouders van CBS de Kamperschouw Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Alejandra Donker De herinnering aan jouw warmte en groot Godsvertrouwen dragen wij voor altijd mee in ons hart. Wij wensen Cas, Tessa en naaste familieleden veel sterkte met dit grote verlies. Je Bijbelkring maatjes Nancy, Elma, Marianne, Fini en Aafke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54