Familieberichten MW Van der Hooft Uitvaartzorg 30 I Vrijdag 21 december 2007 PZC sd De reus is geveld" Na een actief en avontuurlijk leven met grote betrokkenheid bij ieder die hem dierbaar was, is overleden Martien Janssen Venlo, 16 februari 1924 Wissenkerke, 19 december 2007 Geliefde man van: Anny Weiten Lieve pap en opa van: Deurne: Laurette en Rini Martijn en Tanja Margriet Koen -in liefdevolle herinnering- Wissenkerke: Ineke en Jaap Joost en Maaike Stijn en Linda Luuk Den Bosch: Jos Nijmegen: Miek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 december van 11.00 tot 1110 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.15 uur in genoemd crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Van der Valk MotelDe Wouwse Tol" Mastendreef 85 in Bergen op Zoom. Liefdevol en bescheiden, twee woorden die zo helemaal bij u hoorden. U heeft ze in uw leven inhoud gege\>en, zodat we de Liefde uit u konden beleven. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinne ringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Lydia Jobse-de Koning Weduwe van Jan Jobse 20-11-1926 19-12-2007 M.C. Swint-de Koning D. Swint C.M. Vermeule-de Koning t C. Vermeule J. de Koning t l.de Koning-Döry t R. Barentsen-de Koning A. Barentsen t F. de Klerk-de Koning W. de Klerk Neven en nichten Achterneven en achternichten Oranjeplein 212 4388 AH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 december van 12.45 tot 13.15 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse. Bachweg 2 te Middelburg. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal aan sluitend worden gehouden om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend aan de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Tot ons verdriet is in alle rust overleden: Lydia Jobse-de Koning Weduwe van onze broer Jan 20 november 1926 19 december 2007 Wij zullen haar in onze familie missen. Beverwijk: L. Jobse t D. Jobse-Bon t Oost-Souburg: P. Jobse Beverwijk: J. Jobse T. Jobse-Mol Oost-Souburg: A. Jobse F. Jobse-Ludikhuize Veenendaal: T. Jobse IJssel, J.C.L. IJssel t Oost-Souburg: A. van den Dorpel-lobse M.J. C. van den Dorpel Dordrecht: C. de Jonge-Jobse t C.de Jonge Vlissingen: M.E. Bangnta-Jobse M. Bangma Oost-Souburg: M. Jobse A. Jobse-Arendse aSr%JS Y^&ré •fjWËSk 2 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzor ging in "Ter Weel" Goes, Unit 7, toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus Mieras sinds 10 december 1998 weduwnaar van Maria Martina Visser in de leeftijd van 90 jaar. Kamperland: A.M. Gijzel-Mieras A.J. Gijzel Peter en Sandra Eva, Lisa Willemstad (Curasao): C.J.M. Mieras B. van Dijkhuizen Goes, 19 december 2007 "Ter Weel" Correspondentieadres: Cederlaan 1 4493 CW Kamperland De dienst van Woord en Gebed, geleid door pastor H. Cats- burg, wordt maandag 24 december om 14.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven"gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na enkele moeizame jaren is toch nog onverwacht overleden onze broer, zwager en oom Dick Mondeel Middelburg: Jan en Suus Mondeel Ad en Willy Mondeel en kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd oud-koorlid en tevens lid van verdienste van ons Nederlands overkoepelend orgaan DABS: Gerrit van Riet Zowel in het Goese als landelijk heeft Gerrit mede aan de wieg gestaan van de ontwikkeling van het Barbershop- singing. We zijn dankbaar voor alles wat hij voor het barbershop heeft betekend. Wij wensen de familie van Riet veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en leden Barbershopkoor "The Gaggling Ganders Gang" uit Goes Bestuur en leden Overkoepelend orgaan "Dutch Association of Barbershop Singers" 20 december 2007 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en levens lust hebben wij afscheid moeten nemen van Jaap de Rijke Zijn leven was gekenmerkt door inzet en zorgzaamheid, en wie Jaap's prachtige tuin kent, weet dat hij erg van bloemen hield. Goes: Jannie de Rijke-Kesselaar Amersfoort: Davy en Karen Goes: Jacco en Linda Laura De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 24 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Couwervestraat 67, 4461 XC Goes Jacob de Rijke: Middelburg, 18 januari 1933 - Goes, 17 december 2007 Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangen, hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. Met grote droefheid namen wij kennis van het toch nog vrij onverwachte overlijden van onze geliefde zwager Jaap de Rijke echtgenoot van Jannie Kesselaar Wij wensen Jannie en de kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Goes: Dirken Mina Goes: Piet De Lier: Lod en Letty Goes: Ria en Gerard "s-Heer Hendrikskinderen: Jo en Willy Goes, 17 december 2007 Toch nog vrij onverwachts is overleden onze geliefde en zeer zorgzame broer, zwager en oom Jaap de Rijke echtgenoot van Jannie Kesselaar Vlissingen: Simon Posthuma (in herinnering) Janny Posthuma-de Rijke Baarn: David de Rijke Ailsa de Rijke-Ritchie Neven en nichten Goes, 17 december 2007 Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan Ome Jaap Wij wensen tante Jannie, Dave, Karen, Jacco en Linda veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Anton, Maja, Diana, Kees, Anita, Bas, Joop, Monique en de kinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Johanna Susanna Marina Roeieven-de Witte Moeder van onze deelnemer Martin Roeleven, klas I042B Wij wensen Martin en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het team van het Cluster ICT en Elektro en deelnemers van klas I042B van het ROC Zeeland C. Nieuwenhuyzen Directeur Cluster ICT en Elektro Op dinsdag 18 december is op 46 jarige leeftijd ons koorlid Annemarie Roeleven overleden. Wij zullen haar missen. Jaap en de kinderen heel veel sterkte. Bestuur en leden van Flashback-Goes voorheen popkoor Kats Johanna Susanna Marina Roeleven-de Witte Annemarie Leven Vriendschap Liefde Kinderen Pijn Stilte Onze collega, Jaap, heeft plotseling zijn maatje moeten missen. Wij wensen laap, Suzan, Martin en Rinus veel sterkte en wijsheid in de toekomst. De collega's brug-sluisbediening Kanaal door Walcheren en de Zeelandbrug Weltrusten, Lieve Oma Ruitenbeek Michel en Chantal Robin en Diana Martine en Ralph En achterkleinkinderen Prunusstraat 25, 4431 DC s-Gravenpolder www.vanderhooftiiitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311317

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42