Jelle Klaasen 'relaxt' vooral heel erg LATEX 30% LaBan Slotwedstrijd ATB-cup alleen nog om de eer Kwaliteitsbier voor een superprijs! Raymond van Barneveld populair in Engeland. ACTIEWEEK! ALLE LATEX KORTING! VERF OUTLET Theunisse trainer Tholense Boys pure schoonheid Eindwinnaar bij zowel de mannen als vrouwen staat vast. OP=OP Graag gedaan. 44 Donderdag 20 december 2007 PZC W door Rik Coverde LONDEN - Raymond van Barneveld is een populaire jongen bij de En gelse dartfans. Tenminste, de oran je shirtjes met de tekst Barney's Ar- -my vliegen in Londen de merchan- dise-tentjes van het Alexandra Pal ace uit. Ook op dagen dat hij niet speelt op het World Darts Cham pionship. „Niet alleen Nederlanders, ook En gelsen kopen ze. Misschien nog wel meer ook. De Barney's Army petjes? Die liggen er vandaag voor het eerst. En Barnievelt speelt mor gen pas", zegt de verkoopster. De regerend PDC-kampioen land de pas gistermiddag in Londen, twee dagen na het begin van het toernooi. Hij wilde zich in Neder land in alle rust voorbereiden. Ook gisteravond, zo'n 24 uur voor- Diodeweg 27, Middelburg (Industrieterrein Arnestein) tel.: 06 - 51786602 GOES - Jacco Theunisse uit Roosen daal is met ingang van volgend sei zoen trainer van zaterdag-derde klasser Tholense Boys. De 32-jarige Theunisse is de opvol ger van André Maas en momen teel werkzaam bij de zondag-der deklasser Meto uit Hoogerheide. Daarvoor was hij trainer van BSC uit Roosendaal. André Maas is bij Tholense Boys bezig aan zijn der de seizoen en staat met zijn ploeg tweede in de derde klasse A. dat hij zijn eerste ronde moet spe len, koos hij voor de rust. Van avond om tien uur Nederlandse tijd gooit hij zijn pijlen tegen de exoot Anthony Forde uit Barba dos. Forde deed voor het toernooi 1500 tegen 1 bij de bookies, Van Barneveld 5 tegen 2. Maar Van Bar neveld laat niets aan het toeval over, verliezen kan van iedereen. Jelle Klaasen speelt ook vanavond, in de wedstrijd na Van Barneveld. Klaasen pakte twee jaar terug van uit het niets het Lakeside-kam- pioenschap bij de concurrerende bond BDÓ, hij versloeg in de fina le Van Barneveld. Begin dit jaar stapte hij over naar de PDC. Klaasen heeft een wat minder strak geregisseerde voorbereiding dan Van Barneveld. Focussen op 1*5 Het WK darts gaat voor titelhou- der Raymond van Barneveld en oud-wereldkampioen jelle Klaasen - van de concurrerende bond BDO - vanavond van start. de wedstrijd doet hij wel, maar vanaf een uurtje voor de wed strijd. Misschien twee uurtjes. En focussen, dat is dan 'ingooien zon der te geinen'. Maar niet te lang, want dan wordt je arm zwaar. Verder relaxt hij in Londen vooral 'heel erg', sinds hij dinsdag in Lon den landde. „Ik ben nogal een laat-slaper. Dinsdag was een lange dag, ook vanwege de wedstrijd van Michael, dus woensdag heb ik flink uitgeslapen", zegt Klaasen. Klaasen deelt zijn hotel met zijn dartvrienden Vincent van der Voort en Toon Greebe, en tot gis termiddag ook met Michael van Gerwen. Klaasen zag hoe Van Ger- wen dinsdag in een opzwepende pot darts een wedstrijdpijl tegen Phil Taylor vergooide. Van Gerwen is gisteren op het vliegtuig naar huis gestapt; geen zin om langer te blijven kijken naar het toernooi dat hij had wil len winnen, en geen zin meer in Londen. PARFUME^E- Trefpunt der wereldmerken MIDDELBURG door Wim de Vos HEINKENSZAND - Camping Stelle- plas nabij Heinkenszand vormt za terdag het decor van de finalewed strijd om de Zeeuwse ATB Cup. Slotwedstrijd is echter een betere benaming. Want zowel bij de man nen als vrouwen staat het vast wie de winnaarsbeker mee naar huis mag nemen. In Kruiningen slaagden de leiders in de verschillende klassementen er afgelopen zaterdag in de concur rentie van zich af te houden. In de A-categorie leidt Edzard van Ewijk met elf punten voorsprong op Rob bert Vleugel. Die kan echter nog slechts negen punten aan zijn to taal toevoegen, zodat voor hem niet meer dan een tweede plaats in het verschiet ligt. Voor het klassement komen de beste zeven scores uit de negen wedstrijden tellende cyclus in aan merking. Ook bij de vrouwen zal Christel tv ibk 1 wm~S8s&mss Edzard van Ewijk in actie tijdens de wedstrijd om de ATB Cup in Wester- schouwen. foto Marijke Folkertsma Janssen haar titel van vorig jaar met minimaal één jaar verlengen. De Aagtekerkse renster moest dit jaar wel tot het uiterste gaan om dat zij in de Belgische Anja Geld hof onverwachts een taaie tegen standster kreeg. Geldhof slaagde er in drie wedstrijden op haar naam te schrijven, maar op het juiste mo ment slaagde Janssen er in om het initiatief definitief naar zich toe te trekken. Zij won vijf wedstrijden en heeft nu zeven punten voor sprong terwijl Geldhof haar pun- tenaantal nog met maximaal zes punten kan verhogen. In de B-cate- gorie gaat de overwinning wel naar België. Franky Taelman zal opnieuw gehuldigd worden als winnaar. Zaterdag, in Heinkenszand, staat er in feite niet veel meer dan te strijden om het dagsucces op het programma. Dat kan overigens nog voldoende interessante koer sen opleveren op het parkoers dat is uitgezet in de omgeving van camping Stelleplas, waar na de wedstrijden de prijsuitreiking van de Zeeuwse ATB Cup zal plaats vinden. Speciaalbieren* Hertog Jan, Leffe of Grimbergen 6-pack: 6 flesjes a 30 cl Varkensschnitzels naturel Uit de koeling: Aviko Verse verwenfrieten 2 zakken a 700 gram Vers uit eigen oven: Roomboter amandel kerststaaf per stuk De aanbiedingen zijn geldig van donderdag 20 december t/m woensdag26 december 2007. Prijswijzigingen, drukfouten en/of uitverkocht voorbehouden Voor alle aanbiedingen geldt: 0P=0P Wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen onder 16 jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74