Familieberichten Ruud Poppelaars Catharina de Munck - Griep 30 I Donderdag 20 december 2007 PZC Vol levenslust en energie kwam je terug naar jouw geliefde Zeeland om samen te genieten van natuur en vrije tijd. Helaas heeft dit niet lang mogen duren omdat je geestelijke gezondheid je in desteek liet. Na een sportief leven, is veel te vroeg en plotseling een einde gekomen aan jouw leven. De leegte die je achterlaat is enorm. We zullen je heel erg missen. Dingenis Mondeel Dick 23 november 1940 118 december 2007 Middelburg: Lies Mondeel-Midavaine Amersfoort: Cisca Kruijsdijk-Mondeel Mike Kruijsdijk Lynn Britt Onze dank gaat uit naar verpleeghuis Ter Reede teVlissingen voor de liefdevolle verzorging van Dick. Scholeksterstraat 13 4332 CD Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 24 december om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Plotseling is overleden onze zwager en oom Dick Mondeel Oost Souburg: Wim en Janny Midavaine-Castel Veere: Aad en Cocky Vos-Midavaine neven en nicnten. "Forever young, I wanna be forever young" Een avondje stappen met vrienden en toen er tussen uitgepiept; zo is het gegaan, zo moest het wezen. Verdrietig nemen wij afscheid van onze bonte vader, lieve vriend, grappige opa en gastvrije schoonvader. weduwnaar van Bep van Tilborg, in liefde verbonden met Rietje Smits 26 maart 1927 - 17 december 2007 Kaatsheuvel: Rietje Amsterdam: Ad en Carla Steven en Felix Manchester: Frank Tilburg: Simone en Wil Carmen en Thijs Tilburg: Karin en Peter Roel Udenhout: Ruud en Gaby Mariene en Emma Amsterdam: Herman en Margöt Jan en Cleo Mierlo: Joost en Yolanda David, Veerle en Benjamin De uitvaart is op zaterdag 22 december om 13.00 uur in de Mariakerk, Schans 121 te Tilburg. Iedereen die hem kende, is daar van harte welkom. Pa is thuis. Correspondentieadres: Piusplein 51 5038 WN Tilburg In eenvoud heb Ik geleefd Af en toe eenzaam geweest Ik was soms moeilijk te bereiken Liet mijn gevoelens maar zelden blijken Denken heb ik veel gedaan maar praten Het had geen naam Heden, 18 december 2007, Is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Pleter Louis de Munck 's-Heer Abtskërke Ruud Nicole 'Spsefine en Fretftnquc Goes Sylvia Wim Fatric^en Fancy 'Daisy Een korte herdenkingsdienst vindt plaats op 22 december in de Aula van zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64, te Goes om 11.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Na afloop zal om 14.00 uur de ter aardestelling, in besloten kring, plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Kruiningen. Gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag en vrijdag van 19.00 uur tot 20.00 uur, Oostsinget 8c te Goes. Correspondentieadres: Mondriaanstraat 12, 4462 SE Goes. Na een arbeidzaam leven is rustig van ons heengegaan onze vader, schoonvader, opa en ouwe-opa Marinus Jacob Openeer - Rinus - weduwnaar van Nelly van Landeghem 4 23 april 1925 t 19 december 2007 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'TerValcke', voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Eendracht 14 4417 CB Hansweert Wij komen samen voor een korte afscheidsdienst op zaterdag 22 december om 15.00 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de condoléance ruimte van genoemd rouwcentrum. 'De Heer is mijn herder' Psalm 23 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar vol bewondering hoe geweldig hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze fijne vader, opa en overopa Gerardus van Riet - Gerrit - echtgenoot van Pieternella Anna van Riet-Staal 28 maart 1930 - f 18 december 2007 P.A. van Riet-Staal Sjanie en Fokke Gert-Jan en Annie Wil en Margie Marjan en Leon Simone Klein- en achterkleinkinderen Bedankt voor de goede zorgen in 'Ter ValckeTeam 404. Dillenburglaan 39 4461 TJ Goes De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden zaterdag 22 december om 13.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie ais zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud collega de heer G. van Riet is overleden op 18 december 2007. De heer Van Riet was tot 01-08-1988 docent Engels aan onze school en heeft veel voor onze school en onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens het personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 19 december 2007 be Wij hadden nog zoveel te doen en we zaten boordevol plannen, maar na een kort ziekbed is hier een einde aan gekomen. Wij zijn dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven. Een mens, een levensgenietster, ons trouwe maatje door dik en dun, mijn lieve vrouw, onze moeder, dochter en schoondochter. Johanna Susanna Marina Roeleven-de Witte Annemarie Zij mocht slechts 46 jaar worden. )aap Roeleven Suzan Martin Rinus de Witte Maatje de Witte-Wolf -in herinnering- Piet Roeleven Mia Roeleven-Rijsdijk Kats, 18 december 2007 Kerkstraat 22 4485 AM Kats Annemarie is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is aldaar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 24 december a.s. van 11.30 tot 12.00 uur. Aansluitend zal de herdenkingsbijeenkomst worden gehouden, waarna we haar om 13.00 uur zullen begraven op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden, na een korte periode van ziekte, van onze lieve nicht Annemarie Roeleven-de Witte Middelburg: Nel van Loon-de Witte Kats: Leen van Loon Carla van Loon-van Bel Pim Robin Mirjam 18-07-1927 16-12-2007 Cornelia Aartje Molenaar Echtgenote van Wijnand Ruitenbeek Lieve Oma, Altijd voor een ander in de weer, maar de laatste jaren kon u dat niet meer. U moest zich overgeven aan de hulp van anderen. Het leven geeft de mens veel moois. Het is jammer dat vele mooie dingen veranderen. U hebt een dappere strijd gestreden. Nu mag u rusten en denken wij terug aan het verleden. Aan een Oma waar je lief en leed mee kon delen, U was en blijft een voorbeeld voor velen. Erik Anouk Milan larno Karin Marcel Damian Michiel Megan Dennis Marian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58