Familieberichten Colofon Familieberichten 28 Donderdag 20 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige tamilieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pAcia.m.|inDefiC.nïen:8wêgcnordagb;a;ien n! tel 0800-8060 fa* 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wij zijn superblij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Joris Rutger 18 december 2007 Angelien Zegers Oscar Postema Mees Mathijs Veersesingel 118 4332 TD Middelburg De liefde vergaat nimmermeer (lkorinthe 13:8a) Blij zijn wij met de geboorte van ons broertje Mika Micha Reza 16 december 2007 De Jonge Parket Egbert en Jacqueline Riedijk Roan en Ezra Goessestraatweg 1 b 4421 ADKapelle Met verdriet vernamen wij het overlijden van onze zwager Jan Beenhouwer Familie Capello Op woensdag 19 december 2007 is op 89-jarige leeftijd overleden onze (oud) bewoner Herman de Boer Herman moest om gezondheidsreden een jaar geleden node afscheid nemen van de woongemeenschap. Hij woonde erg graag bij ons. We zijn dankbaar over zijn positieve bijdrage in al die jaren. De bewoners van woongemeenschap 't Hof Popkensburg Sint Laurens Na een paar moeilijke jaren is zacht en rustig uit het leven gegleden onze (oud-)oom Herman Luite de Boer Hoogeveen, t Middelburg, 2 april 1918 19 december 2007 Hij zal in onze gedachten blijven als een vriendelijke, plichtsgetrouwe, heel bijzondere man. Frankrijk: A.M.G. Thomas-de Boer J.F. Thomas en M.L. Thomas H. Bussy-Thomas en N. Bussy Zwitserland: J.D. Thomas Correspondentie-adres: C.A. Eikenaar-Mantel Kasteelstraat 23 4333 K Middelburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 27 december a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid nog samen te zijn. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze medewerkster Jetty de Bakker-de Caluwé Haar enthousiasme, collegialiteit, inzet en doorzettings vermogen zullen wij missen. Wij verliezen in haar een fijne medewerkster. Ons medeleven gaat vooral uit naar haar man Peter en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur en medewerkenden van Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen We staan niet altijd stil bij het woord "Samen maar het is een groot gemis als "Samen" uitje leven is. Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mee dat volkomen onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze dochter, zus, schoonzus en tante Jetty de Bakker-de Caluwé echtgenote van Peter de Bakker in de leeftijd van 55 jaar. Axel: Peter de Bakker Axel: E.M. de Caluwé-Jonkheijm G.Th.H. de Caluwé - in herinnering - Axel: Tonny - Janny en kinderen Kloosterzande: Willy - Mariëtte en kinderen Vogelwaarde: Walter - Miek en kinderen Vogelwaarde: Rudi - Erna en kinderen Vogelwaarde: Adri - Lilian en kinderen 18 december 2007 Piet Mondriaanstraat 3 4571 MX Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 22 december om 09.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in uit vaartcentrum "De Ridder", Hughersluys22 teTerneuzen. Vrijdag 21 december is er van 18.00 - 18.30 uur gelegen heid om afscheid van Jetty te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. "mag ik je hart, dan krijg jij m 'n tranen Dag lief Nelletje groese golven overdolven m'n verdriet je strijdt gestreden aan kanker overleden laat je me achter met in gedachten prachtig zo'n vriendin te hebben gehad voor altijd als ik groese golven zie Riekje en Erwin Retranchement Daar alleen kan liefde wonen èn daar alleen is liefde zoet waar men vrij en ongedwongen alles voor elkander doet In het bijzijn van al zijn geliefden is zacht en kalm overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Cornells van Dijke echtgenoot van Adriaantje Pieternella van Dijke-Rijstenbil in de leeftijd van 75 jaar. Adrie van Dijke-Rijstenbil Rien Leny en Cees Nelleke en Bob, Lars, Niels Toon en Chantal, Mike, Robin Gert-Jan en Annemarie, Rosalie, Thomas 19 december 2007 Iepestraat 45 4431 CS 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden zaterdag 22 december om 10.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren en samen te zijn. Zij die geen Rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. i be Geef alle ruimte aan de liefde. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, laten wij u weten dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Floresse-van de Kreeke weduwe van Abraham Floresse Wolphaartsdijk, Vlissingen, 6 november 1912 18 december 2007 Noord-Scharwoude: Leny Bakker-Floresse Doeke Bakker Arja en Tiemen Wytse en Mieke loost en Margo Suzan en Arnoud Bas Mirjam Menno en Marion Marijn, Sanne, Milan Vlissingen: Ko Floresse Adrie Floresse-de Boe -in liefdevolle herinnering- Peter en Olga Olaf, Rebecca, Julian Marco en Miranda Mylène, Mateo Vlissingen: Jan Floresse Marianne Floresse-de Jonge Monique en Arnold Rogier, Martijn Arjan en Jacqueline Fabiënne, Feline Halsteren: Max Floresse Janny Floresse-Wijkhuijs Lenny en Bert-Jan Floor, Kaat Dorthy en Paul Joris Een bijzonder woord van dank voor de liefdevolle verzorging en begeleiding door het verzorgend personeel van woonzorgcentrum TerReede. Correspondentieadres: de Kempenaerstraat 15 4384 KA Vlissingen Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op zaterdag 22 december a.s. om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles ...en tevreden sterven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Lenie Schillemans weduwe van Urbanus Heijens in de leeftijd van 96 jaar. Graauw: Arnold en Hélène Heijens-Truyman Tom Hulst: Mimi en Mare Smet-Heijens Robbert en Esther Annemiek Graauw: Jos en Annelies Heijens-Bral Carolien Jeroen Hulst, 17 december 2007 Correspondentieadres: Leeuwerikstraat 16 4561 KM Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 21 december 2007 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Afscheid nemen van moeder is mogelijk op donderdag van 19.00-20.00 uur op haar kamer. Korenmarkt 1 te Hulst. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis in het "Hof van Vlaanderen", Vismarkt 3 te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56