lang niet meer in zak en as nu ontvangen, dat kan toch niet meer?' Leerlingen wéér in topconditie Gé mag graven van provincie Krachtig Goedkoop! NU OOK 360 STUKS! 1 DAGDOSERING DE RODE PILAREN STEÜTEL Ierse folkmuziek in café De Oranjeboom Bouw De Toevlucht in Biezelinge is begonnen Mantra's meezingen in Wilhelminadorp Kerstviering voor ouderen in Petruskerk 500mg Chondroïtine waar anders? B PZC Donderdag 20 december 2007 27 Lucovitaal® Glucosamine Chondroïtine 1500/ 500 mg f 240+120 tabletten van 74,95 iw voor 59,95 f; J<rijgbaar bij: Drogisterij Kruiderij Middelburg-Goes'Vlissingen www.derodepilaren.nl Kostuums va. 229,- Kolberts va 119,- ShirtS 2 voor 79,- Jacks/jassen va 99,- Pullovers v a ai" LD Stropdassen »a 25,- |PPP A MHg M.U.V. en yGAVL,. L, kerkstr., Goes 0113-270025 's-HEER HENDRIKSKINDEREN - Folk- band The Druïds uit Colijnsplaat treedt vrijdag op in café De Oranje boom in 's-Heer Hendrikskinde ren. De vijfmansformatie speelt vooral Ierse folk, zowel in oude als in nieuwe stijl.Nederlandse kroe genliederen passeren soms ook de revue. Aanvang 21.30 uur. BIEZELINGE - De bouw van het nieuwe onderkomen van De Toe vlucht in de wijk Zuidhoek in Bie zelinge is gisteren begonnen. Het nieuwe tehuis van de gereformeer de instelling voor geestelijke ge zondheidszorg Eleos opent begin 2009 zijn deuren. Het huidige pand in Kapelle is sterk verouderd. WILHELMINADORP - Wie de traditio nele kerstconcerten beu is, en toch op kerstavond spiritueel bezig wil zijn, kan terecht in het Wilhelmi- nahuis van Wilhelminadorp. Op 24 december om 20.30 uur is er een mantrameezingconcert met liederen uit het hindoeïsme, boed dhisme, christendom, en soefisme. •s-HEER ARENDSKERKE - In de Petrus- kerk in 's-Heer Arendskerke is vrij dag een viering met als thema 'Kerst Voor Ouderen'. Er wordt ge zongen, een kerstverhaal verteld en 's avonds is er een gezamenlijke broodmaaltijd. Ook wordt gecollec teerd voor Terre des Hommes. De kerstviering begint om 15.30 uur. WEMELDINGE - De openbare basis school in Wemeldinge en De Moolhoek in Kapelle zijn voor de tweede keer als sportiefste scholen van Zeeland uit de bus gekomen. Op 19 december wordt in Utrecht het certificaat Sportactieve School aan de winnaars uitgereikt. Volgens een commissie van de Ko ninklijke Vereniging voor Leraren Lichamelijke Opvoeding, KLVO, voldoen de twee scholen opnieuw aan de eisen. KLVO kijkt onder meer naar de kwaliteit en de hoe veelheid van zowel binnenschool- se als buitenschoolse sportactivitei ten. De scholen waren vorig schooljaar ook de enige in Zeeland met het certificaat. De provincie heeft aan de Goese ondernemer Gé een vergunning verleend voor het uitvoeren van grondverzet aan de Noordlange- weg in Kats. Gé, eigenaar van onder meer het Chinese restaurant Nian Hao in Goes, is van plan op Noord-Beve land een hotel en congrescentrum met waterpartijen te realiseren. Het is de bedoeling dat de Goese ondernemer op 29 februari 2008 met de graafwerkzaamheden be gint. dagdosering 1500mg Glucosamine Voor smering van de gewrichten Voor opbouw van het kraakbeen Krachtige samenstelling ook het gemeentearchief komt hier beneden. Eigenlijk zijn er nog maar weinig dingen waarvoor mensen verder het gemeentehuis in moeten." Niet dat het daar niet de moeite waard is. Slalommend tussen de werklui - bezig met de laatste lood jes - komen we bij de lift, die ons naar de eerste verdieping brengt. De kleur geel valt direct op. „Zo heeft elke verdieping zijn eigen kleur", verklaart de secretaris. „Op de begane grond zijn veel dingen groen en boven is het rood." De burgemeester heeft een mooi plekje gekregen aan de westzijde van het gebouw met een fraai uit zicht over de polders. „Geen straf om hier te werken", concludeert Nieuwkoop. Snel nog even naar de tweede verdieping. Goed ver borgen achter een deur is daar een stijl trapje dat leidt naar het dak. „Durf je? Dit moet je even zien." En eerlijk is eerlijk: het uitzicht vanaf het dak over Tholen-stad is inderdaad fenomenaal. Met de lift weer naar beneden. „Snel is hij niet", merkt een bouw vakker op tijdens het dalen. „Nee, hij pas zich zeker aan aan het tem po van de ambtenaren?", grapt Nieuwkoop. De bouwvakker grin nikt. „Die heb ik de afgelopen tijd al vaker gehoord." Via het archief en de kantine ko men we bij de nieuwe raadszaal. Ook die is een stuk groter dan de huidige in Sint-Maartensdijk. Daar is het nu al knus, maar in de toe komst zou het helemaal onmoge lijk worden om er te vergaderen. „Zeker als de raad na de volgende verkiezingen met twee leden wordt uitgebreid is het echt niet meer te doen", vindt Nieuwkoop. Even verderop, in een hoek van het nieuwe gemeentehuis, ligt het fractiehuis, waar de politieke par tijen kunnen vergaderen. Ook dat - het wordt een beetje afgezaagd - is een hele verbetering. Omdat het gemeentehuis in Sint-Maartens dijk te klein werd, is de fractieka mer daar opgeofferd voor werk ruimte. „Het was dus altijd zoeken naar een plekje om te vergaderen. Hier zijn wel tien ruimtes, dus dat probleem is voor altijd opgelost." Wij bedanken familie, vrienden, medewerkers leveranciers en klanten. Wij wensen iedereen het allerbeste voor de toekomst! Willem en Wilma - - Het nieuwe gemeentehuis in Tholen-stad is vanaf 2 januari open voor het publiek. foto Willem Mieras AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-561381 Dinsdag t/m zaterdag geopend, PIN-betaling niet mogelijk Dam 61Middelburg - Tel: 0118 - 650525

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55