baby geboren? Familieberichten Colofon Familieberichten uw krant vertelt het verder PU s 24 I Woensdag 19 december 2007 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-rnaii pz£fMnilieberiQt!ten@«eaeDar!lagbladsn,n! tel 0800-8060 fa* 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl - ;TX? I, it V De mens - zijn dagen zijn als het gras, hij is ais een bloem die bloeit op het vt Ps. 10315 veld. Anna Ommen 11-12-2007 t Groningen 16-12-2007 Lieve kleine Anna, zo welkom in onze familie. Je mocht slechts enkele dagen bij ons zijn. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van mijn prachtige kleindochter en ons nichtje. Dochtertje van Esther en Alexander, zusje van Marit, Emma en Renske Hulst: Koewacht: Kuitaart: Leek (Midwolde): Koewacht: Axel: Zaamslag: Koewacht: Marle(Ov.): Nieuwleusen: Antwerpen: A.C. de Ridder-Bruinooge P.C. de Ridder - in herinnering - Joke en Jos Fenny, Iris Jan Laurens, Sof ie Marieke en Tjeerd Iemke, Bettine, Marjolein, Evert Wimen Jacqueline Thomas, Pim Arjaan en Annelies Mieke, Anneke, EHes Ina en Jan Anne, Jan jr., Esther, Louis Ce.es en Gerda Femke, Martine Corrieen Jan Max, Wout, Susan Aartje en Arie Riekie, Arnout Eisen Joris Felix We wensen Esther, Alexander en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Corr. adres: Truffinoweg 2, Afd. Dotterbloem, 4561 NT Hulst Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van ons clublid en oud clubkampioen Kees Beeke De Goese Schaakvereniging Onverwachts is overleden onze buurvrouw Marie van Belzen Arnemuiden: Familie A. Marijs-de Nooijer Familie L. van Belzen Familie A. van Belzen Axel, 18 december 2007 Na een intensief leven, stierf ik vandaag. Ik heb ten volle geleefd en genoten. Nel van Damme Ik mocht 47 jaar worden. Ik dank al mijn vrienden voor alle lief de gedurende mijn leven en hun goede verzorging tijdens mijn ziekbed. Vandaag, donderdag en vrijdag van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen Zaterdag 22 december om 15.00 uur is de crematiedienst in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Vertrek vanuit het uitvaartcentrum 14.30 uur. Na de crematiedienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Carla Bakker Oosterscheldestraat 52 4535 GD Terneuzen "In leven gelovend vertrouwend in het volbrachte werk van jezus Christus Verdrietig om zijn heengaan, maar met dankbare herinne ringen laten we weten dat van ons is heengegaan onze geliefde, zorgzame vader, opa en opaatje Marinus Abraham Geense sinds 23 mei 1990 weduwnaar van Maatje Cornelia Glas Krabbendijke, t Krabbendijke, 13 februari 1916 17 december 2007 Krabbendijke: Nelleke t Krabbendijke: Nelly en Sas Bregina en Wim Carola Natanja en Mario Sharinda René en Adriënne Johan en (olanda Mariska en Roy Nikita Priscilla Veldhoven: Leny en Rinus Waarde: Hans en Coby Esther Mariëlle t Vollenhove: Marjolein en Leendert Gepke Iesse Marco en Germa Niels en Miranda Kapelle: Erica en Adrie Evita Tamara en Marlon Armando Correspondentieadres: P.H. Pekaar-Geense Morlodestraat 14 4413 AP Krabbendijke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke van 13.30 tot 13.45 uur op zaterdag 22 december. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Alge mene Begraafplaats te Krabbendijke. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en huisartsenpraktijk Balans voor de liefdevolle verzorging. >7" - ■- Herinner mij maar niet in sombere dagen, als wolken, luchten, licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig maken wij bekend dat onze lieve, bescheiden en zorgzame tante Leen is overleden Helena Heijboer Tante Leen 11-10-1910 17-12-2007 Zij werd 97 jaar, net zo oud als haar moeder, die zij jaren lang met veel liefde heeft verzorgd. Tante Leen was binnen de familie de laatste van haar generatie. C.J. Heijboer-de Jonge Nellie Heijboer en Piet Meulenberg Kees en Marianne Heijboer Greet Heijboer Willy en Richard de Groene Nelly en Rien Stroo Kees en Ineke Mallekoote Adrie Mallekoote (in herinnering) Lenie en Kees van Alten Dorien van Boven Nel en Rob Akerboom Hanna van Boven en Pieter Romijn Ella en Rini Sanderse Marianne en Gerard van de Dries Achterneven en achternichten Heinkenszand, 17 december 2007 Correspondentieadres: Lijsterhof 5,4451 CG Heinkenszand De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 21 december om 10.00 uur in de "Dorpskerk" te Heinkens zand, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor de dienst is er in de kerk van 9.30-9.50 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Wij danken alle mensen die haar tot steun zijn geweest en haar de laatste jaren hebben verzorgd. Ie begon zo dapper aan een gevecht, even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen, maar helaas je moest de strijd opgeven, die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Door liefde omringd is thuis in haar vertrouwde omgeving zachtjes van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, oma, zus en schoonzus Elizabeth Hamelink echtgenote van Jacob Izaak de le Lijs *16-10-1945 t 17-12-2007 Sluis: Ko de le Lijs Oostburg: Marian en Johnny Luteijn-de le Lijs Ilse Yannic Terneuzen: Jan en Vera Hamelink-Briquet Hoek: Piet t en Irene de le Lijs-van Troost Oostburg: David en Tiny de Ie Lijs-Ritico Zuidzande: Francien en Johny Kools-de le Lijs Correspondentieadres Kamperstraat 10 4524 EN Sluis De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden 21 december 2007 om 13.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bella mystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Elizabeth de le Lijs-Hamelink Jan en Vera Hamelink-Briquet Kinderen en kleinkinderen forg... Respect... Aandacht- na het O'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36