Zeeland krijgt nog één herkansing Sé kêring Parkeerplaatsen illegaal Gesloten. 1 Terrein bij ziekenhuis Dirksland met foute procedure aangelegd. Final edition van Nell's Kerstfeest in Den Osse Spreken over kanker met lotgenoten Dansavond in dorpshuis Ouwerkerk Voor één dag trouwen op Vlissings Badstrand Regionale Literaire Kring opgericht S PZC Woensdag 19 december 2007 I 23 BURGH-HAAMSTEDE - De Ooster- scheldekering is de komende nacht gesloten wegens werkzaam heden op het wegdeel Roompot. De rijbanen over de Roompot wor den verlegd van de Oosterschelde- zijde naar de Noordzeezijde. Afgezien van de afsluiting heeft de ze wijziging over langere tijd extra oponthoud voor het verkeer tot ge volg. De snelheid zal ter plaatse van het werkvak verder worden terugge bracht van zeventig naar vijftig ki lometer per uur. De maatregel is noodzakelijk om dat aan het begin en het einde van de omleiding korte bochten ont staan. Deze situatie zal naar verwachting tot april 2008 duren. door Melita Lanting DIRKSLAND - Het tijdelijk parkeer terrein bij het ziekenhuis in Dirks land is niet volgens de regels aange legd. Dat heeft de rechter beslist na bezwaar van een omwonende. Wil de gemeente het parkeerter rein alsnog legaliseren, dan zal ze waarschijnlijk een nieuwe procedu re moeten volgen, met nieuwe be- zwaarronden. Het gemeentebestuur dacht een goede oplossing gevonden te heb ben voor de parkeeroverlast bij het ziekenhuis, door elders een spe ciaal terrein aan te leggen voor het personeel, zodat bezoekers en pa tiënten hun wagen op het zieken huisterrein kunnen parkeren. Het nieuwe terrein is op kosten van het ziekenhuis aangelegd voor maximaal vijfjaar. Daarna moet er een definitieve voorziening ko men. Er is gekozen voor een tijde lijke oplossing, omdat de toekomst plannen van het ziekenhuis nog niet helemaal helder zijn. De gemeente dacht voor de toe stemming een passende procedure gebruikt te hebben: tijdelijk toe staan, in afwachting van de defini tieve oplossing. „Eén man heeft be zwaar gemaakt", zegt wethouder G. Robijn. „Hij woont er een eind je vanaf, maar hij zou last hebben van de lichten van auto's die in zijn huis schijnen. We hebben Op maandag 24 december is ons kantoor Plezierige Kerstdagen toegewenst! Openingstijden: Maandag t/mvrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Ja rise de Jonge ft Van Wou we Netwerk Notarissen Wagenaarstraat 1 4331 CX Middelburg T (0118) 65 96 00 E middelburg®'jmwnotartssen.com www.jmwnotarissen.com Scènes uit de muziektheatervoorstelling Angel met boven: De gevallen engel tijdens het functioneringsgesprek in de hemel en onder de twee strijdende groepen jongeren: links De Kakkers' en rechts 'De Aso's'. foto's Dirk-Jan Gjeltema daarom de uitgang verplaatst maar hij is toch in beroep gegaan." De bezwaarmaker heeft gelijk ge kregen van de rechter, omdat de toekomstplannen voor het zieken huis nog niet concreet zijn en dat is wel een vereiste als je van deze procedure gebruik wilt maken. De gemeente heeft dus een verkeerde procedure gebruikt. Robijn hoopt dat de betrokken be zwaarmaker nog voor rede vatbaar is en gaat een gesprek aan. Het tijdelijke parkeerterrein blijft voorlopig nog open. 1*^ Het tijdelijk parkeerterrein bij het ziekenhuis in Dirksland is met een verkeerde procedure aangelegd. De gemeente zoekt een oplossing. den osse - In Nell's Place in Den Osse wordt zaterdag de final edit ion van Nell's Kerstfeest gehou den. Er wordt uitgepakt met een bijzondere line up: Miss Monica, Juanito (komt over uit Mallorca) en Lacroix zijn van de partij. Het is de laatste keer dat Neli's feest in Nell's Place wordt gehouden. Het evenement begint om 20.00 uur. zierikzee - Palazzoli, steunpunt voor kankerpatiënten, en Sociaal Kultureel Werk De Lichtboei ge ven mensen met borstkanker de kans te praten met ervaringsdes kundigen. Dat kan op 8 januari, 5 februari, 4 maart, 1 april, 6 mei en 3 juni om 13.30 uur in Zierikzee. Aanmelden kan door te bellen naar 0111 212936 (Palazzoli) of 0111 412075 (De Lichtboei). ouwerkerk - Geen oudejaarsbal met luxe hapjes, maar wel een ge zellige dansavond staat bezoekers van het dorpshuis in Ouwerkerk op zaterdag 29 december te wach ten. Op het prgramma staan onder meer Foxtrot, Engelse wals, Cha cha cha, Rumba, Jive, Tango, slow- fox en Engelse Wals. Ook kan gelinedanced worden. Aanvang 20.30 uur vlissingen - Met duizenden men sen publiek en een écht huwelijks bootje? Het kan 08-08-08 op het Badstrand in Vlissingen. Toevallig vindt die dag ook Rescue Vlissin gen plaats. De organisatie van Res cue zorgt dat bruidsparen in een reddingsboot of brandweerauto ar riveren op het strand. In een grote tent voltrekt een ambtenaar van de burgerlijke stand de ceremonie. brouwershaven - Op initiatief van Rudolf Degenaar aan de Nieuwstad 17 in Brouwershaven is de Literaire Kring Schouwen-Dui- veland opgericht. Poëzieliefheb bers komen zondag 13 januari in kringverband bijeen bij de initia tiefnemer. Er wordt dan vooral aandacht besteed aan Japanse vers vormen. Belangstellenden kunnen zich nog aansluiten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27