Meningen OPHEFFINGSUITVERKOOP! (H)EERLIJKE LEEGVERKOOP! SLA \JW STAG KORTINGEN TOT 70% OP OP! Heesters Kesler - UtfuZ6Ak| - Verkiezing Fietshelm Pluspunten 2 Jongste Kamerlid ooit is ervaren in actievoeren Farshad Bashir (SP): 'Je kunt iets veranderen als je dat echt wilt', 25% korting! 35% korting! en 25% op de 35% korting! 50% korting! van 32,- voor 15,-! 20% 20% extra korting! 20% 20% extra korting! 50% - 60% korting! 35% extra korting! 25% korting PZC Dinsdag 18 december 2007 I 9 LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) In De Flint in Amersfoort wil ope rettezanger Heesters optreden (PZC 15-12). Uitgerekend in Amers foort, waar duizenden mensen tij dens WO II in een concentratie kamp hebben gezeten en velen het niet hebben overleefd. Hees ters maakte in de jaren dertig furo re in Duitsland en Oostenrijk. Hij was regelmatig te gast in de erelo- ge van Hitler in München. Tijdens WO II trad hij op voor de nazi's en bracht zelfs een bezoek aan het kamp te Dachau. Ook dat bezoek bracht hem niet op andere gedach ten! Heesters laten optreden en re habiliteren is een zware belediging voor alle slachtoffers van het na zi-bewind en is absoluut onaccep tabel. Luk Brusselaers Hoefkensdijk 11, Kuitaart Door acties van politiebonden kon den zondag enkele topduels in de eredivisie voetbal niet doorgaan. Schande, volgens directeur betaald voetbal Kesler, die geen goed woord over heeft voor deze 'ver wende kereltjes'. Merkwaardig is deze reactie wel voor iemand die al jaren meedraait in een sector waar het heel gewoon is topsalaris sen te betalen om de beste men sen te krijgen. Dit schijnt echter voor de liberale elite niet te gelden voor mensen die bij de politie, in het onderwijs of de zorg werken. Zij worden verwacht zich tegen een zeer matig salaris 'in dienst van de maatschappij' te stellen. Het zou goed zijn als de heer Ke sler en de zijnen eens uit het raam van hun ivoren toren zouden kij ken. Dan zouden ze zien dat er dingen zijn die net zo belangrijk (of nog belangrijker) zijn als voet bal. Maar dit is natuurlijk de reac tie van een vrouw en, om het in de trant van Kesler te zeggen: 'Die vrouwtjes hebben nooit iets van voetbal begrepen'. Floortje Zwigtman Diamant 28 Middelburg Bij de verkiezing 'het beste restau rant van Schouwen-Duiveland' zijn drie aangename horeca-bedrij- ven gekozen. Gasten konden na een etentje op 'www.allesvan- schouwen-duiveland.nl' hun me ning geven over wat ze op hun bord kregen (PZC, 13-12). Gewel dig voor restaurant De Proeverij, om na samensmelting van twee teams deze prestatie neer te zet ten. Gastvrijheid, keuken en ambi ance zijn aansprekend gebleken. Dan Kersten Lammermarkt 22, Zierikzee Een fietshelm draagt sowieso bij aan de veiligheid. Verplicht stel len? Voor de meeste ouders is het al een crime om hun kinderen een regenbroek of handschoenen aan te doen. Nu zijn tassen op de fiets voor 'nerds': een tas hoort op de rug. Gymles? Dan een extra tas aan het stuur. Fietsverlichting trapt te zwaar en van hand uitste ken word je moe. Met zijn vijven naast elkaar fietsen is normaal, net als het verkeerslicht negeren. Als het pijpenstelen regent, is een re genbroek zelden te zien, behalve bij bejaarden. Hoezo een helm ver plicht stellen als deze zaken nog niet zijn opgelost? R. Brasser Steengrachtstr 39, Vlissingen Mij overkwam hetzelfde als mevr. Ruijten (PZC, 15-12). Wij nemen zes productgroepen af waarvoor je bij Delta pluspunten kunt krijgen, te weten gas, water, elektra, radio, tv-internet (breedband plus) en di gitale telefonie. Maar volgens Del ta heb ik maar vier groepen, Delta en Zeelandnet staan volgens Delta niet op dezelfde naam. Nu blijkt dat mijn voorletters bij Delta be kend staan als J.J. en bij Zeeland- net als J.I. Door één foute letter krijg ik minder pluspunten en eu ro's. J.I. de Kaart Cort van der Lindenstraat 206, Goes DEN HAAG - De wereld beter ma ken. Met dat voornemen werd Farshad Bashir als jonge tiener lid van de SP. In januari komt hij voor de partij in de Tweede Ka mer. Als 19-jarige is hij dan het jongste Kamerlid ooit. SP'er Bashir stort zich helemaal in het parlementaire werk. Zijn uni versitaire studie natuurkunde gaat hij in deeltijd doen. „Het Kamerlid maatschap is een grote verant woordelijkheid. Ik probeer dat goed te doen." Bashir, die vorig jaar voor de SP in de gemeente raad van Leeuwarden kwam, volgt Rosita van Gijlswijk op die pen ningmeester wordt van de partij. Bashir, geboren in de Afghaanse hoofdstad Kabul, vluchtte op tien jarige leeftijd met zijn ouders naar Nederland. Deze week stemt de Kamer over de verlenging van de Nederlandse militaire missie in de zuidelijke provincie Uruzgan. Bas hir heeft er nog niets over te zeg gen, maar zou net als de rest van z'n fractie tegenstemmen. Zijn politieke leven begon hij met acties. Als 14-jarige demonstreerde hij tegen ABN Amro, dat investeer de in een bedrijf dat clusterbom- men onderhield. Hij protesteerde tegen de oorlogen in Irak en Afgha nistan. „Je kunt iets veranderen als je dat echt wilt." Maar in Irak en Afganistan wordt nog steeds ge vochten; ABN Amro bezweek niet- voor de acties. „Je oefent in elk ge val druk uit." Horloges alle merken Raymond Weil, Seiko, Pulsar, Dolce Gabana. Lorus, Edore etc. Alle parelcolliers en armbanden aanbiedingen! Vanaf 9,50 heeft u al een mooi collier! 0 Alle zilveren sieraden Tal van extra aanbiedingen met 50 60 70% korting! Tal van extra aanbiedingen Zilveren ringen Slavenarmbanden 6 breedtes nog meer korting! Gouden dames en heren horloges, topmodellen, topmerken! Relatieringen 25% korting! Fantastische collectie. Ook veel uitzoek met 50% korting en veel andere aanbiedingen! Alle gouden armbanden en colliers Alle briljant sieraden: ringen, armbanden en colliers 35 korting! en tal van extra aanbiedingen met prijzen vanaf 25,- tot 5.000,- Alle occasions dat is 70% - 80% voordeliger dan nieuw! Ruil uw oude gouu of zilver in eneenhogeinruilpnjs. Geopend van dinsdag t/m zaterdag, vrijdag koopavond, zondag koopzondag Wal straat 90 Vlissingen Tel.: 0118-413635 De gehele collectie bedels incl. armbanden en colliers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 9