dlensenlinq.nl Boordevol Blije Baby's! John van der Maas Sjon van der Maas Sjon van der Maas tel. 0118-612868 26 I Dinsdag 18 december 2007 PZC Tot onze grote verbijstering is geheel onverwachts van ons heengegaan onze zoon en broer familie van der Maas (Kapelle) en familie van Schaik (Maarssen) Vol ongeloof en verbijstering ontvingen wij het droevige bericht dat plotseling is overleden onze zeer gewaardeerde collega "Sjon de Baron" Wij wensen Erna, Dévin, Mayuri en familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en collega's Snoep Zn Transport B.V. Snoep Koel- en vriesopslag B.V. Transportbedrijf Van Duijn Zn B.V. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van vader van onze leerlingen Dévin en Mayuri Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens directie en medewerkers OPDC De Vliedberg, J.J. Huijskens, locatiedirecteur Namens directie en medewerkers Groen College Goes, A.A. Tissink, vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros, voorzitter College van Bestuur Op 16 december bereikte ons bet droeve bericbt dat is overleden onze oud-medewerker en Lid van Verdienste van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Gillis Provoost Wij wensen zijn familie sterkte bij bet verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Z.R.V. 'Look for me in the silence' Wij zijn intens verdrietig dat wij volkomen onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en wijze (o)ma. Dankbaar zijn wij dat zij zo lang bij ons heeft mogen zijn. Zij is nu weer herenigd met (o)pa. Samen gaan zij hand in hand verder. (O)ma wij zullen je gezelschap en goede zorgen verschrik kelijk missen. Wij zijn dankbaar voor alles wat jij ons hebt geleerd van en over ons mooie Indië. Terima kasih atas semuanya Selamat Jalan Alma Thijssen-Beetz weduwe van Koos Thijssen Pasir Boengoer, 17 juli 1921 Dishoek, 16 december 2007 Herten: Peter Thijssen Dionne Thijssen-Peters Maaike, Patrick en kinderen Dishoek: Caroline Rhebergen-Thijssen Henk Rhebergen Tara Ellebooglaan 8 4371 PTKoudekerke Op donderdag 20 december 2007 is er om 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt om 13.15 uurdeafscheidsdienst plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Mama houdt van rozen. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl wa Laat mij, Heer, mijn leven in uw handen leggen en leer mij telkens weer Uw wil geschiedezeggen. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vredig ingeslapen, onze moeder en oma Pieternella Dieleman weduwe van Jozias Schoonakker 4 13-12-1921 t 17-12-2007 We zijn haar dankbaar voor alle zorg en liefde die ze ons heeft gegeven. Herman en Matty janna, Geertje, Joost Ria en Edy Fabian en Adriënne Petra en Martin Marco en Miranda Arie en Tilly Monique, Marjolein, Paul, jos Piet en Carien Nadine, Mascha, judith Tineke Hoek, 17 december 2007 Coit. adres: Jan van Galenstraat 14,4535 BXTerneuzen Vrijdag 21 december is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de Protestantse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Een woord van dank aan het personeel van Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. Wij ontvingen bet droevige bericbt dat is overleden ons erelid Gillis Provoost Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met bet verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Domburgse Ringrijders Vereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52