dSSL^n f Familieberichten Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN 24 I Dinsdag 18 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weqenerdaqbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Vandaag is het 50 jaar geleden dat onze (groot)ouders Leo en Corrie van Gastel in het huwelijk zijn getreden. (O)pa en (o)ma, van harte gefeliciteerd! Jaap en Gerda, Hans en Fenny, Jacolies en Alfred, joyce, Daphne, Jesse, Meike, Mirthe, Lars, Nick, Luke en Tess. Ik heb een goed leven gehad. Dankbaar voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu bedroefd dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, vader en opa Jan Beenhouwer Echtgenoot van Susan Capello In de leeftijd van 89 jaar. Goes: S.P.]. Beenhouwer-Capello Goes: Marleen de Weerdt-Beenhouwer Jan de Weerdt Maaike en Arjan Stefan 's-Heer Arendskerke: Marijke Gijzel-Beenhouwer Piet Gijzel Hans en foanne Roy 16 december 2007 De Bongerd 49 4462 TB Goes Mijn man, vader en opa is opgebaard in de 24 uurs kamer van uitvaartcentrum "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 20 december van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 21 december om 14.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3, Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in bovengenoemd rouwcentrum van "Monuta" te Goes. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91:1,2 Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging, is na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, toch nog op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria van Belzen-van Belzen 8 april 1936 16 december 2007 Arnemuiden: Karei van Belzen Goes: Ben en Sylvia, Mariëlle Vlissingen: Niek en Corina, Jordy Arnemuiden: Sylvia en Frits, Robin Correspondentieadres: K. van Belzen Ooststraat 36,4341 GE Arnemuiden De afscheidsdienst wordt vrijdag 21 december om 13.00 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Begraaf plaats aan de Veerseweg té Arnemuiden. Vooraf is er vanaf 12.30 uur in de bovengenoemde kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is daar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Psalm 23 vers 1 Tot ons grote verdriet is, toch nog onverwachts, overleden onze innig geliefde, zorgzame zuster Maria van Belzen Zij laat een onuitwisbare herinnering achter en we zullen haar erg missen. Sterke de Heere Karei en de kinderen. J. van Belzen G. van Belzen-Dijkhuizen C. Poppe-van Belzen G. Becks-van Belzen Arnemuiden, 16 december 2007 Toch nog onverwachts overleed onze lieve en zorgzame Tante Marie We zullen haar missen. Sterke de Heere ome Karei en de kinderen. Frans en Nicolet van Belzen Kees en Irene Poppe Kees en Nel van Belzen Joan en José Ramon (in liefdevolle herinnering) Melissa Jos en Jeanet Meeuwse Nathalie en Juriun Gabriëlle en Bart Kimberly Joop en Cindy Becks Ruben Arnemuiden, 16 december 2007 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Marie van Belzen Arnemuiden: J, Caljouw-van Belzen A. Caljouw Vlissingen: M. van Belzen J.P. van Belzen-de Ridder (in herinnering) Arnemuiden: Joh. van Belzen A. van Belzen-de Ridder (in herinnering) C. van Belzen P, de Hamer-van Belzen L. de Hamer L. van Belzen J.C. van Belzen-Vroegop kinderen en kleinkinderen Ons medeleven gaat uit naar Karei, kinderen en kleinkinderen. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. Enige en algemene kennisgeving Thuis te midden van mensen die oneindig veel van hem houden is overleden Hans van den Enden Clinge 17-02-1963 Terneuzen 1 15-12-2007 Dag lieverd, we weten dat het goed is zo, maar zijn toch intens verdrietig. We hebben je in ons hart gesloten en zullen je voor altijd bij ons dragen. Zoon van Han van den Enden f en Hanny van Hees-Haartsen t Partner van Vera Mannaert Sander Mannaert Vader van NanneenThieu Broer van Inge, oom van Keshia, Joeri en Steven Kleinzoon van OmaHaartsen Schoonzoon van Mevrouw Mannaert Verdere familie Sonja en Guido Piscaer-Mannaert Vera Mannaert Dijkstraat 24 4531 CP Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 20 december om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te T erneuzen. Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefliad terug te vinden Met heel veel liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van onze lieve moeder en schoonmoeder Anna Maria Josina Janssen-van der Linden Annie Weduwe van Petrus Hendrik Janssen 15 juni 1937 t 12 december 2007 Ginneken Middelburg Middelburg: Carel en Sabien Domburg: Anja en Risto Correspondentieadres: Statenlaan 166 4336 CN Middelburg. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Hospice St. Jans de Casembroot en Zorgstroom en pastor Ralff Grossert voor zijn steun en toewijding. Heden behaagde het de Heere na een kort ziekbed van onze zijde weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Elisabeth Neels echtgenote van Frans Kaijser in de leeftijd van 77 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart Hoek: L. Bolleman-Kaijser Terneuzen: C.J. Kaijser C.M. Kaijser-Schoondermark Terneuzen, 15 december 2007 - --A Wi W/y Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een kortstondige ziekte is voor ons nog onverwachts overleden onze lieve buurvrouw Marie Familie C. v.d. Graaff Arnemuiden, 16 december 2007 Ooststraat 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50