familieberichten Colofon Familieberichten Sjon van der Maas Sjon van der Maas Dhr. van der Maas Kees Beeke Kornelis Sjon van der Maas 8 I Maandag 17 december 2007 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur B Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlina.nl Meer informatie op www.pzc.nl Veel te vroeg ben je ons ontnomen we wisten niet dat het leven zo wreed kon zijn. Deze schok die wij niet hebben aan zien komen Lieve Sjon wat was het leven met jou fijn. Dankbaar voor alle fijne en goede herinneringen, geven wij met grote verslagenheid kennis, dat geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve maatje, onze onvergetelijke pa, mijn zorgzame schoonzoon en neef Jan Frangois Leendert *6 juni 1970 f 15 december 2007 hij mocht maar 37 jaar worden Erna van der Maas-Zandstra Dévin Mayuri Spike H. A. Zandstra-Brandenburg J. Zandstra (in herinnering) M. Brandenburg Maartenbroersweg 3,4417 BK Hansweert Er is gelegenheid om van Sjon afscheid te nemen op woensdag 19 december van 19.00-19.30 uur in rouw- centrum "Peter Butler", Maalstede 1 a te Kapelle. Een samenkomst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op donderdag 20 december om 13.15 uur in verenigingsgebouw Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zullen we Sjon begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Hansweert. Hierna ontmoeten wij elkaar in Kaj Munk. Sjon houdt van witte bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Gelukkige jaren waren wij samen, Samen waren we één Maar nu jij er niet meer bent, moet ik zonder jou verderdus alleen. Onuitsprekelijk verdriet, vergeten zal ik je niet Samen Plezier, Samen op reis, Samen een eenheid, Samen eigenwijs. Samen kwaad en Samen goed. Samen verdriet en Samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, Om te weten nooit meer Samen te zijn. Erna Tot onze diepe droefheid is geheel onverwacht overleden mijn beste vriend en maatje Kruiningen: John en Lizette van Stee Linda, Jeroen, Peter, Esther Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van vader van onze teamgenoot Dévin Wij wensen Dévin, Mayuri en Erna sterkte toe met dit verlies. Teamgenoten: Davy, Johnny, Ricardo, Jelle, Rick, Bas, Jordy, Jeffrey, Jimmy, Robin, Jeroen, Yoshi, Anthonie, Michel Trainers: Andries, Jerry, Jan Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Op vrijdag 14 december 2007 is overleden 's-Heer Hendrikskinderen:Jaap de Reiger Familie Beeke Neven en nichten Madame Baras Correspondentieadres: Oude Rijksweg 25 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen Woensdag 19 december zullen wij ome Kees begraven om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikshuis te 's-Heer Hendrikskinderen. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Lena Cornelia Berman-Steendijk weduwe van Johannes Reinier Pieter Berman Nieuwerkerk, 1 april 1914 t Goes, 15 december 2007 Rotterdam: P.A. Berman Yerseke: N.M. Hoogstrate-Berman M.L. Hoogstrate Amsterdam: Edwin en Tanya 's Heer Abtskerke: Linda en Peter Naomi Marijn Nassaulaan 14 4301 MX Zierikzee De begrafenis zal in besloten familiekring plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren donderdag 20 december van 15.00 tot 17.00 uur in restaurant "van der Weijde", Brouwerijstraat 1 te Noordgouwe. - Liever geen bezoek aan huis Toch nog onverwachts is overleden onze lieve tante Mevr. Berman-Steendijk (Tante Lee) Adrie en Nel Luteijn- der Weduwen Rinus en Colette der Weduwen-Bos Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van Lee Berman-Steendijk Als mede oprichtster van Unité was zij lange tijd voorzitster van onze kegelclub en ook later bleef ze haar belangstelling tonen. Deze betrokkenheid blijft bij ons in herinnering. Kegelclub Unité Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde jouw gezicht Flink was jij je hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn Maar afscheid nemen doetzo'n pijn Bedroefd delen wij u mede dat na een moeizaam leven, op 86-jarige leeftijd, is overleden onze lieve moeder, oma en overoma JacominaCapello "Mientje" 's-Heerenhoek, Goes, 9 december 1921 14 december 2007 Goes: Peteren Marja Otte Mientje en Leon, Marja, Fians Janus en Sophie Heinkenszand: Thea in herinnering en Sjaak de Bel Ronnie Goes: Marco en Marian Otte Tessa Timo Kapelle: Miranda en Joop Liplijn Niels 's-Gravenpolder: Paul en Jeanne, Peter De Spinne20, Goes Correspondentieadres: Aalbersestraat 10,4463 TB Goes Mientje is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen dinsdag 18 december van 19.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden woensdag 19 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoleanceruimte van het crematorium. Apotheek Nieuwdorp 31 december gesloten voor herhalingsrecepten. Wel geopend voor noodmedicatie. In 2008 nieuwe openingstijden. Nieuwdorp 16.30-17.00 uur Lewedorp 17.15-17.30 uur G.A.C.AARNOUTSE, huisarts te Nieuwdorp Bedroefd zijn wij met het plotseling overlijden van onze vriend Corné, Miranda van Gessel Jordy en Naomi n -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8