Togo kan weer Sport PZC V IC 1 ft f Alleen Terneuzen is succesvol in de beker Vosmeer haalt punt weg bij Renesse Aardenburg, Vlissingen en Domburg gaan allen onderuit. Lebo walst over Ouwerkerk heen Forse nederlaag voor Hansweertse Boys Swift moet diep gaan om ongeslagen status te behouden. Volharding delft in laatste kwart het onderspit M ék XA m t, m Is I I fIw 'M V>vï 4 7? $2% In W BEZORGERS GEZOCHT IN STAVENISSE en THOLEN f 34 Maandag 17 december 2007 PZC RENESSE - In de vijfde klasse van het zondagvoetbal hielden Renes se en Vosmeer elkaar in even wicht: t-i. In de eerste helft was Renesse sterker. Vincent Goedege- bure zorgde voor de verdiende ï-o. Na de rust waren de rollen omge draaid en was Vosmeer de betere ploeg. Invaller John Vroegop zorg de in de zeventigste minuut voor de gelijkmaker. Ondanks kansen over en weer werd daarna niet meer gescoord. GOES - Van de Zeeuwse voetbal ploegen die dit weekeinde voor de beker in actie kwamen was alleen Terneuzen succesvol. De ploeg van trainer Ardian Lekaj versloeg SKNWK met 4-0. Vlissingen ging met 3-2 onderuit tegen Steenber gen, terwijl Domburg met 4-0 klop kreeg van Dosko. Aardenburg verloor met 2-1 van Roosendaal. Terneuzen-SKNWK 4-0. Na een paar gemiste kansen schoot Dwight van Hulle Terneuzen naar een 1-0 voorsprong. SKNWK, dat eerder VCK en Terneuzense Boys had uitgeschakeld, kwam daarna beter in de wedstrijd. De ongesla gen koploper in de vierde klasse za- terdagkwam na 35 minuten met tien man te staan. Emiel Kuyten B GOES - Lewedorpse Boys haalde een eenvoudige en ruime 1-9-over- winning op Ouwerkerk. Bij de rust was het al 1-7. De bezoe kers verzuimden in de tweede helft het overwicht in een over winning met dubbele cijfers uit te drukken. Ouwerkerk-Lewedorpse Boys 1-9 (1-7). Robin Walhout 0-1 en 1-7, Jeffry Jansen 0-2, 0-3 en 0-4, Richard van de Berg 1-4, Marcel Rooze 1-5, Jan Verton 1 -6 en 1 -8, Rob Vercouteren 1-9 (eigen doelpunt). pakte zijn tweede gele kaart. SKNWK bleef goed weerwerk bie den tegen de zondag-tweedeklas ser, maar wist zich geklopt toen Remco van Leeuwen, Sinan Co- ban en Jarno Waebeke, telkens op aangeven van Jonathan Constan- cia, de score opvoerden tot 4-0. Dosko-Domburg 4-0. Dit duel ging voor de rust redelijk gelijk op. Toch leidde de thuisploeg halver wege met 1-0 door een treffer van Lennaert Greveling. Kort na de thee maakte Michael Mehmet de 2-0 en was het gedaan met het ver zet van Domburg. Boris Knebel en Ruud Herrings brachten de 4-0-eindstand op het bord. Vlissingen-Steenbergen 2-3. In de eerste helft leek er geen vuiltje aan de lucht voor de thuisclub. Via Jeremy Hill en Joey van der Zweep stond het na 23 minuten 2-0. Vlak voor rust maakte Jeffrey Frijters (ex-Kloetinge) de aansluitingstref GOES - Hansweertse Boys verloor thuis met 2-5 van Rimboe. Na een minuut was het al 1-0 door een be nutte strafschop van Frank Quak- kelaar, die nog voor de rust met twee geel uit het veld werd ge stuurd. Niet veel later was het al 1-1. Voor de rust liep Rimboe uit naar 1-4, waarna Nigel Beenhakker in de 42e minuut de 2-4 scoorde. In de tweede helft drong de thuisploeg wel aan, maar werd het toch 2-5. fer. Na rust zorgde Joep Brosky voor 2-2. Vier minuten voor tijd viel de beslissing. Een vrije trap van Frijters werd door Vlissin- gen-keeper Jacco Nelen in de voe ten gestompt van Dennis Uitdewil- ligen. Hij kon de bal eenvoudig in het lege doel schuiven: 2-3. Aardenburg-Roosendaal 1-2. Roosendaal was de betere ploeg. Het opende in de tweede helft de door JaapJan Ritsema GOES - Van de Zeeuwse derdeklas sers pakten alleen de korfballers van Ondo de volle buit. Togo speel de gelijk tegen Luctor. Eersteklas ser All Ready werd met een ruime nederlaag naar huis gestuurd door titelkandidaat SDO. Met de winst op Sagitta behield Swift de ongeslagen status, maar het rrtoest daar wel diep voor gaan. Pas in de slotminuten werd de benauwde zege binnengesleept. In diezelfde tweede klasse steeg TOP door een eenvoudige zege naar de tweede positie. Wegens omstandigheden bij de tegenstan der werd de wedstrijd Tjoba-De Vinken uitgesteld. Luctor-Togo 10-10: Togo wist an dermaal niet te winnen in Terneu zen. „Het is al een puntje meer als op het veld", zei coach Edwin Machielsen cynisch over het resul taat voor de Goese ploeg. De strijd om een stevige positie in de mid denmoot leek op driekwart wed strijd beslist toen Togo drie pun ten voorsprong nam. Het laatste kwartierwist Luctor toch nog langszij te komen. Scores Togo: RobbertJan Huijbregtse 4, Dennis Boelman en Johan Wondergem 2, Marscha van Belzen en Wendy Uitterhoe- ve beiden 1. SDO-A11 Ready 21-13: Meer dan aanhaken zat er voor All Ready niet in tegen SDO. Tot de twintig ste minuut hield de Zierikzeese eersteklasser de schade tegen de nummer twee uit Kamerik enigs zins beperkt, na rust (10-7) domi neerde SDO. Scores All Ready: Marcel Joziasse 4, Den nis Voshart 3, Desiree Voshart 2, Jan Wil lem van Nieuwenhuijze, Remy Quist, An ouk van Tiggelhoven, Manon Torensma allen 1. Swiff-Sagitta 14-13: Swift moest al- 1*^ Eersteklasser All Ready verliest fors van SDO (21-13). TOP stijgt doo een simpele zege op DSO (19-10) naar de tweede plaats in de tweede klasse. score via Jaspers Reuvers. Jelle de Vreeze bracht Aardenburg op gelij ke hoogte. Het slotakkoord na mens Roosendaal was van Kees Flipsen. Domburg, Vlissingen en Aarden burg worden in de beker uitge schakeld door Brabantse tegen standers. Terneuzen gaat een ron de verder na winst op SKNWK. Ie zeilen bijzetten om de Ridder kerkers te verslaan. Sagitta speelde bekeken, was zuiver in de afron ding en gaf Swiff weinig speel ruimte. De Middelburgers hadden mede daardoor een veelvoud aan kansen nodig. De 7-8 achterstand bij rust werd halverwege de twee de helft omgebogen tot een 12-9 voorsprong, maar Swiff bleef on rustig en zag Sagitta bij 13-13 aan sluiten. Een gouden wissel vier mi nuten voor tijd: koud in het veld schoot Roel Klootwijk van afstand de beslissende 14-13 binnen. Scores Swift: Richard Geldof 4, Rob San- derse en Ivo de Hond beiden 2, Mabel van de Velde, Anita Hoekstra, Eefje van den Berg, Judith Steenbergen, Paul van den Berg en Roel Klootwijk allen 1. TOP-DSO 19-10: TOP had als ver wacht geen moeite om de puntlo ze hekkensluiter uit Klundert op zij te zetten. Scores TOP: Jeanine Marijs 5, Petra de Ridder 4, Jantine Meulmeester 3, Ad Bese- mer en Corné Besemer beiden 2, Jordi Meulmeester, Frank Bouwsma en Peter van Belzen allen 1. Ondo-Thor 16-8: Ondo boekte de vijfde overwinning op rij. Afgaan de op de cijfers kende de thuis ploeg een makkelijke middag, maar Ondo had de eerste helft moeite met het fysieke spel van de Rotterdammers. Tot de rust (9-7) haperde het verdedigend af en toe. Terug uit de kleedkamer werd Thor nog slechts één treffer ge gund en liep Ondo, onder impuls van 'stand-in' Arno Veerhoek, als nog weg van de tegenstander. Scores Ondo: Arno Veerhoek 6, Martijn Walraven 4, Wim Allaart 3, Evi Geervliet 2, Robbie Mesu 1. ADO-Stormvogels 14-9: Stormvo gels was niet opgewassen tegen een sterk spelend ADO. Van een snelle 4-0 achterstand knokte Stormvogels zich kort na rust nog wel terug tot 7-7, maar die kracht toer brak de ploeg in de rest van de partij op. Bij de bezoekers was het allemaal 'net niet', terwijl ADO van grote afstand doeltref fend was. Scores Stormvogels: Sander Koole en Sa bine Minderhoud 2, Arjen Schoe, Frank Peene, Niek Peene, Linda de Witte en Francky Koole allen 1. TERNEUZEN - De basketballers van van Scheldesport en Volharding waren in Terneuzen lange tijd aan elkaar gewaagd. Toch trokken de gastheren met 102-82 aan het lang ste eind. Scheldesport had in het begin het iets betere van het spel en stond na het eerste kwart met 31-27 voor. Die marge werd in het tweede kwart, waarin de Goesenaren ver dedigend tekort kwamen, verder uitgebouwd tot 55-39. Na rust kwam Volharding scherp uit de kleedkamers. Dit resulteer de in een 80-70-tussenstand. Ver moeidheid sloop echter in het spel van de gasten. In de laatste vier mi nuten kon Scheldesport de eind stand bepalen tot 102-82. Scores Volharding: Winston Doesburg 23, Ralph Ranshuijsen 22, Louis Pikard 13, Bouwe Gutteling 12, Bas Remijn 5, Dave van Maurik 3, Frank Vermeulen 2 en Rim Ranshuijsen 2. ii - iff I»,- «S a. Ws ~s /J< - De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagb!adbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste, gratis krant en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. h. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd Terneuzenaar Niels Burm ziet hoe Martijn Rijckaert de bal wegkopt voor een tegenstander van SKNWK (nummer 11). foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56