eindelijk weer wat winnen is Topploegen maken geen fouten B pzc Maandag 17 december 2007 33 Zaterdag-vierdeklasser SVD wacht nog altijd op eerste competitiezege. Tholense Boys raakt weer verder achterop Terneuzense Boys slaat toe in drie minuten Smerdiek voelt zich bestolen bij 't Zand Shamila Hamers schiet Oostkapelle naar winst Volharding zwaar onderuit tegen Sluiskil Nieuwenhuijse blijft trainer van Kapelle Jan Baaijens van SSV'65 (rechts) legt aan voor zijn winnende treffer in het competitieduel met Nieuw-Lekkerland. De Goesenaren haalden na 41 wedstrij den zonder overwinning weer eens drie punten binnen. foto Willem Mieras door Marco Puik goes - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal maakten de koplopers geen fout. DFS was met 1-4 te sterk voor Bevelanders, ter wijl nummer twee De Noorman nen met 1-2 won bij MZVC. We- meldinge kwam op eigen veld niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen hekkensluiter SVD. De ploeg uit Driewegen wacht nog altijd op de eerste competitiezege. Nieuwland-Hoedekenskerke 1-1: In de eerste helft was Hoedekens- kerke de betere ploeg en via een treffer van Niels Otte leidde de ploeg van trainer Ronald Zuijd- wegt bij de rust met 0-1. In de tweede helft kwam het betere voet bal van Nieuwland. Carsten Feleus bracht de thuisclub verdiend langs zij. Nieuwland-Hoedekenskerke 1-1 (0-1). Niels Otte 0-1, Carsten Feleus 1-1. Wemeldinge-SVD 2-2: Wemeldin- ge had het betere van het spel, maar benutte de kans slecht. Pie- ter Bolle zorgde voor 1-0 en tien minuten voor rust was Johnny den Herder verantwoordelijk voor de gelijkmaker. In de openingsfase van de tweede helft kwam SVD op voorsprong door een tweede treffer van Johnny den Herder. Pie- ter Bolle scoorde vervolgens de ge lijkmaker, waarbij de keeper overi gens niet vrijuit ging. Wemeldinge-SVD 2-2 (1-1). Pieter Bolle 1-0, Johnny den Herder 1-1, Johnny den Herder 1-2, Pieter Bolle 2-2. 's-Heer-Arendskerke-Cadzand 3-1: Arendskerke had in de eerste helft een groot veldoverwicht. Michiel Bouwman profiteerde van een blunder van de doelman en bracht daarmee de stand op 1-0. Omdat Arendskerke veel kansen onbenut het kon Cadzand in de tweede helft langszij komen door een treffer van Peter Nieskens. Nog in dezelfde minuut kwam de thuisclub weer op voorsprong. Ger- ben Eversdijk kopte de bal uit een corner in het doel. TWintig minu ten voor tijd bepaalde Walter de Kok de eindstand vanuit een straf schop op 3-1. 's-Heer Arendskerke-Cadzand 2-1 (1-0). Michiel Bouwman 1-0, Peter Nies kens 1-1, Gerben Eversdijk 2-1, Walter de Kok (strafschop) 3-1. Mevo-Borssele 4-2: In een door scheidsrechter Heyt prima geleid duel ging de winst verdiend naar de thuisclub. Raymond Hoogka mer bracht Mevo aan de leiding en door een treffer van Jan-Thijs Berrevoets werd de rust bereikt met een 2-0 stand. Na de pauze kwam Borssele sterk terug en door Wemeldinge komt op eigen veld niet verder dan 2-2 tegen hek kensluiter SVD. Ook Hoedekens- kerke speelt gelijk, terwijl Borsse le verliest treffers van Toon van Liere en Wil liam Boone werd het 2-2. Pieter van der Neut bracht Mevo vervol gens weer op voorsprong en Ger- brand Vertron bepaalde de eind stand op 4-2. Mevo-Borssele 4-2 (2-0). Raymond Hoogkamer 1-0, Jan-Thijs Berrevoets 2-0, Toon van Liere 2-1, William Boone 2-2, Pieter van der Neut 3-2, Gerbrand Verton 4-2. MZVC-De Noormannen 1-2: Het Walcherse onderonsje tussen MZVC en De Noormannen lever de een minimale zege voor de be zoekers op. Adrie van Belzen bracht de ploeg uit Westkapelle aan de leiding en met deze stand gingen beide ploegen rusten. In de tweede helft zorgde Niek Minderhoud voor 0-2. MZVC deed via Michel Ridderhof nog wel iets terug, maar verder kwam de thuisclub niet. MZVC-De Noormannen 1-2 (0-1). Adrie van Belzen 0-1, Niek Minderhoud 0-2, Mi chel Ridderhof 1-2. prinsenbeek - Tholense Boys ver loor verloor met 3-1 van Beek Vooruit 3-1. Het gat met koploper Seolto is daardoor nu zeven pun ten. Michael de Jong miste na mens Tholense Boys een straf schop. Beek Vooruit was daarna wel doeltreffend. Johan Gabriels (2x) en Edwin Voesenek scoorden voor rust. In de tweede helft scoor de Rick van de Velde tegen. terneuzen - In de tweede klasse van het zaterdagvoetbal boekte koploper Terneuzense Boys een ruime 4-0-thuiszege AZW. Na de eerste helft was het nog 0-0. Meteen na de rust maakte de thuis ploeg binnen drie minuten drie doelpunten. Marco Faassen (twee keer) en Ali Eryürük waren trefze ker. Marco Faassen legde in de 73e minuut met zijn derde treffer van de middag de 4-0-eindstand vast. tilburg - De voetbalsters van Smerdiek voelden zich bestolen bij medekoploper 't Zand (1-2). Trainer Wim Scherpenisse: ,,'t Zand kreeg erg gemakkelijk een strafschop en bij 1-2 werd ons een zuivere strafschop onthouden. De scheidsrechter weigerde ook om blessuretijd toe te kennen". Na een 2-0-ruststand scoorde An- geliqe Hage tegen. Smerdiek miste nog enkele goede kansen. oostkapelle - De vrouwen van Oostkapelle boekten op eigen veld een nuttige overwinning op het tweede team van Wartburgia. De bezoeksters uit Amsterdan wa ren duidelijk gekomen voor een punt, waardoor het een eenzijdige wedstrijd werd. In de 35e minuut zorgde Shamila Hamers voor de verdiende en beslissende i-o-voor- sprong en daar bleef het bij. overzande - Volharding ging in de vijfde klasse van het zondag voetbal met forse 1-5-cijfers onder uit tegen Sluiskil. Op de overwinning van de Zeeuws-Vlamingen viel weinig af te dingen. Kevin Sermijn en Mi chael Taalman zorgden voor 0-1 en 0-2. John Sommeijer bracht de thuisploeg op 1-2. Daarna liep Sluiskil uit naar 1-5 door doelpun ten van Umit Yigit, Kevin Sermijn en Nico Sermijn. kapelle - Adriaan Nieuwenhuijse is ook het seizoen 2008-2009 trai ner van Kapelle. De oefenmeester en de club kwamen een verlen ging van het contract met één jaar overeen. Nieuwenhuijse, onder meer trai ner van Hoek, SKNWK en SSV'65, is bezig aan zijn eerste sei zoen bij Kapelle. Momenteel staat zijn elftal onderaan in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55