Familieberichten 10 I Maandag 17 december 2007 PZC Enige en algemene kennisgeving Thuis te midden van mensen die oneindig veel van hem houden is overleden Hans van den Enden Clinde 17-02-1963 Terneuzen 1 15-12-2007 Dag lieverd, we weten dat het goed is zo, maar zijn toch intens verdrietig. We hebben je in ons hart gesloten en zullen je voor altijd bij ons dragen. Zoon van Han van den Enden t en Hanny van Hees-Haartsen t Partner van VeraMannaert Vader van NanneenThieu Broer van Inge, oom van Keshia, Joeri en Steven Kleinzoon van Oma Haartsen Schoonzoon van Mevrouw Mannaert Verdere familie Sonja en Guido Piscaer-Mannaert Vera Mannaert Dijkstraat 24 4531 CP Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 20 december om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Lieve Hans Herinneringen aan jou dragen we voor altijd in ons hart. Heieen, Joop, Menno, Remco, Arnoud Elvira, Rachelle Lief Hansje Je stond altijd voor mij klaar Voor altijd in ons hart. Bernadette, Michelle, Daphne, Kenneth, Kaylee en Keano Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth (Betsy) Neels echtgenote van Frans Kaijser Overleden te Utrecht op 15 december 2007 Uit aller naam, Familie Neels Terneuzen, 15-12-2007 ;M. P Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging, is toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze lieve moeder Adriana Maria van der Klooster-Tamboer weduwe van Cornells Jacobus Antonie van der Klooster in de leeftijd van 75 jaar. Jaap van der Klooster Anita van der Klooster-Schad Eindje de Rondte 18C 4416 CS Kruiningen De afscheidsdienst wordt dinsdag 18 december om 14.00 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in Ons Dorpshuis gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is daar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Samen leven, samen zijn Samen geven, samen pijn Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij toch nog vrij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoon vader, opa, broer, schoonbroer Josephus Francies Maas lo echtgenoot van Stella Cleyman 12 september 1928 t 14 december 2007 Terneuzen: Stella Maas-Cleyman Biervliet: André en Willy Maas-Dekker Joop - Mieke Wouter - Evelien Klaaswaal: Edwin en Marleen Maas-Guequierre Marije Krista De families Maas en Cleyman 4531 CA Terneuzen, 14 december 2007 Schoolweg 25a De crematieplechtigheid waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd zal plaatsvinden op donderdag 20 december 2007 om 15.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Jo Maas We wensen Stella, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Ed en Magda Trees Henk en Ria Mercedes en Eugéne Tonny Tilly en Leo Cecile en Cees Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Simnia" is zackt en kalm van ons keengegaan onze lieve vader, opa en ouwe opa Gillis Provoost weduwnaar van Neeltje Provoost-Passenier in de leeftijd van 93 jaar 20 juni 1914 15 decemker 2007 Valkenkurg: Marie Sckouten-Provoost Henk Sckouten Antoinette, Tariq Marco Domkurg: Ko Jan Provoost Marja Provoost-Reijnierse Linda en Tkomas Mickiel Marije 15 decemker 2007 Noordstraat 9 4357 AN Domkurg Er is gelegenkeid tot afsckeid nemen op woensdag 19 decemker van 20.00 tot 20.30 uur in zorgcentrum "Simnia", woning lk Simniapad 1 in Domkurg. De afsckeidskijeenkomst zal worden gekouden op donderdag 20 decemker om 11.00 uur in ontmoetingscentrum "ScliLitterskof", kanonweistraat 30 te Domkurg. Aansluitend zal om 12.00 uur de kegrafenis plaatsvinden op de kegraafplaats te Domkurg. Na de kegrafenis is er gelegenkeid tot condoleren in voor noemd ontmoetingscentrum. Verdrietig zijn wij om ket overlijden van onze kroer en oom Gill is Provoost Jan Provoost 1 an van Eijzeren-Provoost Neven en Nichten Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud woont de Vader in de hemel Die van alle kinderen houdt. Verdrietig zijn wij omdat Aryan broertje van ons vriendinnetje Mariska de Putter is gestorven. Wij wensen Mariska, haar vader en moeder en zusje Natasja veel sterkte toe. Kinderen van groep 1 b en juf Janneke Goud PCBS de Warande Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Aryan de Putter broertje van Natasja en Mariska, zoon van Wijnand en Marga. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Peuters, leidsters en bestuur van Peuterspeelzaal Ukkepuk te Axel. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Joppa Rottier-Gijzel weduwe van Adriaan Rottier in de leeftijd van 90 jaar. Vlissingen: L. Rottier F.C. Rottier-Verdonk Aad en Margo farno, Elmira Jan-Leen Leonard en Frouke Ilse Anne, Stefan 's-Gravenpolder: P.L. Rottier E. Rottier-de Graaf Andrea Meloni Pascha Kapelle: F.A. Rottier M.A. Heijnsdijk Menno en Sandra Mike Esther en Maarten 's-Gravenpolder, 14 december 2007 Correspondentieadres: Piersonstraat 1,4384 HK Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 19 december om 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Voor de dienst is er van 13.15- 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwacht is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana J. Rottier-Gijzel weduwe van Adriaan Rottier P. Gijzel in herinnering M. Gijzel-Janse in herinnering N. Mol-Gijzel J. Mol in herinnering G.J. Rottier-Gijzel J. Rottier in herinnering M.J. Gijzel W.P. Gijzel-Dekker Neven en nichten ■iïiSï-» ■lil» ImmI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10