Familieberichten Colofon Familieberichten Ria de Booij Ria de Booij 32 I Zaterdag 15 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail te! fax pzcfamilieberichten@weaenerdagbiaden.ni 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.menseniinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Menthe Jacoba Fleur Fleur is geboren op 13 december 2007 Peter, Carolien en Jasmijn van de Kreeke-Abrahamse Noordweg 46 4353 AX Serooskerke (W) Dankbaar en blij ben ik met de geboorte van Jonas Cornell's zoon van Margot en Jeroen Quaegebeur-de Bruijn, kleinzoon van Gerrit t en Machteld de Bruijn-van Boven New York, 14 december 2007 Middelburg, Spanjaardstraat 27,4331 EN, bruyngc@zeelandnet.nl Super trots zijn wij op onze dochter Ruby Geboren op zaterdag 8 december 2007 Ruud Bil en Peggy de Neef Kamerpolaerdijk4 4436 RH Oudelande Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van Partner van Fons Roctus, voorzitter van het WN afdeling Hulst Namens het bestuur van het Verbond voor Veilig Verkeer Nederland afdeling Hulst, wensen wij Fons, de families en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van Partner van Fons Roctus, mede oprichter en oud-fractievoorzitter van Algemeen Belang Hulst Namens alle leden van de fracties Algemeen Belang Hulst en Groot Hulst/Gemeenschappelijke Belangen wensen wij Fons, de families en vrienden veel sterkte toe. Na een moeitevolle levensavond is een jaar na onze tante overleden Ome Adrie de Laat De Heere gedenke Corina en Kees, Janine en Martin met hun kinderen. fam. Dees, fam. de Hamer, fam. Molhoek, fam. Moerenhout en fam. Sinke Tot onze grote verbijstering is geheel onverwachts van ons heengegaan Bure (tante) Sjaan Ze heeft voor altijd een plaatsje in ons hart. Fam. Meeuwsen Fam. Poleij Ellen Meeuwsen Fam. Dek Fam. Hage Fam. de Vries Fam. de Klerk Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging, is toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze lieve moeder Adriana Maria van der Klooster-Tamboer weduwe van Cornelis Jacobus Antonie van der Klooster in de leeftijd van 75 jaar. Jaap van der Klooster Anita van der Klooster-Schad Eindje de Rondte 18C 4416 CS Kruiningen De afscheidsdienst wordt dinsdag 18 december om 14.00 uur gehouden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in Ons Dorpshuis gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is daar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "...ik heb van zoveel mensen vriendschap gehad... Riet Ondanks haar vechtlust en doorzettingsvermogen heeft ze, na nog twee prettige jaren, toch de strijd niet kunnen winnen. Na een moeilijke laatste periode heeft onze lieve moeder, oma en allerliefste omi, op zeer moedige wijze afscheid van ons genomen. Maria Martijntje Bootsgezel-den Outer sinds 27 september 1991 weduwe van Antonie Cornelis Bootsgezel 7 juni 1927 13 december 2007 "Met veel liefde en respect zullen wij aan haar blijven denken Anneke en Theo Pepijn A Sylvia Marloes Tijmen Peter en Dinie Dennis A Ria, Naomi Patricia A Roland Tonny en Els Melany Meivin Een bijzonder woord van dank voor de liefdevolle verzorging en begeleiding door het verzorgend personeel van woonzorgcen trum Ter Reede Te vens willen wij ons respec t uitspreken naar Ör.Borduien Dr. Kerkhofs. Vredehof laan 556,4382 CJ Vlissingen Correspondentieadres: T.E. Bootsgezel Wilhelmina Druckerlaan 12,4385 JA Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Riet te nemen op maandag 17 december van 19.00 tot 20.00 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 18 december om 14.00 uur in net crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten we vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. zv Verdrietig zijn we, dat slechts enkele maanden na het over lijden van Foort, we na een kort ziekbed, wederom afscheid moesten nemen van een zeer geliefde en altijd attente broer, zwager en oom Jaap Minnaard Ineke en Bob Neeltje Minnaard Marie Minnaard-Platschorre Nel Minnaard- van Keulen Dick en Ria Marja Achterneven en nichten, achterachterneefje Ans en Mare Marijke en Bert Jan-Willem André en Everdien Zacht en kalm is op 12 december 2007 overleden tante Corrie Eddie en Connie en de kinderen Hans en Marly en de kinderen Je hield van de zon, gelukkig ging die steeds meer voor je schijnen. Verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-oma Helena Johanna Poot in de leeftijd van 85 jaar. Poortvliet: Piet en Corry Kamperland: Aly en Wim Harmeien: René en Marian Klein- en achterkleinkinderen Goes, 13 december 2007 Correspondentieadres: A.G. Wiskerke Eikenlaan 7,4493 CL Kamperland Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes, waar u afscheid van haar kunt nemen op zaterdag 15 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematiebijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 18 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Oogjes zo blauw en haartjes zo blond. Zo keek Aryan zijn korte leventje, de wereld rond. Zo dapper en tevreden. Heeft Aryan van begin tot eind gestreden. Zijn hartje kon het niet meer aan, En zo is hij van ons op 13 december heen gegaan. Aryan de Putter *30-10-2006 f 13-12-2007 Rust zacht lieve Aryan, je bent en blijft altijd bij ons in onze gedachten. Papa en mama Mariska Natasja Graaf Jansdijk 1 4541 HR Sluiskil We nemen afscheid van Aryan in een bijeenkomst in "De Halle", Rooseveltlaan 1a te Axel, op dinsdag 18 december om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Halle". Heden is van ons weggenomen ons geliefd, dapper kleinzoontje en neefje Aryan de Putter Hij mocht ruim 1 jaar worden. Terneuzen: Opa en Oma A. de Putter-Sol Lian en Jaap - Annika, Jordy Toiny en Ron - Yasmine, Cailyn Marcel Na een te kort leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve kleinzoon en neefje Aryan Hij mocht maar 1 jaar worden. Terneuzen: Opa en Oma Jansen van Rosendaal Nelly en Jacco Lisanne en Sander Bedroefd zijn wij door het bericht dat Aryan het zoontje van onze collega Wijnand de Putter is overleden. Wij leven mee met Wijnand, Marga, Mariska en Natasja en hopen dat zij dit verlies kunnen verwerken. Directie en medewerkers van Havenwerk B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68