Familieberichten Emanuel Johannes (Maan) van den Bergen Koos Dijkers Bram Haak Elo Hinneman-Somers Cor Houtepen Lon Dankbetuiging Eugène de Vriend Marga Zelders - Dekker 34 I Zaterdag 15 december 2007 PZC Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Martina Adriaanse-Adriaanse zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons veel steun gegeven. J.M. Last-Adriaanse M.J. Adriaanse C. Adriaanse-Loosbroek M.A. Boogaard-Adriaanse A.I. Boogaard Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2007 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van Maria Baaijens-Meerman willen wij u oprecht dankzeggen. Uit aller naam: Fam. Meerman Arnemuiden, december 2007 Dank voor uw reacties na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Een handdruk, een kaartje, lieve woorden, herinne ringen ophalenHet heeft ons goed gedaan. Eddy en Mattie van den Bergen-van Gink Mike en Anika Elke Rudy van den Bergen Axel, december 2007 "Er is een gat in mij geslagen, een krater. Een diep, onpeilbaar gemis Er is alleen nog maar vroeger. Geen later. En altijd dat hij er niet is. Edwin de Vries - uit Helena Heel veel dank voor het meeleven dat wij de afgelopen weken kregen na het onverwachte overlijden van Gerrit mijn lieve man, onze (schoon)vader, (schoon)zoon. broer, zwager en oom Middelburg 2007 Wij wensen u een goed 2008 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Willem Jan Braam willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. L. Braam-Remijnse Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, december 2007 Na het overlijden van pa, opa en over-opa werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst en de begrafenis. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Philippine, december 2007 "Omdat geluk een herinnering is, bestaat het geluk". Door de enorme belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze papa Sjaak van Eenennaam is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg willen wij u zeggen: "Uw troostende woorden, de liefdevolle omarmingen, uw aanwezigheid; het heeft ons heel erg goed gedaan". Heel veel dank hiervoor. Marleen van Eenennaam Kim Bob Middelburg, december 2007 Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel medeleven ondervonden hebben na het overlijden van onze lieve schoonzuster, tante en oudtante Neeltje Johanna Frelier Hiervoor zeggen wij u onze hartelijke dank. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Hooge Platen"voor de goede zorgen aan haar besteed. Aan uitvaartzorg Monuta Haerens voor de correcte uitvaart verzorging en aan Ds D.Blqm voor de mooie afscheidsdienst. Dit alles heeft ons in staat gesteld om op een waardige manier afscheid te nemen. Namens de Fam. Frelier Groede, december 2007 Voor de overstelpende en hartverwarmde bewijzen van medeleven die wij na het overlijden en bij de crematie van mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom mochten ontvangen willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Bram niet alleen te hoeven dragen. Marga Familie Haak Familie van Aerts Terneuzen, december 2007 Jammer genoeg is het onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij op deze manier eenieder bedanken. Voor de vriendschap, een lieve reactie, een kaart, een bloemetje. Voor alle blijken van medeleven, liefde en steun in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder Dit alles heeft ons diep getroffen en helpt ons dit verlies te verwerken. Marga en Luc Mille-Hinneman Elly Hinneman Sluis, 8 december 2007 wa Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Catharina van Houte-de Jager betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Waarde, december 2007 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed, als je iemand die jeliefhebt verliezen moet. Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg van harte bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze pa, schoonvader en opa Ria en Jan Sol-Houtepen Michel en Annemarie Nico Oostburg, december 2007 Dankbetuiging Voor de vele hartverwarmende bewijzen van deelneming na het overlijden van en uw aanwezigheid bij zijn afscheidsdienst zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder danken wij het hele team, bewoners en familie van het Blaauwe Hofke 61 voor de hartelijke en liefdevolle verzorging aan Lon gegeven. Gemma Kint-Kindt Harry Kloosterzande, december 2007 Voor de vele blijken van medeleven, ondervonden na het over lijden van mijn man, onze vader en opa Marinus Arend Knape Rien betuigen we u onze oprechte dank. Het doet ons bijzonder goed te weten dat er zo velen met ons meeleven. Roos Knape-Nolten kinderen en kleinkinderen December 2007 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Willem Leijnse Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Familie Leijnse Zoutelande, december 2007 In ons verdriet om het heengaan van mijn man, onze vader en opa Marinus Martinus de Pan mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. M.J. de Pan-van Cadsand Kinderen en kleinkinderen De donatie heeft 500,00 opgebracht. Terneuzen, december 2007 Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten en andere blijken van medeleven na het over lijden en de grote belangstelling tijdens de uitvaart van Dit is een grote steun voor ons. Mariëtte de Vriend-Ingels Kinderen en kleinkinderen Dag lief 20 november 1937 11 december 2007 Moedige vrouw, fijne kameraad Mede namens de familie: Leo H. Zelders Lijzijde 77 1034 KN Amsterdam De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crema tie, zal plaatsvinden op dinsdag 18 december om 12.30 uur in crematorium De Nieuwe Ooster, Kruislaan 126 te Amsterdam. In plaats van bloemen liever een donatie aan het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding, Postbanknummer 26000. Doneren kan ook online: www.kwfkankerbestrijding.nl Thuis liever geen bloemen, bezoek of telefoon. Machteld de Bruijn-van Boven Joost en Elke Margot en |eroen Marije en Jaap Christien en Joost Mevrouw A. de Bruijn-de Kruijf Familie de Bruijn Mevrouw M.M.B. van Boven-Hoensler

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36