Beveiligers m/v 7 JobTrack.nl MLT-EBRA ND B.vJ M Trigion - medewerker receptie ervaren tekenaar en een aankomend tekenaar ra ■o o GELOVEN DAT HET KAN Cordaid AUTOSCHADE STEKETEE zoekt een: PLAATWERKER VOORBEWERKER I MONTEUR (m/v) B3I16I1 20 I Zaterdag 15 december 2007 PZC Kijk ook op Voor een aansprekende opdrachtgever in Middelburg en Rijsbergen zijn wij op zoek naar fulltime: Bent u: in het bezit van het diploma ABM/ Beveiliger 2 en BHV; flexibel inzetbaar in volcontinue diensten; stressbestendig en in staat op de-escalerend op te treden; communicatief vaardig en heeft u een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Wij bieden: een aantrekkelijke baan bij een aansprekende opdrachtgever; Trigion is onderdeel van Facilicom uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; een werkgever met zorg en aandacht voor de medewerker. Reageren? Stuur uw gemotiveerde brief met cv naar Trigion Beveiliging bv, t.a.v. mevrouw van Wakeren Voss, 's-Gravelandseweg 256, 3125 BK Schiedam. U kunt ook reageren via chvos@trigion.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De juiste mensen op de juiste plek Werken aan de boulevard in Vlissingen? Strandappartementen de Gulden Stroom -met het strand op 20 meter afstand!- is gelegen op de Bou levard Bankert, het meest bruisende deel van de boulevard van Vfissmgen: een keur aan restaurantjes met elk hun specialiteit, levendige terrassen en dit alles met het fabuleuze uitzicht op strand en zee.Via de boulevard .wandeic u in 10 minuten naar het hart van Vlissingen: het Bellamypark met haar gezellige uitgaansleven en restaurants. Crulden Stroom Wij zoeken per direct een (part-time) Profiel: Kennis van Word en Excel Bij voorkeur M.T.R.O. Werkervaring is een pré Kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift Zelfstandig kunnen werken Wij bieden: Een veelzijdige all-round functie in een dynamisch bedrijf met toekomst. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring en een professionele werkomgeving en organisatie. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar: Strandappartementen De Gulden Stroom t.a.v. de directie p.a. Boulevard Bankert 634,4382 AC Vlissingen e-mail: holger@deguldenstroom.nl www.deguldenstroom.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. oogfonds I* NEDERLAND Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slecht ziendheid te voorkomen. Test daarom ook uw eigen ogen. Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! www.oogfonds.nl KONSTRUKTIEBEDRIJF www.hillebrand-konstruktie.nl Konstruktiebedrijf Hillebrand BV is aannemer van werktuigbouwkundige constructies op het gebied van de weg- en waterbouw. Bruggen en offshore constructies, inclusief het ontwerp, van elektrotechnische en hydraulische installaties leveren wij turn-key op. Wat betreft bruggenbouw is Hillebrand in de loop der jaren uitgegroeid tot één van de toonaangevende bedrijven in Nederland. Daarnaast levert Konstruktiebedrijf Hillebrand BV allerlei bijzondere staalconstructies en kunstwerken. In verband met de toenemende vraag van onze opdrachtgevers naar grotere bruggen en offshore constructies zijn wij op zoek naar een talentvolle ter ondersteuning van onze tekenkamer en organisatie. De werkzaamheden: U kunt zelfstandig en accuraat werken en bent gewend om in een collegiale sfeer samen te werken. U draagt zorg voor het bestek gewijs opzetten van ontwerp- en werk tekeningen t.b.v productie. Het ontwerpen en tekenen van stalen bruggen en constructies. Het uitwerken in 3D van bestekstekeningen en het in 2D uitwerken van werktekenin gen en overzichtstekeningen t.b.v. productie. U werkt hiertoe nauw samen met het verantwoordelijk projectteam. Functieprofiel: Als ervaren tekenaar in het CAD tekenen heeft u minimaal 5 jaar werkervaring in het tekenen van constructies. Als aankomend tekenaar verwachten wij een enthousiaste en constructieve houding en algemene kennis op het gebied van CAD tekenen. U heeft minimaal een MBO/HBO opleiding werktuigbouwkunde of weg- en water bouwkunde. U heeft ervaring met het tekenen in Autocad, met voorkeur 3D. Tekenen met het CAD pakket Inventor is een pré. U heeft ervaring met het uitwerken van design en construct projecten. U heeft ervaring met MS office pakketten. U heeft affiniteit met het ontwerpen en uittekenen van grote zware constructies. Ervaring in het tekenen van machinebouw is een pré. Interesse? Bent u geïnteresseerd in één van de functies, solliciteer dan direct of neem voor func tie inhoudelijke vragen contact op met de heer Machiel Geluk, hoofd tekenkamer, tel. 0118-612348 Wij bieden onze medewerkers een prettige en uitdagende werkomgeving, met afwisse lend werk en uitstekende marktconforme arbeidsvoorwaarden. Konstruktiebedrijf Hillebrand BV onderscheidt zich door een moderne, sociale en dynamische organisatie en het produceren van kwalitatief hoogstaande constructies. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 15 dagen richten aan Konstruktiebedrijf Hillebrand B.V. t.a.v dhr. Han Blok, Bedrijfsleider, Postbus 8035 4330 EA Middelburg of per e-mail: h.blok@hillebrand-konstruktie.nl h- u Trigion is dé toonaangevende partner die veiligheid creëert. Dit realiseren wij mede dankzij 6.500 betrokken en daadkrachtige medewerkers die samen staan voor een resultaatgerichte en integere organisatie. Wij willen graag een allrounder in ons team erbij hebben die: - ervaring heeft - liefde heeft voor het vak van autoschadehersteller - 'benzine in zijn bloed heeft' - netjes, zorgvuldig en zelfstandig kan werken Bij ons staat hoog in het vaandel: vriendelijkheid, beleefdheid, betrouwbaar heid en een positieve levenshouding. Indien wij uw belangstelling gewekt hebben, zouden wij het leuk vinden ais u schrijft. U kunt ook een kijkje komen nemen in ons moderne en professioneel ingericht bedrijf. Een afspraak voor een rondleiding en een persoonlijk gesprek willen wij graag met u maken. U kunt hiervoor, of voor aanvuliende informatie, contact opnemen met André Steketee of Leen Zweedijk, tel.nr. 0113-5721 62. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van CV, kunt u vóór 7 januari a.s. zenden aan: AUTOSCHADE STEKETEE Zanddijk 4a, 4401 NJ Yerseke -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20