Banen Verkoopadviseur die kansen ziet en benut jobTrack.nl Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar: Adviseur Hypotheken Vermogen (m/v), 36 uur Opleiding Re-integratiebegeleider 9 O Rentokil Procesoperators Productiemedewerkers Storingsmonteurs met elektrotechnische achtergrond 40 I Zaterdag 15 december 2007 PZC Kijk ook op De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank, biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit en is toonaangevend, betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal-economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. De functie In de functie van Adviseur Hypotheek Vermogen ben je verantwoordelijk voor het binnenhalen en behouden van klantrelaties waarbij je zoveel mogelijk cross-sellingsmogelijk- heden benut. Hiervoor worden (potentiële) klanten actief en planmatig benaderd op basis van concrete signalen en/of events. Klantwaarde wordt gerealiseerd door het verkopen van bij de klantbehoefte passende producten uit eigen assortiment. Je weet daarbij een goede balans te vinden tussen de behoeften en wensen van de klant en het belang van de bank. Een goede voorbereiding en een nauwe samenwerking met je collega's van de binnendienst en van andere teams zijn belangrijk. Wat vragen wijf Functie-eisen: HBO werk-en denkniveau Aantoonbare commerciële ervaring Communicatief vaardig Persoonlijke kenmerken: Ondernemend en klantgericht Goede netwerker Creatief en flexibel Teamspeler Salarisschaal De functie van adviseur hypotheken vermogen is ingedeeld in functiegroep 7. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer informatie? Heb je belangstelling voor deze functie, maar wil je eerst meer informatie, neem dan contact op met regio manager Martin de Klerk, tel. (0118) 42 78 03 of adviseur HRM Mientje Soochit, tel. (0118) 42 78 28. Heb je interesse? Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 28 december tegemoet. Graag vragen we je te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken vacatures vacaturebank (referentienummer wnbhva). In februari-maart 2008 start opnieuw de parttime opleiding Re-integratiebegeleider. Wie vanuit een WAO- ofWW-uitkering deze opleiding als omscholing wil volgen, kan een vergoeding aanvragen bij het UWV. Wij adviseren u in dat geval zo snel mogelijk contact met ons op te nemen. Wij ondersteunen u bij de aanvraag van het opleidingstraject. De lesbijeenkomsten worden gehouden op dinsdag of donderdag van 09.00 uur tot 12.30 uur (24 bijeenkomsten). Inschrijvingen worden behandeld in volgorde van ontvangst. Aanmelding: Het inschrijfformulier kunt u digitaal invullen en verzenden. Balanced Values Programma: U wordt opgeleid en getraind in de volgende vakgebieden: Sociale verzekeringen en arbeidsrecht; Beroepsvaardigheden, methoden en technieken van de re-integratiebegeleider; loopbaanbegeleider, jobcoach; Beroepsvaardigheden van de verzuimbegeleider; Organisatie, personeel en management; Arbeid en gezondheid. U maakt kennis met de rol en taken van de bedrijfsarts en de psycholoog in re-integratietrajecten. Studiebelasting: U volgt in een periode van circa 6 maanden, uitgezonderd schoolvakanties, 1 dagdeel per week de lesbijeenkomsten. U dient voor thuisstudie rekening te houden met een studiebelasting van gemiddeld 4-6 uur per week. Toelatingseisen: Minimaal een vooropleiding op MBO-niveau. Werkervaring is niet vereist; u wordt praktijkgericht opgeleid. Een voor gesprek behoort standaard tot de aanmeldingsprocedure. .1 n t f t t T 0523 252502 E info@balancedvaluesinc.com I www.balancedvaluesinc.com Voor een vrijblijvend studieadviesgesprek kunt u op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur telefonisch een afspraak maken. Interne kandidaten vanuit onze lokale bank hebben in de selectieprocedure, bij gelijke geschiktheid, voorrang op andere sollicitanten. Rabobank toetst op basis van haar"Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Rabobank Het is tijd voor de Rabobank! Je werkgever is Rentokil Pest Control, de specialist en marktleider in de preventie en bestrijding van ongedierte. De medewerkers van Rentokil zijn actief bij klanten om de overlast van ongedierte té voorkomen en tot een minimum te beperken. Rentokil Pest Control is één van de drie divisies van Rentokil Initial. De andere twee divisies zijn Rentokil Tropical Plants en Rentokil Hygiëne. Met ruim 900 vestigingen in 40 landen is Rentokil Initial marktleider op het gebied van dienstverlening in en rond gebouwen. Je takenpakket bestaat uit het werven en adviseren van nieuwe klanten, het onderhouden en uitbouwen van bestaande relaties. Je verkoop activiteiten concentreren zich op ongediertepreventie en -bestrijding. Op dit gebied liggen tal van kansen. Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van de verkoopresultaten in je rayon. Aan de hand van de inspectie bij je klant maak je een goed voorstel. Je werkterrein is regio Zeeland. Omdat je vanuit huis start, woon je in of rondom je rayon. Je opleiding is op MBO-niveau, aangevuld met commerciële ervaring. Je bent klantvriendelijk, resultaatgericht, flexibel en representatief. Je werkt zelfstandig en maakt je eigen planning. Met je goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden communiceer je vlot en concreet. Je weet datje doorzettingsvermogen, inzet en de wil om te leren nodig hebt om succes te boeken. Je ontvangt een uitgebreid opleidingsprogramma, een auto, salaris met aantrekkelijke provisieregeling en andere gunstige arbeids voorwaarden. Je stuurt je sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar Rentokil Pest Control, t.a.v. de heer J, Frijters of mail naar salesbest@rentokil.nl als deze functie je aanspreekt. Meer over deze functie vind je op de site. Een medisch of psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Pest Control Postbus 264 5680 AG Best Tel. (0499) 398 595 www. rentokilnl/vacatures Schütz staat voor innovatieve en kwali tatieve hoogwaardige producten binnen de internationale kunststof en metaal industrie. Met meer dan 2600 medewerkers ontwikkelen en produceren wij vanuit meer dan 20 verschillende landen en vestigingen aan onze klanten. Ons hoofd- kantoorjs gevestigd in Seiters, Duitsland Steeds meer bedrijven maken gebruik van onze vooruitstrevende technologieën in combinatie met betrouwbare service en innovatieve producten. SCHÜTZ Benelux B.V. Westelijke Randweg 23 4791 RTKIundert Indien je beschikt over werkervaring met kunststof blaasmachi- nes is dit zeker een pre. Procesoperators: Je bent samen met je collega's verantwoordelijk voor de pro ductie met inachtneming van de geldende veiligheidsnormen en kwaliteitseisen. Na intensieve training ben je instaat om zelf standig productiestoringen op te lossen. Je draagt zorg voor een veilige en schone werkomgeving. Opleiding en ervaring: Vapro B Productiemedewerkers: In onze assemblage afdelingen ben je verantwoordelijk voor het samenstellen van onze producten. Je bent inzetbaar op meerdere afdelingen om ondersteuning te geven daar waar nodig. Opleiding en ervaring: Interne opleiding, heftruckdi ploma is een pre. Storingsmonteurs met elektrotechnische achtergrond: Je bent na een intensieve training verantwoordelijk voor het zelfstandig oplossen van storingen aan de hand van inzicht en ervaring, tekeningen en technische informatie. Instellen en testen van installaties en de daarbij behorende administratie. Je kennis is aangevuld met praktijkgerichte cursussen. Je bent op de hoogte met NEN 1010, NEN 3140 en de CE-richtlijnen. Uiter aard heb je veilig werken hoog in het vaandel staan. Opleiding en ervaring: MTS diploma Electrotechniek/Besturingstechniek, ervaring met werken aan pneumatische en hydraulische syste men is een pre. Naast een prettige werkomgeving bieden we je een afwisse lende en veelzijdige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bonusregeling en diverse col lectieve verzekeringen. Je komt te werken in een organisatie die zich kenmerkt door een "hands on" mentaliteit met korte communicatielijnen. We zijn resultaat- en oplossingsgericht en waarderen initiatief en inventiviteit. Wanneer je de opbouw van onze productie site wilt ondersteu nen zien wij graag je schriftelijke reactie tegemoet voorzien van een heldere motivatie met CV t.a.v. mevrouw Boogerd, Per soneelszaken. Gezien de succesvolle opstart van onze site in Moerdijk en ver dere uitbreiding van onze activiteiten, zoeken wij op korte termijn enthousiaste mensen voor de volgende functies in vol- continue productie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 124