/4R Banen Q) JobTrack.nl Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Accountants- en Adviesgroep Rijkse Loonadviseur (FT) Ervaren Assistent-Accountant (FT) Assistent-Accountant (FT) Beginnend Assistent-Accountant (FT) Accountant (FT) Junior Belastingadviseur (FT) Ervaar zelf de chemie van ons bedrijf! Werkt voor de jeugd Kijk ook op PZC Zaterdag 15 december 20071 37 ACCOUNTANTS-ADMINISTRATIECONSULENTEN REGISTERACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met meer dan 100 enthousiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 5 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van fiscaal, bedrijfseconomisch en auto- de financiële dienst-verlening. Naast het matiseringsgebied. De dienstverlening verrichten van accountancywerkzaam- richt zich met name op kleine en heden en het samenstellen van fiscale middelgrote ondernemingen, vrije aangiften, verstrekken wij adviezen op beroeps-beoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatie lijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Wegens de sterke groei van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar diverse nieuwe medewerkers: Voor alle functies geldt: Een interessante en brede functie binnen een professionele en resultaatgerichte organisatie Mogelijkheden voor vakinhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden vestiging Middelburg - voor onze loonafdeling. Belangrijkste taken Het adviseren over arbeidsrechtelijke zaken, sociale verzekeringen, fiscale regelgeving, subsidieregelingen en juiste toepassing en interpretatie van CAO richtlijnen Het leveren van een bijdrage aan verdere professionalisering van ons loonadviesteam Het actief uitbouwen van het cliëntenbestand Functie-eisen: Opleidingsniveau HBO/ Universitair, aangevuld met specifiek kennis door opleiding en ervaring op adviesrichting van loon- verwerking, arbeidsrecht en sociaal verzekeringsrecht Actuele kennis van bovengenoemde wetgeving Ruime aantoonbare werkervaring als adviseur binnen een commercieel georiënteerde omgeving Een cliënt- en resultaatgerichte instelling vestiging Middelburg - voor onze controlepraktijk. Functie-eisen: Opleidingsniveau HBO-BE/Accountancy en studerend voor AA, RA Een aantal jaren werkervaring vereist Sterke analytische vaardigheden Begeleidende capaciteiten In teamverband kunnen functioneren vestiging Vlissingen - voor onze samenstelpraktijk. Functie-eisen: Opleidingsniveau MBO/HBO Enige jaren werkervaring vereist Analytische vaardigheden In teamverband kunnen functioneren vestiging Middelburg - voor onze samenstelpraktijk. Functie-eisen: Opleidingsniveau MBO/HBO Enige werkervaring verdient de voorkeur In teamverband kunnen functioneren Analytische vaardigheden vestiging Goes - voor onze samenstelpraktijk. Functie-eisen: (bijna) afgeronde AA opleiding Ruime werkervaring Cliëntgericht Teamspeler Analytisch sterk Leidinggevende capaciteiten en organisatievermogen vestiging Middelburg - voor onze fiscale afdeling. Functie-eisen: Opleidingsniveau HBO BE/FE Affiniteit met fiscale wetgeving Enige werkervaring verdient de voorkeur In teamverband kunnen functioneren Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Guus Blommaert, telefoon 0118-678900. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. Afdeling personeelszaken, Postbus 325, 4330 AH Middelburg of per e-mail: g.blommaert@aar.nl. De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 6 moddrjie tlriiifji c i d ',.i Wi vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verschei denheid aon chemicaliën. Met pnze schepen bedienen we hei gehele gebied van Noord-West Europa. Het succes van onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan waf met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren. Ziet u het als een uitdaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wilt u de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de Clearwater Group u heel wat te bieden. Meer informatie? www.clearwatergroup.nl De Clearwater Group breidt uit! Medio maart 2008 komt het nieuwbouwschip MT Coolwater in de vaart. Eind 2008 zal MT Capewater, het 8e schip van de Clearwater Group in de vaart gaan. Wegens de groei van onze vloot zijn wij op zoek naar: Kapiteins De kapitein waar wij naar op zoek zijn heeft jaren lange ervaring aan boord van chemicaliën- en/of olietankers. Beschik je over deze ervaring, werk je graag in een hecht, klein team bij een jonge, groei ende rederij, dan ben jij de kapitein die wij zoeken. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid voor een op leidingstraject tot kapitein voor officieren met erva ring op gas-, olie- of productentankers. Ie Stuurlieden die beschikken over een ruime erva ring aan boord van tankers en toe zijn aan deze uit daging zijn ook welkom om te solliciteren naar deze functie. Ie Stuurlieden Als le stuurman ben je naast het lopen van de wacht verantwoordelijk voor onder andere de ladingbe handeling, het veilig uitvoeren van laad en los ope raties en tankwasprocedures. Daarnaast draagt de 1 e stuurman zorg voor de administratieve afhande ling van de te volgen procedures. Als 1 e stuurman dien je te beschikken over een MBO of HBO maritieme opleiding en minimaal 2 jaar lip werkervaring als officier dienstdoend op een chemi- 'V" caliëntanker. Daarnaast kun je goed werken in een klein team en heb je een ruime mate van verant- |j||g woordelijkheidsgevoel. ÉIS Voor stuurlieden met ervaring op gas-, olie- of pro ductentankers bieden wij de mogelijkheid voor een opleidingstraject tot gespecialiseerde stuurman op onze chemicaliëntankers. WM Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@clearwatergroup.nl. De Clearwater Group beschikt over uitstekende arbeids voorwaarden volgens de bedrijfs-CAO en een zeer aan trekkelijk vaar-verlofschema van 7 weken op en 7 weken af. Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 6413891 Ook rvoor startende stuurlieden en werktuigkundigen hebben wi| vacatures. .rA:..:,; Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot i8 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin. Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of een behandelgroep. Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's die ons komen versterken werkbegeleiders Pleegzorg en IPT gedragsdeskundigen (orthopedagoog/psycholoog) pleegzorgbegeleider groepsleiders inval-groepsleiders operationeel manager medewerker Zorgregiebureau medewerker financiële administratie Spreekt dit je aan? Ca dan voor meèr informatie naar de vacature beschrijvingen op onze website www.stichtingazz.nl. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp zelfstandig begeleid wonen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 121