Vopak CARELS Material Controller Teamleider bedrijfsbureau 1e Medewerker bedrijfsbureau JobTrack.nl 4 ervaren timmerlieden ::::csm timmer- en aannemingsbedrijf www.vkpbouw.nl V Operator [m/v] www.a llevo.nl 36 I Zaterdag 15 december 2007 PZC Kijk ook op Carels Goes B.V. (www.carelsgoe5.nl) Is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim r/0 medewerkers vormt Careis Goes een zelfstandige en dynamische businessunit. Behalve het eigen Careis merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvullingen, geleien en jams. De marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Careis Goes is een dochteronderneming van CSM nv, een mondiale speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienstwww.csm.nl. Al vele jaren voert Careis Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Careis Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een constructieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen. Dit in een omgeving waar klanten, medewerkers en producten centraal staan. Wij zijn op zoek naar een talentvolle, enthousiaste: Bakery Supplies Europe Als Material Controller vorm je de schakel tussen Careis Goes en de Europese Inkooporganisatie van CSM. In deze functie geef je leiding aan de Material Controller Assistant en rapporteer je aan de Logistics Manager. Kerntaken: Periodiek opstellen van een inkoopplan, toezien op de beschikbaarheid van juiste specificaties en deze afstemmen met de Europese Inkooporganisatie Zorgen voor het lokale contractbeheer (volume, prijs, tijdsframe) en contractevaluatie Beheren van het leveranciersbeoordelingssysteem Inkoopgerelateerde projecten coördineren en/of begeleiden Dagelijks oplossen van knelpunten betreffende aanleveringen Opleiding/ervaring: HBO werk en denkniveau, in de richting inkoop/logistiek Uitstekende communicatieve en commerciële vaardigheden hebben zowel in woord als geschrift in het Nederlands, Engels en Duits Beschikken over veel daad- en overredingskracht Kennis hebben van relevante wetgeving, voorschriften, regelgeving en kwaliteitssystemen Kennis van en ervaring hebben met het gebruik van ERP systemen v Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Esmeralda van Boven (HR Assistant), tel.: 0113-236400. Sollicitatiebrief met uitgebreide CV kunt u binnen 2 weken versturen per post of mail naar: Careis Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven, Postbus 81,4460 AB Goes. E-mail: Esmeralda.vanb0ven@carelsg0es.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VKP is een jong dynamisch bedrijf met 18 medewerkers dat zich bezighoudt met het verzorgen van ruwbouw* timmerwerk, afbouwtimmer» werk, MSB fabricage en montage voor de aannemers. Hiernaast verzorgen wij aan- bouwen, verbouw en nieuw-, bouw Voor de particulieren en zakelijke dienstverleners. Het profiel van de VKP timmerman: heeft minimaal 5 jaar ervaring als timmerman is betrokken bij het bedrijf is allround inzetbaar wil meebouwen aan de toekomst van VKP kan tekening lezen is een teamplayer is too% gemotiveerd Wegens gestage groei van de werkzaamheden zoeken wij Wat bieden wij Wij bieden een gezellige werkclub met een variatie in leeftijden. Wij werken volgens de bouw CAO en streven ernaar iedereen te belonen naar zijn ervaring en inzetbaarheid. Hiernaast is er een personeelvereniging die regelmatig personeeluitjes organiseert. Wij hebben timmerlieden die achter ons staan en wij staan achter hen! Spreek jou dit aan? Reageer dan voor 28 december en stuur je cv naar. VKP BV, tav AJ. van Kooten, Postbus 255, 4460 AR Goes. iü Ter versterking van de groep operators zijn wij op zoek naar een: Koninklijke Vopak N.V. is 's werelds grootste onafhankelijke tankterminal operator, gespecialiseerd in de opslag en overslag van vloeibare en gasvormige chemie- en olieproducten. Vopak heeft 75 terminals met een opslagcapaciteit van ruim 0 21 miljoen cbm in 30 landen. Vopak Terminal Vlissingen is gespecialiseerd in op- en overslag van vloeibare gassen. De terminalcapaciteit bestaat uit 2 tanks voor gekoelde opslag met elk een inhoud van circa 55.000 M3 en 6 tanks voor drukopslag. Daarnaast zijn er 4 steigers, 4 laadbruggen voor trucks en 4 laadbruggen voor wagons. Verder biedt het bedrijf de mogelijkheid tot het spoelen van schepen, trucks, wagons en containers met warme stikstof en droge lucht. Veiligheid, gezondheid en milieu staan bij Vopak Terminal Vlissingen hoog in het vaandel. Een continue personeelsbezetting en het daarbij behorende kennisniveau zorgen voor een hoge graad van kwaliteit en dienstverlening. Op de terminal wordt gebruik gemaakt van machines, voertuigen, pompen, compressoren, warmtewisselaars en installaties, waarmee medewerkers werken volgens een beschreven procedure en instructie. Functie U geeft uitvoering aan alle operationele werk zaamheden conform de daarvoor bestemde procedures en terminal instructies. Zo voert u operationele werkzaamheden uit op steigers, laadstellingen rangeerterrein en ondersteunende infrastructuur. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: lossen en beladen van LPG zeeschepen, binnenvaartschepen, tankauto's, tankwagons en tankcontainers; gas- en zuurstofvrij spoelen van schepen, wagons, tankauto's en tankcontainers; verpompen van producten via diverse pijpleidingen; opslag en het behandeling van producten; bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de voorraden; onderhoudswerkzaamheden en eigen beheer werkzaamheden. Deze operationele werkzaamheden worden in volcontinudienst verricht door 5 ploegen Functie-eisen MBO denk-/werkniveau; accuraat; technisch inzicht; kennis van chemie; goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; relevante werkervaring; goede sociale vaardigheden; flexibel; bereidheid vaktechnisch verder te bekwamen. Wij bieden Een prettige werksfeer met afwisselende, uitdagende werkzaamheden en goede door groeimogelijkheden. Daarnaast bieden wij u een aantrekkelijk salaris en prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden dat in overeen stemming is met de zwaarte van de functie. Belangstelling? Als u geïnteresseerd bent in een carrière bij Vopak nodigen we u graag uit uw persoonlijke gegevens en curriculum vitae bijvoorkeur achter te laten via onze website www.vopak.com. Onder het kopje Working at Vopak kunt u, na het selecteren van de vacature, uw gegevens digitaal achterlaten. Het is tevens mogelijk uw gegevens naar hrchemie@vopak.com te sturen t.a.v. Lisette Kraaijeveld. Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met dhr. G.J. Bruinsma op 0113-615839. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afge stemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen- Duiveland, Noord- en Zuid- Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. en een Kijk voor meer informatie op www.allevo.nl Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Arno de Jong, RVE-manager, telefoon 0113 - 24 92 00. Je kunt je schriftelijke reactie, onder vermelding van resp. 'vacature 070068 en 070069' vóór 24 december 2007 richten aan: Allévo, Afdeling P&O Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast u. Voor het nieuw op te richten bedrijfsbureau in een dienstverband van resp. 36 uur en 18 uur per week een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 120