ff® Baneri GROEPSLEIDER I Autobedrijf van Fraassen Autotechnicus m/v Q JobTrack.nl Medewerker Pro-actie en Preparatie ()0AZ Ervaren verkoopleider m/v (fulltime) Ooit zo'n leuke werkplek gehad? www.cromstrijen.nl info@cromstrijen.nl C*"" Natuurlijk! Kijk ook op PZC Zaterdag 15 december 20071 29 Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer, waar persoonlijk contact én een uitstekende service centraal staan. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen, daarnaast is er een filiaal te Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast de verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkopen zij occasions. Tevens kunt u bij ons terecht voor lease, financiering, onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel en motorbrandstoffen. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op onze website www.fordjoosse.nl bedrijfs- en organisatie adviseurs Voor onze opdrachtgever Autobedrijf Joosse, een gerenom meerd autobedrijf op Walcheren, zijn wij op zoek naar een Een commercieel talent die zich verantwoordelijk voelt voor de resultaten. De functie: In deze zelfstandige en ondernemende functie bent u verant woordelijk voor de verkoopafdeling. Van u wordt verwacht dat u op stimulerende wijze deze afdeling leidt en begeleidt. Daarnaast werft u actief nieuwe klanten waarbij u verkoop orders genereert. We verwachten iemand die zaken kan analyseren, verbetervoorstellen doet en ideeën heeft ten aanzien van de verkoop en samen met zijn team uitvoering hieraan geeft. Gevraagd wordt: HBO werk-en denkniveau; Ruime ervaring in de autobranche; Klant-en resultaatgerichtheid; Commercieel en ondernemend; Goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt: Een zelfstandige functie binnen een no-nonsense organisatie; Goede ontwikkelmogelijkheden en inbreng van eigen ideeën; Prima arbeidsvoorwaarden; Werken binnen een enthousiast team. Heeft u belangstelling? Bent u de gemotiveerde kandidaat die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen aan Schipper/OAZ, t.a.v. Ingrid van den Dries, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113 - 256600; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl. Door uitbreiding van onze activiteiten bestaan er binnen de sector KOOS vacatures voor KINDEROPVANG en/of BUITENSCHOOLSE OPVANG (MA/) (afhankelijk van de locatie tot maximaal 32 uur per week, waarbij de minimale contracturen bespreekbaar zijn) Functie inhoud; Zorg dragen voor de dagelijkse begeleiding, ontwikkeling en verzorging van kinderen in een locatie voor kinder- dagopvang en/of buitenschoolse opvang van KOOS. Dit vanuit een actieve houding om in samenwerking met ouders/verzorgers kinderen volgens het pedagogisch plan van KOOS de kans te geven zich te ontwikkelen, op te voeden en te stimuleren. Functie vereiste: Opleiding tot bevoegd leid(st)er voor kinderopvang, of een gerichte MBO kwalificatie niveau 3. Pedagogische kwaliteiten en inzichten. Kennis van de ontwikkeling van kinderen. Een enthousiaste inzet. Wat bieden wij; Salariëring conform de CAO Kinderopvang, schaal 6. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een uitdagende baan in een jonge groeiende organisatie die kinderopvang, vanuit het Schouws model neerzet. Een aanbod van deskundigheidsbevordering om te kunnen werken vanuit nieuwe ontwikkelingen in de kinderopvang. Wij zoeken iemand die: Zowel solistisch als in teamverband elke dag tot een feestje kan maken Het een uitdaging vindt om samen te werken met de collega's. In staat is om kinderen te begeleiden vanuit een ontwikkelingsgerichte visie. Zijn/haar kwaliteiten in wil zetten om collega's te ondersteunen in hun werk. en vooral in staat is om er zorg voor te cfragen dat kinderen (en ouders/verzorgers) graag bij KOOS komen. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Mw. Emmy Waldekker (06-20598297) en/of Mw. Ellen Lous (06-20597544) - Coördinatoren Kinderopvang. Reacties ontvangen wij graag voor 31 december 2007 te sturen naar KOOS, afdeling personeelszaken. Postbus 260, 4300 AG Zierikzee of per mail aan m.hendrikse@hetwelzijnshuis.nl Na 3 januari 2008 zult u verder geïnformeerd worden over het verdere verloop van de procedure. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.ondernemendoejesamen.nl Is de officiële Citroën dealer voor Midden-Zeeland. Ons bedrijf is gevestigd in Goes en vertegenwoordigt al ruim 50 jaar het gezicht van Citroën op de Bevelanden en is hierdoor een begrip voor Goes en omstreken. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: De functie: Je nadruk ligt op het repareren en onderhouden van auto's van ons merk. Ervaring binnen ons merk is daarom een voordeel. Omdat in onze producten in toenemende mate elektronica wordt toegepast, is een goede vaardigheid met computers in combinatie met autotechniek van groot belang. Functie-eisen: Je beschikt over een autotechnische opleiding, bij voorkeur op het niveau van eerste autotechnicus. Wij verwachten dat je aanleg en interesse hebt voor autotechniek en auto-elektronica en dat je bereid bent je hierin verder te verdiepen door middel van importeurscursussen. Je hebt een klantgerichte instelling, bent collegiaal en wil snel integreren binnen het bestaande team. Ben jij de collegiale en technische collega die wij zoeken? Neem dan contact op met J.C. van Fraassen, tel. 0113-227353. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan: Autobedrijf van Fraassen, t.a.v. J.C. van Fraassen, Voorstad 79, 4461 KM Goes, jan@vanfraassen.citroen.nl De gemeente Cromstrijen (13.027 inwoners) ligt in het zuiden van het Zuid-Hollandse eiland dfc Hoeksche Waard, grenzend aan het Hollandsch Diep. De ambte lijke organisatie kent een tweeseetorenmodel en bestaat uit de sectoren Ruimte en Cultuur (R&C) en Middelen, Economische Zaken en Serviceverlening (MES). Het Algemeen Secretariaat ressorteert rechtstreeks onder de gemeentesecretaris. WIE HELPT ONS UIT DE BRAND? Wij zoeken binnen de sector Middelen, Economische zaken en Serviceverlening, onderdeel gemeentelijke brandweer, een enthousiaste collega voor de functie 36 uur per week Het onderdeel gemeentelijke brandweer bestaat uit 3 medewerkers. Jij verricht jouw werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de brandweercommandant. Jij draagt zorg voor adequaat gemeentelijk beleid op het gebied van de 'veiligheidsketen' pro actie en preparatie. Het takenpakket Het veelzijdige taken pakket bestaat onder andere uit de volgende onderdelen: - het opstellen, uitwerken, onderhouden, controleren en actualiseren van aanvals plannen en bereikbaarheidskaarten; - maken en vastleggen van adviezen over de bluswatervoorziening brandweer; - verzorgen van de uitvoering van de 'Lande lijke leidraad oefenen' binnen het korps Cromstrijen; - uitvoeren van de persoons- en oefen registratie binnen de vrijwillige brandweer; - ontwikkelen en onderhouden van de inzet- en alarmeringsprocedures; - zorgen dat het brandweermaterieel te allen tijde gereed is vooreen uitruk; - ondersteunen in algemene zin van de (regionale) brandweerorganisatie en het verrichten van de hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Wat verwachten wij van jou? In deze functie verwachten wij dat jij deel neemt aan de uitrukken van de vrijwillige brandweer tijdens kantooruren. Om deze werkzaam heden goed uit te kunnen voeren beschik jij minimaal overeen functiegerichte afgeronde opleiding op mbo-niveau. Verder beschikjij over het diploma onderbrandmeester of jij bent bereid dit diploma te behalen. Jij hebt uitstekende contactuele vaardigheden en kunt jezelf zowel mondeling als schriftelijk goed uitdrukken. Jij functioneert goed in team verband, maar ook zelfstandig kun jij uitste kendje weg vinden. Daarnaast kun jij goed overweg met geautomatiseerde systemen. Jij bent in het bezit van het rijbewijs BE. Jij bent bereid om eventueel in de toekomst in de regionale dienst te werken met een moge lijke verandering van werkplekals gevolg. Ons aanbod De gemeente Cromstrijen kent een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Naast de gangbare rechtspositieregelingen (car-uwo) beschikken we onder andere over een ruime verlofregeling, een fietsproject en deelname aan een spaarloon of levensloop regelingVoor deze functie is een salaris mogelijk van maximaal schaal 7, 2.558,-- bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Op het gebied van studiefaciliteiten bieden wij jou mogelijkheden om jezelf in het vak gebied verder te ontwikkelen Jouw sollicitatie Alsjij geïnteresseerd bent of meer wilt weten over deze functie, neem dan contact op met de brandweer commandant, Martien van de Kamp. Hij is graag bereid de nodige informatie te ver strekken, telefoon (0186) 65 61 00. Jouw schriftelijke reactie moet uiterlijk 4 januari 2008 bij ons binnen zijn. De sollicitatiebrief met curriculum vitae kun jij richten aan burge meester en wethouders van Cromstrijen en sturen naar Postbus 7400,3280 AE Numans- dorp of mailen naar Grady Stoopendaal via g. stoopendaal@cromstrijen.nl. is Kinderopvang op Schouwen-Duiveland, een onderdeel van Het Welzijnshuis. KOOS organiseert opvang voor kinderen. Van de allerkleinsten tot kinderen van 12 jaar, ze zijn allemaal welkom bij KOOS. Met veel zorg, verantwoording en uiteraard met veel plezier zorgt KOOS dat kinderen het naar hun zin hebben. Het aanbod bestaat uit verschillende opvangmogelijkheden; kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, gastouderopvang en peuterspeelzalen. gemeente Cromstrijen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105