M Familieberichten Colofon Familieberichten tel. 0118-612868 Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Beppie Adriana Huibregtse Bep Van der Hooft Uitvaartzorg I We hebben Jan leren kennen als een vrolijke, actieve leerl ing met een groot gevoel voor humor. 28 I Vrijdag 14 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weaenerdaqbiaden.nl te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Lieve bure Leu Rust zacht. ]e was als een tweede moeder voor ons. Liefs, lan en Lenie Vleugel Kitty en Jacco, Senna Willeke en Peter Oma en moeder, rots van een vrouw. Lief mens dat leven mooier maakte, strooide met: "ik hou van jou...." Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was, is vrij onverwachts overleden onze unieke moeder, groot- en overgrootmoeder frËielwnetfa oan c/et' f/fnivj/it- Zfóalle. sinds 19 juni 1999 weduwe van Jan van der Burght in de leeftijd van 103 jaar. Vlissingen: C. van der Burght Terneuzen: P.H. van der Burght J.M. van der Burght-van de Velde Vlissingen: J.L. van der Burght C.M.A. van der Burght-Buyze Vlissingen: M. de Nooijer-van der Burght M. de Nooijer Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken allen die haar met liefde en toewijding hebben verzorgd. Vlissingen, 12 december 2007 Correspondentieadres: Peter van Anrooijlaan 51,4356 CD Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 17 december van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. wa Ik heb U hartelijk lief, Here, mijn sterkte, o Here, mijn steenrots, mijn vesting en mijn bevrijder, mijn God, mijn Rots, bij wie ik schuil. Psalm 18:2 Na een moeilijke maar voor ons allen zeer waardevolle periode is, na een ernstige ziekte, vredig gestorven onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Adriaan Laurus de Laat sinds 18 november 2006 weduwnaar van Katharina Jacomina de Laat-de Hamer in de leeftijd van 84 jaar. Goes: Corina Sonke-de Laat Cees Sonke Mika Kapelle: Janine Gijzel-de Laat Martin Gijzel Mare, Kim, Lars Een woord van dank aan de artsen, verpleegkundigen en vrijwilligers voor hun liefdevolle verzorging gegeven aan onze vader en opa, zowel thuis als op de afdeling palliatief in Ter Valcke. 13 december 2007 Correspondentieadres: Adenauerstede 4442, 4463 GH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 15 december van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 17 december om 11.00 uur in de 'Geerteskerk', Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het 'Geerteshuis' aan de Jachthuisstraat te Kloetinge. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze vader en opa Leon Bukacki weduwnaar van Paula Johanna Seghers in de leeftijd van 91 jaar. St. Gillis Waas: Richard Bukacki Gino en Sandra Jessica Stefan Kenny Axel: Carlo en Corrie Bukacki-van de Velde Natasja en Peter - Wilko, Femke Axel, 12 december 2007 Correspondentieadres: Oudeweg 48a 4571 LN Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 17 december om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke" van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Cornelis Jacobus van Driel Kees Echtgenoot van Maatje jonkman In de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Maatje van Driel-Jonkman Westdorpe: Leo van Driel lannekevan Driel-Dooms joyce, Mirthe, Yara Ilvy en Quentin, Norali Terneuzen: Lia Vermeulen-van Driel Willy Vermeulen Nathalie en Ruud, Lisanne Mario Terneuzen, 12 december 2007 Berliozhof 11,4536 EV De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 15 december om 11.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa We missen je nu al heel erg Dikke kus Mare, Kim, Lars, Mika Verdrietig zijn we, dat slechts enkele maanden na het over lijden van Foort, we na een kort ziekbed, wederom afscheid moesten nemen van een zeer geliefde en altijd attente broer, zwager en oom Jaap Minnaard Neeltje Minnaard Ineke en Bob Marie Minnaard-Platschorre Ans en Mare Nel Minnaard- van Keulen Marijke en Bert Dick en Ria Jan -Willem Marja André en Everdien Achterneven en nichten, achterachterneefje Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Uitvaartzorgcentrum geldeloozepad 20,4463 AJ GOES (0113) 227525 jH Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor oriënterend gesprek www.uitvaartzorgcentrom.nl Enige en algemene kennisgeving. Na een liefdevolle verzorging en dankbaar voor de intense aandacht en warmte van alle medewerkers en vrijwilligers van unit 4 in zorgcentrum "Ter Weel" te Goes is geheel onverwacht overleden *1 maart 1941 óójaar t 13 december 2007 Correspondentieadres: Dhr. B. Kwakkenbos, Koningin Julianastraat 2 4481 AW Kloetinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 17 december om 13.00 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede 1 a te Kapelle. Vanaf 12.45 uur is er gelegenheid tot afscheidnemen in de familiekamer van voornoemd rouwcentrum. 77 777: Prunusstraat 25, 4431 DC s-Gravenpolder •:.7 www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 J|C - r— "Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Zeer geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-leerling Jan Mulder We wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe i met dit grote verlies. Personeel en leerlingen van praktijkschool De Wissel j Goes, 13 december 2007 Na een jarenlange strijd tegen zijn ziekte is op 12 december 2007 te Roosendaal overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Rinus Moison Hij bereikte de leeftijd van 58 jaar, waarvan hij ruim 32 jaar deelde met Marianne; wij zijn Marianne bijzonder dank baar voor haar goede zorgen welke met name in het laatste jaar bijzonder zwaar voor haar zijn geweest. Wij wensen Marianne, Saskia met partner Michel en Michiel alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Op maandag 17 december 2007 begeleiden wij Rinus naar het Crematorium aan de Mastendreef te Bergen op Zoom waar de afscheidsdienst om 14.00 plaats zal vinden. Lewedorp: Clazien Moison-Balleur en kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schuivenoord 35,4707 XM Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54