Weekagenda TOYOTA 10 JA TODAY TOMORROW TOYOTA DE JONGE CAPPENDIJK DE JONGE ALEX V.D. VELDE 34 Donderdag 13 december 2007 PZC AGENDA OP PAD VRIJDAG 14 DECEMBER Kerst-kinderclub Rainbowkids houdt een middag voor kin deren van 4-12 jaar met poppenkast; knutselen voor de kerst en lekker eten. Oost-Souburg, Rehobothstraat 9, 17-19 uur Kerstpopkoor Jongerenpopkoor Lacoda zingt kerstlied jes olv Marcella en Jaco Simons. Vlissingen, Ter Reede, 19.30 uur Kerstverhaal 'Driekoningen-triptiek' is een kerstverhaal van Felix Timmermans, voorgedragen door Trees Verwilligen met muziek van Jan Hamelink, trekzak. Grijpskerke, De Osseberg, 20.00 uur p- Markt Kinderfonds Kinderen kunnen spelletjes doen en films kijken en dj's zorgen voor muziek. De op brengst van de kerstkraampjes gaat naar het Ronald McDonald Kinderfonds. Bruinisse, De Meerpaal, 17 tot 21 uur Kerstmarkt Het koor Rodinies treedt 's avonds op tij dens de kerstmarkt. Brouwershaven, Grote Kerk, 14-21 uur Christmas Fair Studenten verpleegkunde vertellen vanaf 14.00 uur over hun project om malaria te bestrijden in Ghana. Grijpskerke, Poppendamme, 13-17 uur Kerstmarkt Kindercentrum Juultje en het Schippersin- ternaat Koningin Juliana houden een kerstmarkt met kraampjes en spelletjes voor kinderen. Terneuzen, Schippersinternaat Koningin Juliana, 16-19.30 uur Filmmiddag Wijkbewoners kunnen enkele afleverin gen zien van De Kleine Waarheid. Middelburg, Grand Café Buitenrust, 14.00-15.30 uur ZATERDAG 15 DECEMBER Winterfeest Rondleiding en verkoop handgemaakte producten op werk- en leerboerderij De Akkerwinde. Nisse, Lageweg 6, 11-16 uur Griezeltocht In de buurt van café-restaurant Zeerust- wordt een griezeltocht gehouden onder meer over het strand. Renesse, Rampweg 1, 19.00 uur Kerstmarkt The Scaldis Jazz Band treedt op tijdens de kerstmarkt. Noordgouwe, dorpshuis, 10.30-16.00 uur Kerstfair Een ganzenhoeder, een shantykoor, een palingroker en 45 kramen zijn de attrac ties van de kerstfair. Burgh, Ring, 13-21 uur Alliance Francaise Sylvie Claret de Fleurieu geeft op uitnodi ging van Alliance Francaise een lezing over kunstgeschiedenis. Terneuzen, Porgy Bess, 19.30 uur Kerstmarkt Dertig stands van ontwikkkelingswerk, ontwikkelingssamenwerking en zorg voor naasten staan op de kerstmarkt. Goes, Grote of Maria Magdalenakerk, 10.00-16.30 uur Keramieksalon Digna Blauw verzorgt een demonstratie. Grijpskerke, Galerie De Osseberg, 14-17 ZONDAG 16 DECEMBER Kerstsamenzang Met een optreden van Gospelkoor Inspi ration uit Middelburg. Vlissingen, Open Hof, 19.30 uur DINSDAG 18 DECEMBER Kerstviering De Vrouwen van Schouwen houden een kerstviering. Burgh-Haamstede, De Schutse, 13.30 uur Kerstviering De NBvP/Vrouwen van Nu houdt een kerstviering. Scharendijke, De Hoeksteen, 17.00 uur WOENSDAG 19 DECEMBER Kinderbingo Anna Jacobapolder, Dorpshuis, 13.30-15.30 uur MUZIEK VRIJDAG 14 DECEMBER Kerstconcert Muziekvereniging ENZK uit Hoek geeft een kerstconcert. Hoek, protestantse kerk Langestraat, 19.30 uur Klavichord Menno van Delft bespeelt het klavichord. Hij laat werk horen van J.S Bach, W. Fr. Bach, C.C. Rolle en W.A. Mozart. Middelburg, Doopsgezinde kerk, 20 uur Kerstconcert Het duo Martin Mans (orgel) en Noortje van Middelkoop (panfluitgeeft een kerstconcert, vergezeld door het Mannen- ensemble De Gouwestem uit Waddinx- veen. Middelburg, Koorkerk, 20.00 uur Winteravondconcert De Zeeuwse Accordeon Vereniging Con certina en het VES (Vocaal Ensemble St.-Laurens) geven een winteravondcon cert met kerstnummers, maar ook klassie ke melodieën en lichte muziek. Vlissingen, De Schaapskooi, 20.00 uur Wereldmuziek John van der Veer's NorthSeaGuitars pre senteert wereldmuziek met de tour The Ark. Dreischor, Dorpshuis, 20.00 uur Kerstconcert De Christelijke muziekvereniging Excel sior uit Cadzand olv dirigent P. Geerts presenteert melodieën in kerstsfeer. Schoondijke, Protestantse kerk, 20 uur 2ndinfluenZ Aan de derde voorronde van 2ndlnfluenZ nemen deel de Schouwse groepen Full Metal Jacket en Side Walk Stone, F.O.D. (Walcheren) en Audiofungus (Zuid-Beve land). Fitting uit Schouwen-Duiveland is als gast te horen. Ovezande, De Klomp, 20.00 uur Verminnen De Vlaamse zanger/gitarist Johan Vermin nen brengt in 'Van Brussel naar de we reld' klassiekers uit zijn 36-jarige carrière samen met nieuw werk. Met Bert Candries (gitaren), Leo Caerts (toetsen) en Nils de Caster (viool en mandoline). Tholen, Meulvliet, 20.15 uur Tucker Zimmermann Zanger/gitarist Tucker Zimmermann staat akoestisch op het podium met old skool blues en folk. Nieuw- en Sint Joosland, theater De Weg wijzer, 20.30 uur Punkrock The Real Danger uit Rotterdam speelt midtempo punkrock.. Middelburg, De Spot, 21.00 uur Tiger en Sheiks Reünieconcert van de twee popgroepen tijdens de voorronde van de Pop Quiz. Hulst, Den Dullaert, 21.00 uur Folk The Old Firm staat op het podium met Schots/Ierse folk. Domburg, GrandCafe MarktZes, 21.30 uur The Kids Are Allright The Kids Are Allright presenteert Jong Zeeuws Talent. Vlissingen, De Piek, 21.30 uur Blues Sensation The Blues Sensation speelt Nederlandstali ge blues. Middelburg, café Dinges, Vlasmarkt 14, 21.30 uur ZATERDAG 15 DECEMBER Accordeonmuziek Ter gelegenheid van de accordeonten toonstelling is er een optreden van accor deonisten. Middelburg, Zeeuwse Bibliohteek, 10.00-12.30 uur Accordeon Concert Nederlands Jeugd Accordeon Or kest (NJAO), veertig muzikanten van 12 tot 25 jaar uit alle regio's van het land. Middelburg, tuincentrum Groenrijk, 13-17 uur Slagwerk Slagwerkschool Rondomtrom treedt op. Het accent ligt op de djembéplus, waarbij diverse djembéritmes gespeeld worden vanuit een eigen repertoire. Vlissingen, Arsenaaltheater, 14.30 uur Kerstconcert Het Seniorenorkest Zeeland o.l.v. Cees Cevaal verzorgt een kerstconcert met Kin der- Tienerkoor De Bevelanden van de Zeeuwse Muziekschool o.l.v. Janny Diele- man. Wemeldinge, Protestantse Kerk, 14.30 Moondance In kader van Bunnypower-project speelt Moondance: 'Sound Sculpture Alice'De bezetting: Peter Bolderman (bas), Peter Jongepier (gitaar) en Ingrid Borger (zang). Middelburg, De Drukkery, 15.00 uur Klezbez Klezmermuziek, Jiddische poëzie en ver halen door vijf instrumentalisten, twee zangers en drie vertellers. Zierikzee, De Rode Kamer, 15 en 20 uur Kerstconcert Het Middelburgs Kamerkoor O magnum Mysterium geeft een kerstconcert met Saskia Gerritsen (sopraan) en Nel van den Broeke (alt). Programma: 'Quatre motets pour un temps de Noël' van Fran cis Poulenc en werken van Wilhelm Eckardt, Arvo Part, Adriaen Willaert en Edvard Grieg. Middelburg, Koorkerk, 16.00 uur Kerstconcert Het Duivelands Mannenkoor, het Christe lijk gemengd Eilandenkoor en kinderkoor Jedaja treden op tijdens een kerstconcert voor de hulporganisatie Woord Daad. Zierikzee, Nieuwe Kerk, 19.30 uur Adventszangavond Jeugdkoor Benjamin en zangvereniging Met Hart en Stem uit Terneuzen zingen advents- en kerstliederen. Terneuzen, Goede Herderkerk, 19.30 uur Negro spirituals The Magie Gospel Pearls zingen negro spi rituals tijdens een kerstconcert. Vlissingen, Sint Jacobskerk, 20.00 uur La Fenice Ensemble La Fenice en het Kamerkoor van Namen presenteren 'Klassiek over de grenzen heen', met 'Trionfi sacri in Vene tië' van Giovanni Gabrieli. Terneuzen, Scheldetheater, 20.00 uur Talentenjacht Finale van de talentenjacht The Voice Bergen op Zoom, De Maagd, 20.00 uur Weihnachtsoratorium Vocaal Ensemble Luscinia geeft een uit voering van het Weihnachtsoratorium van J. S. Bach. Solisten zijn Klaartje van Veldhoven (sopraan), Alexandra d'Espino- za (mezzo-alt), Sebastian Brouwer (tenor) en Michiel Meijer (bas), het Dordts Kame- rokest en organist Marcel van Westen. Dreischor, Adrianuskerk, 20.00 uur Kerstconcert Muziekvereniging Luctor et Emergo uit Renesse geeft een kerstconcert. Renesse, Jacobuskerk 20.00 uur Kerstliederen International Vocal Orchestra Art of Voi ces zingt a capella kerstliederen. Middelburg, Zeeuwse Concertzaal, 20.15 Slagwerk Percossa verzorgt een concert slagwerk. Het wereldmerk Toyota loopt al 10 jaar voorop met innovatieve technieken om vcei schoner en zuiniger auto te rijden. Nu rijden er wereldwijd al meer dan 1 miljoen hybride Toyota's rond! De nieuwste Prlus is zó zuinig (1 op 23!**) en schoon, dat de overheid m de hoogste milieusubsidie toekent: €6.400,-*! Ook de Toyota AYCO 1,0 past helemaal in de Toyota filosofie: lijn milieupremie bedraagt dan ooft €1,400,-*. En dat vieren we! Of een van de andere wereldprijzen. Kom naar onze showroom en haal uw Lucky World Card. Prius vanaf €25.095, Prijs inclusief BTW, exclusief kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Prijs inclusief milieusubsidie en geldt bij registratie na 01-02-2008 ('onder voorbehoud van kabinetsplannen). Gemiddeld brandstofverbruik** (1999/100/EC) 4,3 L/100 km (23,3 km/l), CO2 104 gr/km. Wijzigingen voorbehouden Goes, Pearyweg 10, 0113-214810 Terneuzen, Mr. F.J. Haarmanweg 58, 0115-617751 Vlissingen, Industrieweg 23, 0118-410800 Zuidzande, Mariastraat 3, 011 7-452232

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54