tot de leukste! Laat je baby zien en misschien wordt jouw kanjer wel verkozen Familieberichten Jan Mulder OVERTOOM-GROEN mum Ujf f i 30 I Donderdag 13 december 2007 PZC Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Leen Hendrikse echtgenoot van Klazina van Stee Yerseke: Ida en Kees Sinke-van Stee Terneuzen: Piet en Loes van Stee-Perdaan Yerseke: Rinus en Nelly van Stee-de Jonge Neven en nichten Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze goede vriend Ko Lous We zullen hem missen. Bert en Janny van Sighem sd Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Wij wensen Jan en Angelika en verdere familieleden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's en directie Hago food industry We zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve Ome Jas Heieen en Sjaak, Kirsten, Brendan, Karen Oerlemans Arjanne en Henk, Evelien, Fieke Steneker Judith en Klaas, joran, jenni van Gelder Jolanda en Jan, Leo, Kim de Groot Peter de Kam en Diny Boogerd We hebben afscheid moeten nemen van onze Ome Jas Hij was een fijne, altijd belangstellende, raadgevende oom en buurman. We herinneren hem in kleine en in grote dingen. Hij heeft in onze jeugd veel voor ons betekent. Jan en Brenda, Sharona en Esmee Arriënne en Cor, Renske, Daisy en Anouk Met het verlies van een broer verlies je niet alleen het heden maar ook het verleden en een toekomst met hem. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve broer en oom Jasper de Kam Hij werd slechts 69 jaar. We zullen hem missen. Oostkapelle: Kathrien en Jaap Vogelaar-de Kam Middelburg: Leny en Jan Wondergem-de Kam Oostkapelle: les en Mieke de Kam-Willeboordse Veghel: Janny de Kam Nichten en neven Oostkapelle, 11-12-2007 Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo 'n pijn. Omringd door diegenen die hem lief waren, is in vertrouwen op zijn Heiland, in alle rust van ons heengegaan mijn allerliefste schat, onze lieve stiefvader en opa Jasper de Kam in de leeftijd van 69 jaar. Tiny de Kam-van den Dool Hans van Ee Sandra Brouwer Emma, jonathan, lulia Corine van der Veen-van Ee Herman van der Veen Roel Vlissingen, 11 december 2007 Johan van Reigersbergstraat 175 4336 XG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Jasper te nemen op zater dag, 15 december van 10.45 tot 1115 uur in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst zal om 12.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Droevig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Ko Lous Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Hengelsportvereniging Westkapelle Na een ernstige ziekte is uit ons midden weggenomen, onze lieve zus, schoonzus en tante Elisabeth Oosterling-Buijs Uit aller naam: J. Buijs Arnemuiden, 10 december 2007 en altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur der scheiding Kahlil Gibran Bedroefd omdat zij niet meer bij ons mag zijn, is na een moedig gedragen ziekte, op 11 december 2007 van ons heengaan, onze lieve ma, schoonma en oma, Amaria Terrah weduwe van Abdelaziz Mekkaoui 10 januari 1933 t 11 december 2007 Terneuzen: Fouad en Ellen Mekkaoui Tarek Dounia Marokko: Familie Mekkaoui Familie Hosni Oujda (Marokko), 11 december 2007 Correspondentieadres: Marijkestraat 15 4532 BL Terneuzen Door deze verdrietige gebeurtenis en daardoor onze tijdelijke afwezigheid zullen wij dit jaar geen kerst- en nieuwjaarskaarten versturen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Helena Petronella Schoon-Dierdorp weduwe van Hendrik Schoon in de leeftijd van 89 jaar. Utrecht: Ger en Addy Schoon-de Lange Middelburg: Henny en Rob von Wasserthal-Schoon Doetinchem: Piet Schoon en Louise Wissink Venlo: Jaap en Wilhelmien Schoon-Wilmer Koudekerke: Margreet en Jan Meulmeester-Schoon Klein- en achterkleinkinderen 11 december 2007 Correspondentieadres: De Ruyterstraat 14,4371 BC Koudekerke Wij zijn verpleeghuis "Ter Reede" te Vlissingen dankbaar voor de respect- en liefdevolle verzorging die zij ruim drie jaar kreeg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen vanavond, 13 december, van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zelfdenken samen leven. Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij, na een kortstondig ziekbed afscheid genomen van onze papa en opa Jaap Minnaard weduwnaar van Miny Beumer 15- 1 - 1928 12- 12-2007 Wolphaartsdijk: Karina en Johan Priem Leon, Tamara Vlissingen: Martin en Anja Minnaard Evita, Danique Correspondentieadres: Gardenierhof 23 4471 CN Wolphaartsdijk Onze papa en opa is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegen heid is om afscheid van hem te nemen op zondag 16 december van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 17 december om 14.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. O Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 v\Rk MTVujfs Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46