Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 13 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na een geduldig gedragen ziekte is door de Heere weg genomen onze innig geliefde, altijd zorgzame en mee levende moeder, oma en overoma Leuntje van den Berge-de Bat sinds 26 december 2001 weduwe van Marinus van den Berge 28 november 1933 12 december 2007 Yerseke: Addie en Piet Krijger-van den Berge Sas en Emmely, Amylin, lealinde Rien en Marie-Louise, Ryan Mart-Ian Laurens en Jeanneke Bart en Nadine Frank en Leonie Yerseke: Joke en Jaap van Houte-van den Berge Mark en Tamara Leonie en Kees Waarde: Wilna en Rainier Sonke-van den Berge Joery en Saraij Evelien Jeffrey en Lara Correspondentieadres:van Randwijckstraat 44 4401 KM Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 17 december om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan IA te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Met dank aan het personeel en de vrijwilligers van de afdeling palliatief uit Ter Valcke voor hun liefdevolle zorg. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte is door de Heere uit ons midden weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leuntje de Bat weduwe van Marinus van den Berge Dat de kinderen, klein- en achterkleinkinderen de kracht geschonken mag worden dit smartelijk verlies te kunnen dragen. Kloetinge: A. van Koeveringe-de Bat L.M. van Koeveringe J. Sinke-de Bat (in herinnering) Sinke (in herinnering) Kruiningen: de Bat M, de Bat-van Burg Yerseke: M. de Keijzer-de Bat P. de Keijzer (in herinnering) Yerseke: M. de Bat Neven en nichten Heden overleed onze geliefde nicht Leu van den Berge-de Bat Krabbendijke: L. van Iwaarden-Minnaard C.J. van Iwaarden Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Anton Buijs Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Korfbalvereniging Fortis Hierdoor voer ik de droeve taak uit om u - ook namens Brenda en de kinderen, en mijn broers Piet en Leo - mede te delen dat, op maandagochtend 10 december 2007 in Vancouver BC op 57-jarige leeftijd mijn jongste broer is overleden Johannes Adrianus Blindenbach Hans geboren op 17 maart 1950 in Sint Maartensdijk Met droefheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke" van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Cornelis Jacobus van Driel Kees Echtgenoot van Maatje Jonkman In de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Maatje van Driel-jonkman Westdorpe: Leo van Driel Janneke van Driel-Doorns Joyce, Mirthe, Yara Ilvy en Quentin, Norah Terneuzen: Lia Vermeulen-van Driel Willy Vermeulen Nathalie en Ruud, Lisanne Mario Terneuzen, 12 december 2007 Berliozhof 114536 EV De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 15 december om 11.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Haar werk, haar kracht, haar interesse voor het leven, haar moed, zo sterk, zij heeft er alles voor gegeven. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een kort stondig ziekbed, van ons is heengegaan onze iieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Madeleine de Maaijer weduwe van Constant Ferket 06-03 - 1922 11 - 12-2007 Koewacht Terneuzen Westdorpe: Tonny en Egidia Ferket-van Hijfte Xenia en Michèl, Poey Nikki Dario en Albertine Sluiskil: Lydia en Wilfried de Winne-Ferket Barbra en Guus, Robbin Naomi Andy en Nancy, Andy Westdorpe: Miel en Mirjam Ferket-Rombout Bas en Dominique Joyce en Tobias Frank Sas van Gent, 11 december 2007 Westkade 85,4551 CE De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 17 december om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "Sint lans Schorre" te Sas van Gent. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u zondag 16 december om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Hij die op de troon zat zei: Alles maak ik nieuw! Openbaring 215a Dankbaar voor het leven dat wij met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve, zorgzame vader Simon Jacob van Hekke in de leeftijd van 78 jaar. Zierikzee: C. van Hekke-van der Wekken Goes: Rianne van Hekke 11 December 2007 Plevierstraat 1 4301 LH Zierikzee Zaterdag 15 december is er van 09.30 tot 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belang stellenden zal om 10.30 uur in de kerk gehouden worden. De begrafenis zal aansluitend, om 11.30 uur. plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. sd Zacht en kalm is 10 december 2007 overleden onze zwager en oom J.M. van der Have op de leeftijd van 94 jaar. Burgh-Haamstede: van der Have-Jonker H. van der Have-Kluytenaar Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Simon Jacobus van Hekke op de leeftijd van 78 jaar. We wensen Corrie en Rianne sterkte toe in dit verlies. Bruinisse: M.C. van Hekke P. van Hekke-Berrevoets Haamstede: C.M. van Hekke L. van Hekke-Krijger Goes: A. van Hekke C. van Hekke-Steketee Kapelle: P. van Hekke in liefdevolle herinnering J. Dek-Kodde W. J. Dek neven en nichten 11 December 2007 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Simon van Hekke in de leeftijd van 78 jaar. Zierikzee: J. van der Wekken (in herinnering) N. W. van der Wekken Bouwman (in herinnering) A. van der Wekken (in herinnering) A.J. van der Wekken-Viergever Rotterdam: J. van der Wekken (in herinnering) G. van der Wekken-Sinnema A. Bouman Bruinisse: K. van der Wekken J.J. van der Wekken-Brouwer Zierikzee: N. de Rijke-van der Wekken P. de Rijke L. van der Wekken M. van der Wekken-de Munnik Hardinxveld- D. den Dunnen-van der Wekken Giessendam: J. den Dunnen Amsterdam: J. van der Wekken Neven en nichten Zierikzee, 11 december 2007 Verdrietig zijn we nu de man van onze vriendin Corrie Simon van Hekke is overleden. We wensen haar en Rianne veel sterkte en kracht toe nu en voor de komende tijd. Bets en Willem Janse Leny en Co Quist Ella en Wim Lafeber Korrie en Joop van Loo Coby en Johan den Boer Willie de Vries Corrie en Leen Abrahamse Corrie en Jan Uijl Dicky en Jan de Waaij Zierikzee, 11 decmber 2007 Na moeizame laatste maanden is overleden onze geliefde buurman Simon van Hekke Hans en Marja Heden ontvingen wij het bericht van overlijden van de heer Simon van Hekke Lid van de volkstuinvereniging "Kaaskenshof" Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte met dit verlies. Namens bestuur en leden Freek Hullekes, voorzittg Bram van Assen, s

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44