Prins Glas B.V. uniek met PPS-isolatieglas Er beeldschoon bij zitten met Spiegelbeeld Trading Succesvol jaar voor annKarreman Wellness Beauty Keukenstudio De Looff, uw gids in keukenland 16 I Donderdag 13 december 2007 PZC Vlissingen - Albert Contant, directeur-eigenaar van Prins Glas, beloofde eind vorig jaar een pittig moderniseringsproces. Eén onderdeel daarvan is de lancering van een in Zeeland en Brabant uniek concept: het Prins Pane Spoedglas ofwel PPS. kers en kranen in een latere constructiefase. Al met al levert PPS een forse kostenbesparing op. De levertijd is minimaal 1 uur. PPS is ver krijgbaar in alle mogelijke standaardsamen stellingen, maar ook in combinatie met o.a. veiligheidsglas, figuurglas, glas in lood en zelfs inwendige sereens. Kijk voor een impressie ook eens op de geheel vernieuwde site, www.prins-glas.nl. Prins Glas B.V. Paul Krugerstraat 288, Vlissingen T: 0118 413351 I: www.prinsglas.nl Bij zijn aantreden, medio 2006, zei Albert Contant het al: 'De fenomenale know-how van Prins Glas is een solide basis voor tal van vernieuwingen en daar gaan we de komende jaren volop tegenaan.' Het moderniserings proces ging direct met volle kracht vooruit en had al snel de nodige positieve effecten. Eén van de veranderingen is de transformatie van de werkplaats in een heuse productielocatie. De eens zo grote, logge ruimte is nu opge deeld in functionele, aparte zones. Elk onder deel van de diverse productieprocessen kreeg zijn eigen terrein, voor meer overzicht en een prettiger werkklimaat. Prins Glas is een enorm veelzijdig bedrijf, waar kennis en cre ativiteit rijkelijk stromen. Je voelt het als je door de productiehallen loopt: hier vloeien vooraanstaande techniek en ambachtelijkheid moeiteloos in elkaar over. Een noviteit voor Zeeland en Brabant is de ingebruikname van een door Prins Glas ontwikkelde productielijn voor isolatieglas, dat de naam Prins Pane Spoedglas meekreeg. PPS is dé oplossing voor alle situaties waarin direct behoefte is aan isolerende beglazing. Het maakt noodbeglazing overbodig, evenals die van hoogwer- flrtiddelburg - Ietwat verscholen op het zich alsmaar uitbreidende industrieterrein Arnestein zit Spiegelbeeld Trading, de groothandel van ondernemer Coen Guinée, gespecialiseerd in verf, allerhande schildersbenodigdheden en schoonmaakmid delen met power. Na 20 jaar - onder andere als vertegenwoor diger - in dienst te zijn geweest bij grote verf- fabrikanten als Presto en Bristol, begon Coen Guinée eind 2006 voor zichzelf. 'Een grote stap natuurlijk, want als ondernemer krijg je nu eenmaal geen hapklare brokken geser veerd. Maar het is het waard geweest en mijn klanten - zowel professionals als particulieren - weten me te vinden. Ik voer producten van hoogwaardige kwaliteit, weet exact wat de eigenschappen daarvan zijn en waar ze het beste kunnen worden toegepast. De prijzen zijn altijd haarscherp; Spiegelbeeld Trading zetelt niet in een luxe pand met torenhoge overheadkosten en daar profiteert de klant van.' Coen Guinee heeft verf voor binnen en buiten en met een geavanceerde mengmachine mengt hij verf in elke gewenste RAL-kleur van merken als Drost, Sigma, Sikkens, Wijzenol, Histor en Flexa. Om het de klant gemakkelijk te maken heeft Spiegelbeeld Trading ook overige schildersbenodigdheden in huis, zoals kwasten en rollers, afplakband en plamuurmessen, ont- vetters en schuurpapier, poetslappen en verfreinigers. Spiegelbeeld Trading zit ook uitstekend in de pro fessionele schoonmaakmiddelen, waaronder glasreinigers, dispensiezeep, auto shampoo en garagezeep. Wat niet op voor raad is kan worden besteld en is dan binnen 24 uur leverbaar. Aanbieding t/m 6 januari: Drost latex wit voor binnen (90 m2), 39,95 incl. BTW per emmer (minimumafname 3 emmers). Openingstijden: ma t/m za van 7.30-12.00 uur, daarbuiten op afspraak. Spiegelbeeld Trading Diodeweg 27, Middelburg T: 06.517.866.02 F: 0118 651973 Ondernemend Zeeland Grijpskerke - Schoonheidspecialiste Ann Karreman kijkt met gepaste trots terug op het afgelopen jaar. In krap een jaar zette zij haar instituut genaamd annKarreman Wellness Beauty overtuigend op de kaart. annKarreman Wellness Beauty is een ware oase van rust en ontspanning, waar men volop kan genieten van de absolute top op het gebied van gelaats- en lichaamsbehande lingen, huidverzorging, massages, vfsagie, sauna spa. Ann Karreman formuleerde een tot in detail verfijnd wellness beauty con cept. Bovendien neemt zij ruim de tijd voor elke behandeling, tot grote tevredenheid van haar almaar groeiende klantenkring. 'Mijn werkwijze is gericht op het in balans brengen van lichaam en geest. Daarvoor pas ik onder meer een combinatie toe van westerse en oosterse massagetechnieken. Iedere afspraak Vlissingen - De keukens van Keukenstudio De Looff zijn niet alleen een lust voor het oog, maar blinken ook nog eens uit in functionaliteit. En voor de prijs hoeft u het niet te laten: De Looff heeft keukens voor elk budget. plan ik ruim in, zodat er altijd tijd is voor even tuele aanvullende wensen van de klant die tij dens de behandeling naar voren komen. Een verkwikkende hot stone behandeling bijvoor beeld. Of een shiatsu-massage.' Voor de huid- en lichaamsverzorging werkt annKarreman Wellness Beauty met de al ruim 40 jaar wereldwijd gerespecteerde pro ducten van het Franse merk Maria Galland. Daarbij ligt het accent op het werken met de handen. De producten doen zelf al zoveel voor de huid, dat de toepassing van appara ten niet nodig is. Omdat elke huid anders is en Ij, de conditie van de huid kan variëren, Jj: prepareert Ann Karreman voor elke ff behandeling ter plekke een product j[ op maat. Tip: maak - vooral in deze gure tijd - eens kennis met de warmtepakkin- j gen van annKarreman Wellness Beauty, tegen cellulitis en verslapping van de huid. En: u bent van harte welkom voor een gratis huidanalyse. annKarreman Wellness Beauty Middelburgseweg 39, Grijpskerke T: 0118 614678 I: www.annkarreman.com Van heel strak en geraffineerd tot speels en huiselijk: Keukenstudio De Looff heeft een geweldig assortiment waar ook u, keuken prinses) of niet, ongetwijfeld heel blij van wordt. De keukens - van Nolte en Hebaform - zijn zeer fraai van lijn, voorzien van de beste apparatuur van o.a. Bosch en Siemens en gemaakt van de mooiste materialen. En de prijzen? De Looff heeft al beeldschone keu kens voor zo'n drieduizend euro, helemaal afgestemd op uw wensen. Berbel Korenhof, een van de verkoopadviseurs, is van origine meubelmaker en gek op haar werk. 'Ik ben al langere tijd werkzaam in de keukenbranche en maak sinds augustus deel uit van het De Looff-team. Dit werk heeft veel interessante en leuke facetten. Met name de advisering is enorm belangrijk. Sommige klanten weten meteen wat ze willen, maar meestal ben ik toch vooral gids in keukenland. Er is zo veel mogelijk. Daar komt bij dat we rekening moe ten houden met de omstandigheden op loca tie. De plannen moeten natuurlijk wel realis tisch blijven. Uiteraard neem ik alle tijd voor onze klanten. Een keuken koopje immers niet elke dag.' Keukenstudio De Looff levert al binnen een paar weken. De installateurs en monteurs plaatsen niet alleen uw keuken, maar verzorgen desgewenst ook alle bijkomende werkzaamhe den. Het verleggen van gas-, elektra- en watervoorzieningen bijvoorbeeld, of aanpassingen aan wanden en vloeren. De werkwijze van De Looff slaat goed aan: sinds de opening van de keukenstudio, in maart, werden al 100 keukens geplaatst. Keukenstudio De Looff Bedrijfsweg 11, Vlissingen T: 0118 491929 I: www.keukenstudiodelooff.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16