'Terneuzen mist visie op projecten' auping Slaapkenner Haal meer uit je dag Zeeland Strikt persoonlijk Nu diverse toonzaalmodellen met hoge kortingen www.slaapkennerrademakers.nl Feit 1 Directeur Clavis: college verliest tijd door op veel borden te schaken. Bruggetje kanaal geplaatst Kerstconcert koren in Opstandingskerk Adventszangavond in Goede Herderkerk Auping nights, Better days T Noordstraat 7-13 4531 GA Terneuzen 0115 - 613130 door Conny van Cremberghe terneuzen - Het bestuur van Ter- neuzen ontbeert een gedegen visie op wat ze met de stad wil. Grote projecten komen, doordat burge meester en wethouders zich te vaak laten gijzelen door marktpar tijen, niet of veel te langzaam van de grond. Dit meent directeur Evert Jan van Exter van woonstich- ting Clavis. „Dit college speelt schaak op meer dere borden. Dat kost tijd en veel inspanning. Uiteindelijk blijven de stukken veel te lang op het bord staan, en levert het spel zelden winnaars op. Het bestuur van Ter- neuzen zou veel meer regie moe ten voeren op de projecten die al jaren lopen in de stad. Door het PI* De herstructurering van de Kop van de Noordstraat laat op zich wachten in verband met onder zoek naar ruimere ontwikkelings mogelijkheden in dat gebied. ontbreken van een gedegen visie op het gebied van volkshuisves ting en detailhandel, gaat er ontzet tend veel tijd verloren aan bijza ken, terwijl de hoofdzaken - de verwezenlijking van projecten - op zich laten wachten. Dat is ge woon jammer", zegt Van Exter. De Clavisdirecteur is al acht jaar met de gemeente in de slag om de Kop van de Noordstraat/Vloos- wijkstraat in Terneuzen een ander aanzien te geven. In het gebied zouden oude (winkel) panden plaats moeten maken voor 21 ap partementen en 1000 vierkante meter winkeloppervlak. Van Exter: „Daarover hebben we met de gemeente een princi pe-overeenkomst gesloten. We kunnen in feite aan de slag. Maar de gemeente heeft ons nu ge vraagd om te onderzoeken of we een groter plangebied zouden kun nen ontwikkelen, om daarmee de aantrekkingskracht van het gebied verder te verhogen. Dat betekent overigens wel meer woningen en meer winkels. Of dat allemaal kan, dat hopen we begin volgend jaar te weten." sas van cent - Vaste bezoekers van de zuidelijke Braakmanbossen moeten vanaf vandaag weer over de leuning van de brug over het Isabel- lakanaal kunnen hangen. Ze konden een weekje niet van de oost- naar de westkant, omdat de oude houten brug al was weggehaald. De plaat sing van nieuwe pijlers en de aan voer van nieuwe brugdelen kostte een paar dagen. De nieuwe brug werd, ondanks het slechte weer, in drie delen op zijn plaats getild en vastgezet. Voor het aanzicht en de nostalgische uitstraling zijn de leu ningen van de nieuwe brug van hout. De rest van de brug lijkt van hout. Maar de pijlers zijn van beton en het loopvlak is van kunststof. foto Camile Schelstraete terneuzen - Meer dan honderd koorleden -met en zonder verstan delijke handicap- geven zaterdag 22 december een kerstconcert in ie Opstandingskerk in Terneuzen. De 45 leden van de Zeeuwse Muzi- canten, 20 van de Zeeuwse Mu ziekschool, 10 van Toonbeeld en 40 van het Kinder- en Tienerkoor van de Muziekschool De Bevelan- den, zingen vanaf 19.30 uur. terneuzen - Jeugdkoor Benjamin uit Terneuzen houdt zaterdag 15 december een adventszangavond in de Goede Herderkerk in Terneu zen. Dirigente Willy van Zweden en pianist Jan van Zweden begelei den vanaf 19.30 uur vijftig jonge zangers. Ook het gemengd koor Met Hart en Stem uit Terneuzen onder leiding van Johan de Rijke geeft acte de présence. www.auping.nl Z PZC Woensdag 12 december 2007 29 De Auping Royal is het summum van individueel slaapcomfort. De Royal spiraalbodem kan aan uw lengte worden aangepast, zodat het bed precies op die plaatsen buigt waar uw lichaam dat ook doet. En met een Auping AVS matras bent u helemaal verzekerd van actieve ondersteuning en optimale ventilatie. U kunt u in uw slaap probleemloos van houding veranderen en uw bed blijft fris en droog. Al met al biedt de Royal dus alles wat u persoonlijk van een bed mag verwachten. Zo kunt u elke nieuwe ochtend vol energie begroeten. De mens brengt gemiddeld ruim derde van z n leven (zo n 25 jaar!) in bed door.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57