Familieberichten Colofon Familieberichten Willy Pauwels 28 I Woensdag 12 december 2007 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax pzcfamilieberichten weaenerdagbladennl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, delen wij mede dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, oma en zus Joanna Charité-de Vriend sinds 11 oktober 1951 weduwe van Johannes Franciscus Charité Aardenburg, t Oostburg, 25 december 1916 10 december 2007 Aardenburg: Dini en Jos Lensen Peter Woubrugge: Bart en Joke Charité Sabrina Middelburg: Suzan de Vriend Correspondentieadres: Sint (orishof 10 4527 HA Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 14 december om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. J. Eerland Bedankt voor de vriendschap in de wieken. Mevr. Mannie Hart We nemen afscheid van een bijzonder mens, onze Ome Anton Hij laat een onuitwisbare herinnering achter en we her inneren hem met een glimlach. Harry, Marjolein, Jorien en Harm Buijs Wat is het leven van een mens Een voetstap in het zand Die weer wordt weggevaagd Wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Anthonie Buijs (Anton) Drager van de eremedaille in zilver in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 81 jaar. C. Lous-Buijs (in herinnering) L. Lous (in herinnering) F.J. Baas-Buijs P.J. Baas (in herinnering) A. Buijs (in herinnering) J.W. Buijs-Wondergem W. Arendse-Buijs M.C. Arendse E.N. Buijs Neven en nichten Wij danken de vrijwilligers, artsen en verplegend personeel van "'t Gasthuis", afd. "Watertoren" voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 11 december 2007 Correspondentieadres: M.Buijs-Sprong Ravelijn 7,4388 WE Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 15 december om 10.30 uur in "De Open Haven" het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd kerkgebouw. Vandaag vernamen wij dat is overleden het oud-lid van het beheerscollege van de voormalige Rabobank Oost-Duive- land, de heer L.A. Jonker Wij wensen de familie veel sterkte toe. Beheerscolleges, directie en medewerkers Rabobank Schouwen-Duiveland Nieuwerkerk, 11 december 2007 De bewoners van het seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van hun medebewoner, de heer Dies Kouwenberg Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid en mee levend medemens in onze gemeenschap. Hij was vanaf het begin betrokken bij de bewonersclub en is jarenlang penningmeester geweest. Wij wensen mevrouw Kouwenberg en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, december 2007 Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid genomen van Anton Jan (in herinnering) en Catharina Toerse Monique en Paul, Evi, Indy Rudi en Lydia 1" ■■Br - Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Jakobus Lous Kobus We zullen Kobus blijven herinneren als iemand die zich jarenlang heeft ingezet voor het jeugdschieten in Westkapelle. Kobus rust zacht. Bestuur en leden schietvereniging Westkapelle Voor ons onverwacht, is overleden onze altijd meelevende (vroegere) buurman Ko Lous Jacqueline Cijsouw Kris en [o van Rooijen Willem en Heieen van der Heijden, Daan en Joop Elly Joosse Mark-Jan de Witte, Lucas Westkapelle, 9 december 2007 zv Verslagen geven wij u kennis dat door een tragisch ongeval uit dit leven is weggerukt onze geliefde, voor ons zorgzame zoon, broer, mijn liefste kleinzoon en mijn lieve vriend Jan Mulder 25 april 1986 - t 10 december 2007 Jan en Angelika Mulder Jessica Kevin L.P.W. Marquart Daniëlle Zuidsingel 30 4454 BG Borssele Vrijdag 14 december is ervan 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid tot condoleren en kunt u afscheid nemen van Jan in Rouwcentrum van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden zaterdag 15 december om 10.30 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Zaterdag is er uitsluitend vooraf gelegenheid tot schriftelijke condoleance in het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve schoon zuster en tante Elisabeth Oosterling-Buijs H. Wondergem M. Wondergem-Buijs (in liefdevolle herinnering) Jaap en Gré Bram en Corrie Kees en Ger Frans en Bep Henk en Lieneke Jóke Rinus en Anja Ko en Coby Henk en Anneke Aart en Mattie Anton en Ria Gerard en Corina Arnemuiden, 10 december 2007 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze oud-medewerker Wij wensen de familie Pauwels sterkte met het verwerken van dit verlies. Antheunis woningrinrichting Axel Heden overleed onze schoonzuster en tante Cornelia M. Pouwer-v.d. Wekken in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: C.E.J.Pouwer-Groenleer J.P. Pouwer C.Pouwer-Joziasse Neven en nichten Roosendaal, 8 december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56