vooral gezelligheid J Feestje van dweilband GROTE KERSTFAIR TE BURGH RONDOM DE KERK Kinderen maken vogelkastjes 25% korting op damesschoenen' op M Robbert Lavën Liever Ier As Tuus viert vijfjarig bestaan met feestje in Zonnemaire. Dubbelconcert in de Harmonie in Zierikzee Kerstconcert in kerk van Middelharnis Duo schiet op wild vanuit portierraam Lezing en vertoning Fargo in Diekhuus Adviezen kosten Middelburg 1,8 miljoen Op 15 december van 13.00 tot 21.00 uur S pzc Woensdag 12 december 2007 [27 P O D O - POINT SEGEERSSTRAAT 29 MIDDELBURG ouwerkerk - De leugd Natuur- en Vogelwacht houdt zaterdag 14 de cember een knutseldag bij Boerde rij De Stelle in Ouwerkerk. Van na tuurlijke materialen worden onder hneer vogelkastjes, voederplanken en andere voorwerpen gemaakt. Op verzoek van de organisatie le vert de gemeente snoeihout aan. De kinderen (tussen de zes en twaalf jaar) ondernemen het hele jaar door activiteiten, waaronder zelf snoeien. Ook niet-leden kun nen (voor 2,5 euro) een ochtendje mee doen. De activiteit duurt van 10.00 tot 12.00 uur. zonnemaire - Dweilband Liever Ier as Tuus viert zaterdag het vijfja rig jubileum in restaurant In de Gele Hoed in Zonnemaire. De avond staat in het teken van de tour die de band de afgelopen vijf jaar heeft gemaakt. In de pauze hij sen de bandleden, die bekend staan om hun kleurrijke feestout- fit, zich in nieuwe kleding. Wat vijfjaar geleden begon als een optreden voor de grap door zes be vriende muzikanten is in korte tijd uitgegroeid tot een 22 koppen tellende groep muzikanten. De naamsbekendheid van Liever Ier As Tuus is op Schouwen-Duive- land aardig groot. Aan uitnodigin gen om te komen spelen geen ge brek. Het motto van de dweilband is dat niets moet en dat het vooral de bedoeling is leuke festiviteiten te bezoeken. Per seizoen wordt er een keer of tien samen gerepe teerd. De feestavond in Zonnemai re begint om 21.30 uur. Om 22.45 uur presenteert de band zich aan het publiek. Meer informatie via Rini de Looze: 0111-406060. zierikzee - Na een geslaagd dub belconcert in Clinge volgt zaterdag een dubbeloptreden in gebouw de Harmonie in Zierikzee. De Ko ninklijke Harmonie Kunst en Eer uit Zierikzee gaat vanaf 20.00 uur in concert met Fanfare Weldoen door Vermaak uit Clinge. Na afzon derlijke optredens vloeien de or kesten samen tot een 'fanfarmo- nie', om nog eens drie nummers samen te spelen. Het concert staat deels in het teken van Kerstmis. middelharnis - In de hervormde kerk in Middelharnis wordt zater dag een groot kerstconcert gege ven. Optredens zijn er van het mannenkoor Groot Rotterdam en van het christelijk gereformeerd jongerenkoor Jigdaljahu uit Ba- rendrecht. Daarnaast werken mee de organisten Jaap Boer en Martin Weststrate en het trompetduo Henk-Jan Drost en Joost Visser. Aanvang 20.00 uur. goes - De politie hield maandaga vond in Goes een 25-jarige Middel burger en een 27-jarige Goesenaar aan. Het tweetal wordt verdacht van verboden wapenbezit, stroperij en mishandeling. Een jachtopziener had de politie gemeld dat de mannen bij Klevers- kerke vanuit een auto schoten had den gelost. Toen hij hen daarop aansprak, reageerden ze agressief middelharnis - Het filmhuis in het Diekhuis in Middelharnis ver toont morgenavond de film Fargo van de gebroeders Joel en Ethan Coen. In samenwerking met het Nederlands Instituut voor Film educatie wordt voorafgaand aan de film een lezing gehouden waar bij dieper wordt ingegaan op het werk van de Coens. Fargo biedt mild ironisch commen taar op de stroom cynische geweld films. Aanvang 20.00 uur. middelburg - De gemeenteraad van Middelburg wil regelmatig te horen krijgen hoeveel het college van B en W uitgeeft voor externe adviezen. De raad wil kunnen con troleren of het inhuren van advies bureaus nodig was. Aanleiding is een vernietigend rapport van de Rekenkamer. In 2006 gaf Middel burg 1,8 miljoen euro uit aan exter ne adviezen. Rond de besteding van dat bedrag is veel onduidelijk. Vrouwen aan het werk met de kerstkransen foto Marijke folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49