n Laat je baby zien en misschien wordt jouw kanjer wel verkozen de leukste! ^-chur-e' Familieberichten 7 i; AILC y 30 I Woensdag 12 december 2007 PZC Dank jullie allemaal. Ik mocht van jullie veel leren. Gun me nu mijn tocht door hoog're sferen, waar mij nog meer dan op aard, aan wijsheid wordt geopenbaard. Bedroefd geven wij u kennis dat, in het bijzijn van haar kinderen, is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve, zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Johanna Saman-Verloo in de leeftijd van 85 jaar. C.J. Saman Ko en Roos Marjolein en Roy Gemma, Femke, Manon Ben en Petra Piter-Oane, Berend Joop en Riek Evert en Ann Zierikzee, 11 december 2007 Vrije 23 Correspondentieadres: Krepelstraat 9 4301 AL Zierikzee Vrijdag 14 december is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen op Vrije 23. Zaterdag 15 december is er om 11.00 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa, die zoveel van ons hield en veel voor ons deed Daniël Jacobus Schuilwerve in de leeftijd van 78 jaar. C.M. Schuilwerve-Jacobs Danny en Wilma Joyce, Janice Hanny en Timo Danielle en Randy Tim Corrie en Ferdi Michelle Esther Jos en Coby Jesse, Lisanne Davy en Marianne Kim, Tara Een woord van dank aan de artsen en verpleegkundigen voor hun goede zorg gegeven aan mijn man, onze vaderen opa. Vlissingen, 11 december 2007 Correspondentieadres: Frank van Borsselenstraat 3 4472 AX 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 14 december van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. mmmsx wa Tot ons grote verdriet hebben wij het droevige bericht ontvangen dat Wilhelmina Catharina van Wijngaarden-van Bemmel moeder, schoonmoeder en oma van onze goede vrienden Sander, Cathalijneen Lisa is overleden. Wij wensen jullie en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Erwin, Helen en Mare Patrick, Sandra en Megan - :V:|rf4ï;iS; ®ï!i v-v A 12-12-2005 In Memoriam Michel de Groot 12-12-2007 Keer op keer ervaren we weer de waarde van herinneringen, vaak in kleine, soms in grote dingen. Al hebben we vaak verdriet, ]e leeft voort in wat je achterliet. We missen je Papa, Mama, Samantha en Sylvana Ik mis mijn Papa Rachel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32