Familieberichten G.E. de Theije 28 I Dinsdag 11 december 2007 PZC _l "Laat ons, o Heer, haar leven in Uw handen leggen En leer ons telkens weer: 'Uw wil geschieddezeggen Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinne ringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Klazina Maria Antonia Philippa-van Schoor weduwe van Pieter Bernardus Philippa 24 november 1920 - 7 december 2007 Wim en Ineke Jan en Thea Peter en Marian Helma en Piet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 7 december 2007 Zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: P.B. Philippa Klarenberg 46 4822 SH Breda Woensdag 12 december om 11.00 uur zal er in de r.-k. St. Willibrorduskerk aan de Hoge Molenstraat te Zierikzee een Heilige Mis gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara", omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er in het parochiecentrum aan de Mosselstraat gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "Borrendamme" voor de liefdevolle aan dacht en verzorging. Psalm 42 vers 5 Hierbij geven wij u kennis dat de HEERE tot Zich genomen heeft, na een kortstondig ziekbed |anna Bouterse weduwe van Dirk Poortvliet Kamperland, t Goes, 22 februari 1910 9 december 2007 Familie G. Clement Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehobothhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ripstraat 1 4493 BP Kamperland De rouwdienst zal worden gehouden op DV donderdag 13 december om 13.15 uur in het bijgebouw van 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in voornoemd gebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het bericht dat overleden is, onze zorgzame tante Janna Poortvliet-Bouterse In de hoge leeftijd van 97 jaar. Kamperland: Neven en nichten Clement Goes, 9 december 2007 Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen van het over lijden van ons oud-collega Erik Renout Erik is vele jaren afdelingshoofd van ES&S geweest. Wij wensen Lidy, de kinderen en kleinkinderen erg veel sterkte toe met dit grote verlies Collega's ES&S (Brandweer en Bedrijfsbewaking) Dow Benelux B.V. Geschokt namen wij kennis van het onverwacht overlijden van Jan Verschelling echtgenoot van Coby Verschelling-de Vos en vader van Evi, Merel en Josca zoon van Corrie Verschelling, vrijwilligster in Zorgcentrum De Vurssche Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Corrie en haar familie. Moge de goede herinneringen hun tot steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens directie, medewerkers, vrijwilligers en cliënten De Vurssche Onverwachts is overleden onze secretaris penningmeester Jan Verschelling Namens Stichting Bevordering ICT Benodigdheden Zeeland (BIBZ) danken wij Jan voor zijn belangeloze inzet en geduld. Wij wensen familie en vrienden sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Jan "Wish you were here (Roger Waters, 28 april 2007) Harald, Barbara en de kinderen Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Verschelling Wij wensen Coby, Evi, Josca en Merel veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Zowel persoonlijk als zakelijk zullen wij Jan missen. In verband met de gedenksdienst is FinaSol woensdag ochtend gesloten. Namens de collega's van Brandax wensen wij de familie en vrienden van Jan Verschelling veel sterkte in de toekomst met het verwerken van het verlies van Jan. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze fijne collega en gedelegeerd bestuurder Jan Verschelling Wij wensen Coby, Evi, Josca en Merel, familie en vrienden sterkte met het verwerken van dit verlies. Afinco NV, Antwerpen Lieve Coby, Evi, Merel en Josca Jullie zijn ons hart en dat is nu gebroken Het is zo n groot verlies en doet zo ontzettend veel pijn We zullen er alles aan doen om dit gebroken hart weer te helen Liefs Funda en Antoinette Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze oud-medewerker, de heer De heer De Theije trad op 1 oktober 1965 in dienst van onze rechtsvoorganger, het waterschap Hulster Ambacht, waar hij de functie van ontvanger chef de bureau heeft uitgeoefend. In deze functie heeft hij gewerkt tot zijn uittreden op 1 mei 1991. Wij wensen de familie De Theije veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Terneuzen,ll december 2007 Bestuur en medewerk(st)ers waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris lv Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan Verschelling vader van onze leerlingen Merel en Josca uit klas HAVO-5. Personeel en leerlingen zijn diep getroffen door dit droevige bericht. Wij zullen Merel en Josca de komende tijd extra steunen en begeleiden naar hun eindexamen. Wij wensen mevrouw Verschelling, Merel, Josca en Evi (oud-leerling VWO-6) en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Personeel, medezeggenschapsraad, ouderraad en leerlingen van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Soms is er zoveel wat we voelen Maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Jan Verschelling De man van Coby, vader van Evi en onze klasgenoten Merel en Josca is plotseling overleden. Deze gebeurtenis schokt ons allemaal. Coby, je mag trots zijn op jezelf en je dochters. Evi, ondanks dat je inmiddels ex-leerling bent van onze school, denken we toch aan je. Merel en Josca, we zullen jullie altijd steunen en jullie kunnen altijd bij ons terecht. We wensen jullie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. We zullen er voor jullie zijn! Liefs, Leerlingen HAVO-5 van Stedelijke Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Zo dapper, zo sterk, maar toch verloren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij haar strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lievevrouw, onze ma, schoonmoeder en oma Wilhelmina Catharina van Wijngaarderwan Bemmel (Wil) Boskoop, 23 februari 1943 t Vlissingen, 9 december 2007 Middelburg: Hermann van Wijngaarden Nijmegen: Nori van Wijngaarden Johnny Laan Middelburg: Sander van Wijngaarden Cathalijnevan Wijngaarden-Slabbekoorn Lisa Tom 8! K.H. van Wijngaarden Willem Arondeusstraat 14 4333 DAMiddelburg. Wil is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 1 3 december van 1 2.00 tot 1 2.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen Oost 4 van ziekenhuis Walcheren bedanken voor hun liefdevolle verzorging de afgelopen jaren. Nooit meer samen kleuren, lachen, K3 kijken, zwaaien Dag lieve oma Kusje van Lisa Tom ij Lieve Wil We bewonderen je kracht die je leven gaf. Moedig was je strijd. We gaan je missen. Leo, Sjaan, kinderen en kleinkind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60