Zeeland dankzij de varentjes Fietspad niet echt nodig 'Vrij spel voor B en W' Lekker blijven slapen? Alles moet weg! Nu koopjeshoek met: 2e fase verbouwingsuitverkoop Reuzenhoeksedijk 'zou veiliger kunnen worden met een verkeerssluis'. LCF: college Terneuzen diskwalificeert de raad in subsidiekwesties. Populaire slaapformule Melatomatine nu verkrijgbaar in twee varianten SUPERAANBIEDING! voor 13,95 voor 10,95 Z PZC Dinsdag 11 december 2007 23 Na de sloop van de vlasroterij in Koewacht zal niets nog herinneren aan de vlasindustrie. vanaf dinsdag 11 December 10.00 uur! diverse merken zoals Brax, Basler, Jobis, Escada, Luisa Cerano en vele andere merken. blazers, broeken, pulls, rokken, vesten, body's, jassen, etc. Artikelen winter 2007/2008 nu 40% korting (met uitzondering van de lammy's: alleen deze week 50.- extra kassakorting op de reeds afgeprijsde lammv's.) Onze openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur. DELSCHER Grote Markt 1 1 -13 4461 AH Goes www.delscher.nl door Conny van Cremberghe TERNEUZEN - Dat het waterschap Zeeuws-Vlaanderen en de provin cie een fietspad willen aanleggen naast de Reuzenhoeksedijk is vol gens de Terneuzense verkeerswet houder 'prima, maar niet echt no dig'. „Met een verkeerssluis en een goed toezicht op het naleven van het snelheidsregime ter plaatse is de veiligheid op die weg meer ge diend", meent Van Schaik. „De weg wordt als sluipweg gebruikt en op de dijk wordt veel te hard ge reden. Als je het ene onmogelijk maakt en het andere aanpakt, ben je stukken goedkoper uit en ben je ook van de problemen af', meent Van Schaik. De Terneuzense wethouder heeft er bovendien wat moeite mee dat met name het provinciebestuur naar aanleiding van een krantenac tie nu handelend optreedt en an dere knelpunten onbelicht laat. De in 1938 geopende hal wijkt voor landhuizen. Het vervallen interieur van het pand. door Raymond de Frel TERNEUZEN - Het Terneuzense ge meenteraadslid Cees Freeke (LCF) is bang dat het college van burge meester en wethouders te veel vrij heid krijgt in het toezeggen of af wijzen van subsidies. Freeke dient daarom tijdens de raadsvergadering op 20 december een amendement in. Dan komt de algemene subsidieverordening voor 2008 aan de orde. Daarin staat volgens Freeke een zin, die de gemeenteraad in besluitvor ming buitenspel zet. „Er staat dat indien bijzondere omstandighe den daartoe aanleiding geven, het college kan afwijken van de bepa lingen in de verordening. Dat is in feite een clausule, die het college een escape geeft om uitzonderin gen op de regel te kunnen ma ken", aldus Freeke. Hij vindt die uitzonderingsmoge lijkheid ongebruikelijk. „Want de gemeenteraad heeft een controle rende taak, maar zij heeft geen zicht op het gebruik van deze clau sule. Er zijn ook helemaal geen res tricties of nadere regels over de toe passing vermeld." Freeke pleit er in zijn amendement voor dat het dagelijks bestuur bij dit soort 'uit zonderlijke gevallen' steeds de ge meenteraad informeert. 1 I Lekker slapen doe je met behulp van Melatomatine. Deze bekende tabletjes zijn nu verkrijgbaar in twee varianten. Melatomatine Pure bevordert de slaapbereidheid wanneer u vooral uw lichaam rust wilt gunnen. In stresssituaties en spannende tijden wordt Melatomatine Forte geadviseerd. Aan deze variant is magnesium toegevoegd met een ontspannende invloed op uw geest en spieren. Met welke variant u ook gaat slapen: de volgende morgen staat u fit én uitgerust op! Melatonine is een stof die door de pijnappel- In deze hectische en moderne tijd kunnen veel mensen ondersteuning gebruiken bij de aanmaak van melatonine in het lichaam. Daar voor kunt u nu kiezen uit Melatomatine Pure en Melatomatine Forte. klier wordt aangemaakt en een centrale rol speelt in het dag- en nachtritme van de mens. Dit bevordert een natuurlijke en gezonde slaap op het moment dat u naar bed gaat. Melatonine speelt een centrale rol in het dag/nachtritme van de mens. Door diverse omstandigheden kan het lichaam extra steun gebruiken bij het slapen. Dat kan dan door het innemen van extra melatonine. Bevat melatonine voor een goede nachtrust Helpt om geestelijk én lichamelijk fit op te staan Met Magnesium voor een ontspannende invloed op geest én spieren Helpt om relaxed wakker te worden Nü 1 verpakking Melatomatine Forte (60 tabletten) van €17,95 uw voordeel 4,- Melatomatine Pure 500 tabletten 200 GRATIS van €12,95 uw voordeel 2,- Oostburg: Body en Co, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 PZC ZEEUWS VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55