Familieberichten 26 I Dinsdag 11 december 2007 PZC Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en vol goede herinneringen aan hem, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader en opa Leendert Anthonij Jonker sinds 1979 weduwnaar van Maria Johanna van de Zande en sinds 1998 weduwnaar van Cornelia Bout in de leeftijd van 91 jaar Bruinisse: Bart en Nel Jonker - Schrier Daniël en Corine Caroline en Niels laap en Dianne Jonker - Abrahamse Marieke Lennen Lijdie de Ronde - Bout Wim en Ria Bout - Marijs Ina de Waal - Bout Piet en Willy Bout - Schouls Achthuizen: Jan en Dian Bout - Stoop Sommelsdijk: Izak en Pia Mackloet - Terhorst Klein-en achterkleinkinderen We zijn al het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum in 't Opper dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum in 't Opper Bruinisse, 10 december 2007 Correspondentieadres: fam. Jonker Langeweg 9 4311 RA Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 13 december om 11.00 uur in 't Durps'uus van Bruinisse, Molenstraat 52, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, onze lieve zwager en oom Leen Jonker Oosterland: A. van de Zande-Jonker Jan Tineke Jeanette Emmeloord: U. Jonker-Seeliger Bart en Gidi Hans en Nel Charlotte Jacqueline en Bert Zierikzee: A.P. de Vrieze P.J. Langestraat Joke en Thom Hermien en Jan Bruinisse, 10 december 2007 Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oud-oom Jakobus Lous Ko in de leeftijd van 80 jaar. Domburg Simnia Gaber Lous Westkapelle: Jaap en Leine Lous Coby en Piet Jeroen Marco Kelly André en Domina René Iris Vlissingen, 9 december 2007 Correspondentieadres Zuidstraat 146 4361 AK Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 14 december om 14.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw om 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden mijn lieve zus Wilhelmina Geertruida Mijnsbergerwan Overbeeke Vaarwel Frans van Overbeeke Middelburg, 10 december 2007 Na een mooi en zorgzaam leven van ruim een eeuw is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Geertruida Mijnsbergenwan Overbeeke weduwe van Hendrik Marinus Mi jnsbergen Vlissingen, 27 juli 1907 Middelburg, 10 december 2007 Den Haag: HenkMijnsbergen Steven en Cindy Eva, Nina, Chenoa Roberten Yvonne Merel Tholen: Juul Zuidweg-Mijnsbergen Kees Zuidweg Heieen en Michael Isis, Manou Marc en Cindy Koudekerke: Ria van Broekhoven-Mijnsbergen Wim van Broekhoven Peteren Monique Joran, Devin, Timco Erik en Sonja Tess, Tom René en Francisca Mick, Davy Correspondentieadres: DeWalestraat 1 8, 4371 CD Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", aan de Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 14 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. de adem in en uit het is van Gods genade Na een lang en gelukkig huwelijk is tot zijn Schepper teruggekeerd mijn lieve man, onze vader, groot- en over grootvader Jakob Locht Hattem Vlissingen 4 juni 1918 8 december 2007 Gehuwd met Jenny Renes 1 Sam. 23 18a Vlissingen: J. Locht-Renes Terneuzen: Jan en Marina Locht-Duinkerke Jacco en Laura Eline en Eric Rianne en Erik Oost-Souburg: Tiny en Piet Boogaard-Locht Jeroen Martijn en Claudia Ilze, Lars, Yoni, Nathalie Aagtekerke: Hetty en Karl de Bruyn-Locht Marleen Marco Vlissingen: Netty en Peter Willeboordse-Locht Ellen en Sander Christian en Danielle 's-Gravenpolder: Jacqueline en Hans Zandee-Locht Vera Kim Pablo Picassoplein 3, "De Harlekijn" 4382 KB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 13 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De uitvaartdienst zal aansluitend aldaar worden gehouden. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. sd Diep ontroerd ontvingen wij het overlijdensbericht van onze oud-medewerker en collega Leen van der Maas (wasmachine monteur) Voorheen Radio Weltevreden B.V. Appelmarkt/ St. Janstraat Zierikzee Fam Piet en Wil Meerman en alle oud-medewerkers En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 8 onberijmd Tot onze diepe droefheid, delen wij u mee, dat kort na het overlijden van onze vader en opa, nu ook onze lieve zorgzame moeder en oma van ons is weggenomen Elisabeth Oosterling-Buijs sedert 21 september 2006 weduwe van Adriaan Oosterling in de leeftijd van 78 jaar. Mocht de Heere deze roepstem heiligen aan ons aller hart Arnemuiden: P. Oosterling W.T. Oosterling-van Belzen Arjen en Lydia, Linde, Talitha Niek en Adriana, Mariska, Pieter, Tjitze, William Esther en Adriaan, Lucy Evert en Jacqueline Vlissingen: E. van Steenwijk-Oosterling J. van Steenwijk (in liefdevolle herinnering) Anita en Stenly, Kaya Elvera en Raoul Middelburg: A. Rehatta-Oosterling I. Rehatta Django Sarina en Kenan Cynthia Middelburg, 10 december 2007 Correspondentie-adres: Familie P. Oosterling Schorerstraat 114341 GM Arnemuiden Onze moeder en oma is opgebaard aan de Schorerstraat 11 te Arnemuiden, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 13 december van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, welke geleid wordt door Kandidaat B.D. Bouman, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 14 december om 11.00 uur in de "Rehobothkerk", van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen toespraken. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen Heden is overleden onze schoonzus Bet Oosterling-Buijs IOosterling in herinnering M. Oosterling-van de Weele J. Wielemaker-Oosterling P. Wielemaker in herinnering A. Kerkhoven-Oosterling W. Kerkhoven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50