Familieberichten Colofon Familieberichten 31 *$i s'S 24 I Dinsdag 11 december 2007 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Deze week bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van mevrouw A.P. Bos-de Jong Cliëntenraadslid Zorgcentrum Gasthuis Als lid van de cliëntenraad van Zorgcentrum Gasthuis en vertegenwoordiger in de centrale cliëntenraad heeft mevrouw Bos-de long zich jarenlang ingezet voor onze bewoners. We wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Gasthuis Cliëntenraad Gasthuis centrale cliëntenraad Zorggroep Ter Weel Directie Zorggroep Ter Weel Wat op liefde gebouwd is, kent geen vergeten. Zonder liefde geen leven, zonder leven geen dood. Jacobus Maria van den Dries Ko 19 juli 1927 t 5 december 2007 Na 53 jaar huwelijk heb ik afscheid moeten nemen van Ko. De kinderen, kleinkinderen en ik zullen hem missen. Goes: Joke van den Dries-de Crom Kinderen en kleinkinderen Putwei 3 4464 BT Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze grote vriend is overleden. Ko van den Dries We zullen hem missen. We wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wim en Leni Dominicus, Jet, Jeroen, Joos, Marieke Verdriet, ongeloof... zoveel pijn niet te bevatten..nooit meer bij ons zijn de ziekte genadeloos, totaal onverwacht je wilde vechten met alle kracht maar in vier weken tijd raakten wij u nu echt kwijt. Lieve moeders rust zacht Uit het volle leven van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Lena Hanse-Fokker 18 juli 1938 t 9 december 2007 Waarom zo vroeg? Maar toch zijn we heel dankbaar voor wat zij voor ons was en zal blijven. Bruinisse: Jan Bruinisse: Elly Wissenkerke: Marco en Winanda Stéphanie, Deborah, Délano, Enrico Kats: Lianne en Karei Kevin, Robin, Tim. Dennis Margrietstraat 1 4311 CH Bruinisse Gelegenheid tot condoleren donderdag 13 december van 19.00 tot 20.00 uur in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Vrijdag 14 december is er om 14.00 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bloemen Onbegrijpelijk hoe hard en snel een ziekte toe kan slaan.... We zijn heel verdrietig om het overlijden van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Lena Hanse-Fokker in de leeftijd van 69 jaar. Zierikzee, G.M. Fokker Wamel, Rinus en Gerry Bruinisse, Adrie en Gert Nieuwerkerk, Annie en Teus Sommelsdijk, Peter en Anja neven en nichten Bruinisse, 9 december 2007 Onverwacht en ook veel te vroeg is op 9 december 2007 uit ons midden weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Lena Hanse-Fokker op de leeftijd van 69 jaar. Veldhoven: W.L. de Bruijne-Hanse A.M. de Bruijne Zonnemaire: W.J. Hanse M.J. Hanse-van den Houten Kinderen en kleinkinderen - Met al haar levenslust en wilskracht is na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Maatje de Ritter weduwe van Marinus de Feijter in de leeftijd van 91 jaar. Terneuzen: Truus van Driel-de Feijter Jack en Thea Anne, Eva Martin en Inge Bas, Max André en Martha Terneuzen: Ko de Feijter Riet de Feijter-van Pienbroek Madeion en Marco-Paulo Valerie, 0 Marco en Edward T erneuzen, 9 december 2007 Corr.adres: Bernard Zweerslaan 30 4536 EM Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 13 december om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden Margarethe Bertha Aleida de Jong weduwe van A.P. Bos 19-9-1919 14-12-2007 In leven o.a. medebestuurder van verenigingen, onder scheiden met de ere medaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Uit aller naam: T. Bijzet (ex. Test). De crematieplechtigheid heeft volgens haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Zacht en kalm is, na een moeizame levensavond, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Maria de Jonge-Tinbergen Sinds 3 april 1980 weduwe van Izaak de Jonge Middelburg 19januari 1919 t Oost-Souburg 9 december 2007 Vlissingen: Frits de Jonge Ada de Jonge-van den Ameele Esmée Raymond en Adriënne Vlissingen: Marja de Rijke-de Jonge Wim de Rijke Dennis en Brigitte Indy Finn Vincent en Femke Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "de Zoute Viever". Oost-Souburg, 9 december 2007 Dongestraat 1kamer 7 Correspondentieadres: Marga Klompélaan 4 4385 JL Vlissingen Moeder is opgebaard in haar kamer. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 14 december om 11.00 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.45 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44