Zeeland lasten, nog wel de lusten' Nieuw honk Burghsluis Alles moet weg! Nu koopjeshoek met: DE RODE PILAREN Openbare vergadering Seniorenraad Tienerkerstparty wordt eerste superfrisse feest Sieraden van de Zeeuwse kust ten toon Blik op Kunstroute in kerstsfeer Watersportvereniging hoopt eind volgend jaar te kunnen bouwen. 2e fase verbouwingsuitverkoop Glucon Combi Max actieverpakking: 3 halen 2 betalen! Drogisterij Kruiderij www.derodepilaren.nl Glucon Combi actieverpakking: 3 halen 2 betalen! S PZC Dinsdag 11 december 2007 23 ZIERIKZEE - De Seniorenraad Schouwen-Duiveland houdt maan dagochtend een openbare vergade ring in kamer m van het Zierikzee- se gemeentehuis. De agenda vermeldt onder meer het werkplan voor 2008, een nieu we taakomschrijving voor de com missies en de stand van zaken van de huidige commissies. De bijeen komst begint om 9.30 uur. MIDDELHARNIS - De Tienerkerstpar ty die vrijdag in de Staver in Mid- delharnis wordt gehouden, wordt het eerste 'superfrisse' evenement binnen deze gemeente. Superfris houdt in dat het feest alcoholvrij is. Aan de deur wordt een blaas- test gehouden en er zijn jongeren die voorlichting geven over alco holgebruik. De zaal gaat open om 19.00 uur. BURCH-HAAMSTEDE - Onder de titel 'Sieraden van de Zeeuwse kust' biedt beeldend kunstenares Daniel le Orelio in haar atelier aan de Ho- geweg in Burgh-Haamstede ruim te aan gastexposant Tina uit Mid delburg. De sieraden zijn samenge steld uit bloedkoraal, schelpen, hout en veren. Op de zaterdagen 15 en 22 december zijn er demon straties boetseren met klei en was. RENESSE - De deelnemers aan de Blik op Kunstroute in Renesse pre senteren hun exposities zondag in kerstsfeer. Atelier Uit de Kunst biedt sieraden, keramiek en schil derijen. In museum De Blikvanger staat een blikken kerststad opge steld. In 't Opstapje achter het dorpshuis worden glasversierin gen, kerstallen, etsen, quilts en keramiek tentoon gesteld. Ellengard Jense vindt het heerlijk om pianoles te geven. Zij blijft dat na haar afscheid twaalf uur per week doen. foto Marijke Folkertsma door Esme Soesman BURGHSLUIS - Het gebouwtje dat er nu staat, heeft zijn beste tijd ge had. Met een beetje geluk zet Wa tersportvereniging Burghsluis eind volgend jaar een gloednieuw on derkomen neer. Voorzitter Kees Overbeeke schat dat het uit units opgetrokken ge bouw („Containers wil ik niet zeg gen, maar dat zijn het eigenlijk wel") al snel een jaar of vijfentwin tig tot dertig oud is. Sinds dik der tien jaar worden de units gebruikt door de Watersportvereniging Burghsluis. Hoog tijd voor veran dering dus. De bedoeling is dat het huidige uit staalplaat opgetrokken gebouw ver vangen wordt door een eigentijds - stenen - gebouw. „Een definitie vere vorm, die voldoet aan de ei sen van deze tijd. Bijvoorbeeld wat betreft isolatie", geeft Over beeke aan. De constructie moet er tevens voor zorgen dat het optrek je minder onderhoud vergt. Aan de benodigde oppervlakte (een dikke tien bij twaalf meter) veran dert niet veel. Wel is het de bedoe ling de sanitaire voorzieningen (zes douches en circa vijf wc's) die nu nog verspreid achter clubge bouw en nabijgelegen havenkan toor liggen, te concentreren bij het clubgebouw. Het onderkomen van de circa 150 leden tellende club wordt verhuurd en als café-restau rant 't Oliegeultje uitgebaat. Over belangstelling heeft de watersport vereniging niet te klagen. De ha ven van Burghsluis trekt door gaans 'behoorlijk veel passanten'. Ook komen veel fietsers langs. Overbeek hoopt eind 2008 aan de slag te kunnen. Het wachten is op een vergunning. In het vaarsei- zoen (1 april tot 1 november) kan er niet worden gesloopt of ge bouwd. De Watersportvereniging Burgh- sluis wil de oude units vervangen door een nieuw pandje, dat vol doet aan de hedendaagse eisen van onder meer isolatie. vanaf dinsdag 11 December 10.00 uur! diverse merken zoals Brax, Basler, Jobis, Escada, Luisa Cerano en vele andere merken. blazers, broeken, pulls, rokken, vesten, body's, jassen, etc. Artikelen winter 2007/2008 nu 40% korting (met uitzondering van de lammy's: alleen deze week 50.- extra kassakorting op de reeds afgeprijsde lammv's.l Onze openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur. DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl Nü 270 tabletten van 104,85 voor 69,90! normale prijs 34,95 per stuk Nü 270 tabletten van 94,50 VOOr 63,-! normale prijs €31,50 per stuk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39