familieberichten Colofon Familieberichten 8 I Maandag 10 december 2007 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, het wilde niet meer. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan Beijer echtgenoot van Stijn Dekker in de leeftijd van 78 jaar. Oostburg: S.L. Beijer-Dekker Zierikzee: Hans en Cora Christel en Mathijs Thijs-Jan Bob Oostburg: Lilian en Danny Niek Charlotte 4501 GB Oostburg, 8 december 2007 Pollux 18 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaats vinden, op woensdag 12 december om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heen gegaan onze vader, opa en over-opa Johannis Eerland sinds 7 maart 2004 weduwnaar van M.H. Eerland-van Westenbrugge in de leeftijd van 86 jaar. Nieuwerkerk: Karei Eerland Ella Eerland-Hart Johan Willem Nieuwerkerk: Marry de Valk-Eerland Marty de Valk Marian en Leon Jur Wilma Zierikzee, 9 december 2007 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 113 Correspondentieadres: K.K. Eerland Dolfijnstraat 14 4306 CZ Nieuwerkerk De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 13 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoléanceruimte van het crematorium. Met respect en bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte is omgegaan, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve en bijzondere zuster, schoonzuster en tante Martha Marijke Ballintijn Enschede, 14 juli 1938 Bergen op Zoom: Norbury UK Wissenkerke: Brighton UK.): Norbury UK. Correspondentieadres: Paracelsuslaan 8 4624 VS Bergen op Zoom t Almere, 6 december 2007 Anneke Meulmeester-Ballintijn Joop Meulmeester Eefke Chasteauneuf-Ballintijn Philip Chasteauneuf Marian Meulmeester Freek Tanis Hannah Kate Chasteauneuf Roger Chasteauneuf De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 12 december om 15.00 uur in de aula van het Yarden crematorium aan de Kruidenweg 3, Almere Stad. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank voor alle hulp en steun tijdens Martha's slopende ziekte gaat vooral uit naar haar beste vrienden, haar naaste buren en de artsen en verplegend personeel van het Flevo Ziekenhuis afdeling H1 Met verslagenheid hebben wij vernomen dat op jeugdige leeftijd is overleden Justin van Aert Wij wensen Els en Wiro, Romina en Michel en familie sterkte toe in deze moeilijke tijd. Frits en Ineke (in liefdevolle herinnering) en collega's Stationskoffiehuis Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Justin van Aert Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders, zijn zus Romina en vriend en familie. Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van MSV "De Uitlaat" te Vlissingen Diep geschokt vernamen wij dat Justin er niet meer is. Wij zullen zijn aanwezigheid en sportiviteit op het cross terrein missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit zware verlies. Namens alle Zeeuwse Motorcross Clubs Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef. het leven niet. Zacht en vredig is ingeslapen Charel Ludovicus van Dierendonck weduwnaar van Marie Augusta Josea Loete 14 september 1918 te Groede t 7 december 2007 te Breskens Familie van Dierendonck Familie Loete 7 december 2007 Correspondentieadres: Casembroodstraat 2 4503 AN Groede Wij zijn al het personeel en de vrijwilligers van het woon zorgcentrum Hooge Platendankbaar voor de liefdevolle verzorging. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag 11 december a.s. om 18.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaats vinden op woensdag 12 december 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst bij de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij leven mee met onze collega Trees, nu haar man Willem de Feijter toch nog plotseling is overleden. We wensen Trees en haar kinderen veel sterkte. De collega's van afdeling kind en jeugd Stichting Zorgsaam Wij hebben een goede vriend verloren Willem de Feijter Sinds 1988 bestuurslid van de Vereniging tot Behoud van de Historie van Philippine en redacteur van het Jaarboek en vele andere publikaties. Wij zullen zijn deskundigheid en inbreng, speciaal over de militaire geschiedenis en de vesting Philippine, node missen. Trees en de kinderen wensen wij de kracht toe om zonder hem verder te gaan. Joke Kruijk-van Rest Walter Zwartelé Cor Otto Dirk van Langevelde Sander Ploegaert Willy Neijt Jacqueline van der Zalm-van de Graaf Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze (stief)zoon en broer Willem de Feijter Goes: Willem de Feijter (in herinnering) Geertruida de Feijter-de Blaeij Berkel en Rodenrijs: Piet en Magré de Leege en kinderen Heinkenszand: Trudy en Rob Nagelkerke en kinderen Wij wensen Trees, Willem-Bart. Miranda en Caroline veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij na het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Eerland Nieuwerkerk: N. Eerland J. Eerland-Kwaak Vlaardingen: K. Eerland L. Eerland-Haak Neven en nichten We zijn bedroefd door het verlies van onze zwager en oom Joh. Eerland J.J. van Westenbrugge J. van Westenbrugge-Schiettekatte Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8