iedereen op gebruikte spullen Onveilige Jop Schore afgevoerd I Wethouder L. Kosten betreurt 'geval van miscommunicatie'. Van de Kloostertjes winnen familietoernooi Borseiaar na rijbewijs nu ook motor kwijt Parkbewoner verzoekt bouwstop windmolens Kleindieren te kijk in 's-Heerenhoek B PZC Maandag 10 december 2007 15 door Mieke van der Jagt SCHORE - De Schoorse jongeren die sinds enige tijd gebruik maken van een caravannetje aan de Boomweidelaan als hangplek, zijn enorm geschrokken. Vorige week kwam een kraanwagen van de ge meente Kapelle de caravan opla den om hem in gekraakte toe stand af te voeren naar de schroot hoop. De jongeren hebben zich sindsdien het hoofd gebroken over wat ze fout gedaan hebben, maar ze konden niks verzinnen. Wet houder L. Kosten, die in Kapelle het welzijn van de jeugd behartigt, spreekt desgevraagd een verlos send woord: „Het is niet omdat ze wat hebben mispeuterd maar de caravan was echt niet meer veilig. We hebben de jeugd een nieuwe keet beloofd en die komt er zo snel mogelijk aan. Van de caravan waren stukken afgevallen en we weten allemaal dat er elektriciteit wordt gebruikt voor het licht en de geluidsinstallatie. Dat is onder verantwoordig van de gemeente en de risico's zijn gewoon te groot. We hebben de jeugdwerker ge vraagd om de jongeren op de hoogte te stellen, maar ik ben bang dat die hen niet heeft kun nen bereiken. Een geval van slech te communicatie, wat ik zeer be treur. Ik zal mijn uiterste best doen om de keet voor de kerstva kantie op de Boomweidelaan te hebben, maar het zou kunnen dat de elektriciteit dan nog niet voor elkaar is." De kwestie van de hangplek voor Schoorse jongeren speelt al jaren. Het begon met vernielingen van het bushokje, waar de jeugd een paar jaar geleden zijn toevlucht zocht. De caravan aan de Boom weidelaan was uiteindelijk de op lossing, waarover de jeugd goede afspraken met Kosten heeft kun nen maken. Omdat de caravan van af het begin al gaar was, beloofde Gekraakte, onveilige caravan wordt met een beetje geluk voor Kerstmis vervangen door de nieu we keet die de Schoorse jonge ren al eerder beloofd is. Kosten de jongeren een vervan ging: een water- en winddichte keet waarin, zoals ook in de cara van, de gemeente stroom zou leve ren. Nu er stukken beplating van het wrak waren gevallen, proviso risch weggetimmerd door de jon geren, werd het de gemeente te link. De spullen die in de caravan ston den: een kratje bier, de geluidsin stallatie en een koelkastje, zijn zo lang in het gemeentehuis opgesla gen. Nu de jongeren hun plekje aan de Boomweidelaan kwijt zijn, hebben ze hun toevlucht maar weer gezocht in het bushokje. Ze hebben de dorpsraad beloofd daar niks te zullen uitspoken wat hun relatie met het dorp in gevaar kan brengen. SINT-ANNALAND - Merijn en Rob van de Klooster hebben het twee de familietoernooi van tafeltennis vereniging Smash'76 in Sint Anna- land gewonnen. Het toernooi in De Wellevaete werd vorig jaar voor het eerst gehouden vanwege het 30-jarig bestaan van Smash'76. Toen werd de familie Westdorp, vader Sander en zoon Harm, twee de en ook nu moesten de West dorpjes met die plaats genoegen nemen. Kees en Bennie Van Poort vliet werden derde. KRUININGEN - Een 55-jarige motor rijder uit de gemeente Borsele is in de nacht van zaterdag op zon dag bij Kruiningen betrapt op het rijden zonder rijbewijs en verzeke ring. De Borseiaar had een rijontzeg ging en bleek al enkele malen eer der te zijn betrapt op het rijden zonder rijbewijs. De motor was bo vendien niet verzekerd. Om er zeker van te zijn dat de man niet aan de gang blijft, heeft de politie de motor afgepakt. KAMPERLAND - Een bewoner van het bungalowpark Eb en Vloed in Kamperland heeft de gemeente Noord-Beveland verzocht de bouw van acht windmolens in de Rippolder bij Kamperland stop te zetten. Volgens de advocaat van de bewoner is er voor de molens van Camperwind geen geldige milieu vergunning. De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat er voor de bouw van acht mo lens van 82 meter hoog, geen Mi lieu Effect Rapport (MER) nodig is. De parkbewoner vindt van wel. 'S-HEERENHOEK - De Bevelandse kleindierenvereniging Zeelandia houdt vrijdag en zaterdag 14 en 15 december een tentoonstelling bij de Boerenbond in 's-Heerenhoek. De mooiste dieren van de leden van Zeelandia, waaronder konij nen, cavia's, siervogels, watervo gels en sierduiven, worden ten toongesteld. Er is bovendien volop informatie over het fokken en ver zorgen van de beesten. Leerlingen van het Groen College in Goes verlenen in het kader van een leerproject over kleindieren, hand- en spandiensten aan de le den van Zeelandia. Timmermans ft Verduit GERECHTSDEURWAARDERS Goes - Bergen op /.oom Tilburg Op 11 december 2007, om 9,30 uur zal een caravan van het merk Hobby Classic type 580 WHB, gewicht 750 kg. kenteken WJ-90-HB, lengte 5,8 m breedte 2,2 m, kleur beige en diverse kleuren bruin, openbaar worden verkocht, en wel ten laste van M. Ewen. De openbare verkoop vindt plaats te Scherpenisse aan het adres Gorishoeksedijk 33A. De verkoop geschiedt bij opbod, zonder opgeld of BTW en uit sluitend tegen contante betaling. De caravan dient na verkoop direct te worden meegenomen. Een kwartier voor aanvang is er gelegenheid tot bezich tiging. De kans bestaat overigens dat de verkoop niet doorgaat. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: Timmermans Verduit Gerechtsdeurwaarders/incasso Gagelboslaan 4 4623 AD BERGEN OP ZOOM Tel. 0164-213000 Wilma en Willem Jobse stoppen met hun winkel in antiek en interieur aan de Dam in Middelburg. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 69