r Familieberichten 12 I Maandag 10 december 2007 PZC Zeer verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Erik Renout Wij gedenken hem met respect, waardering en in vriend schap als een zeer meelevend en betrokken vrijwilliger en bestuurder van Vluchtelingenwerk Midden Zeeuws- Vlaanderen en Hulst. Wij wensen zijn vrouw Lidy, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van Vluchtelingenwerk Midden Zeeuws-Vlaanderen en Hulst Terneuzen, december 2007 Diepbedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zolang bij ons mochten hebben, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgroot-moeder Neeltje Riemens-Minderhoud sinds 9 november 1994 weduwe van Lourus Riemens in de leeftijd van 92 jaar. MiddelburgL. Riemens M. Riemens-van Laar Klein- en achterkleinkinderen Met clank aan het personeel van Zorgcentrum Swerf-Rust voor de liefdevolle verzorging en verpleging. 8 december 2007 Laurens Stommesweg 1 4335 AX Middelburg Correspondentieadres: L. Riemens Breeweg 44,4335 AR Middelburg Dinsdag 11 december is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op woensdag 12 december om 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 14.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Neeltje Minderhoud weduwe van Lourus Riemens in de leeftijd van 92 jaar. SerooskerkeJ. Minderhoud KrabbendijkeC. Zweedijk-Minderhoud J.J. Zweedijk Oost-Souburgj. Minderhoud J. Minderhoud-de Visser Neven en nichten Middelburg, 8 december 2007 Rectificatie Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Ad Simpelaar Middelburg: ).A. Blanker f.A. Blanker-Besuyen Marianka en Rob feannette Oost-Souburg: IJ. Blanker t G.P. Blanker-Caljouw Kees t Sint Laurens: Marjan Zegwaard-Blanker John Zegwaard Daniël Amber Geen grote woorden, maar toegewijd en gewoon lief Bedroefd en dankbaar nemen we afscheid van onze lieve moeder en oma Wat zullen we haar missen. Jo Stobbelaar-de Jonge weduwe van Leon Stobbelaar in de leeftijd van 86 jaar. Delft Frans en Mirka Arthur, Julia Nijmegen Lia en Joop Jolieke, Sandrijn, Meike Oost-Souburg Marlies en Bert Wendy en Martij n Velp (NB) Rens en Geranne Anne, Sofie, Sam Wageningen Tom en Monique Fana Amsterdam Tilly Goes, 7 december 2007 Wilgenstraat 10 4462 VS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 11 december van 16.00 uur tot 17.00 uur in de familiekamer van het "Monuta" uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes. De uitvaartdienst zal gehouden worden woensdag 12 december om 11.30 uur in de r.-k. Maria Magdalenakerk, Singelstraat, 4461 HZ Goes, waarna aansluitend om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30, 4463 AJ Goes. Na afloop van de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van "Monuta", op de begraafplaats. m* "■mm 7-'PM i-7 f f, t Antwerpen 7 december 2007 Na -een moeizame laatste levensfase is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Pieternella Wattel Serooskerke (W.) 5 januari 1 923 Ritthem: M.B. Wattel V. Wattel-de Visser (in herinnering] Serooskerke (W.|: B.M. Wattel (in herinnering) Sint Laurens: P.C. Hollebrandse-Wattel M. Hollebrandse (in herinnering) Oost-Souburg:J. Meiis-Wattel P. Melis Veere: P. Wattel (in herinnering) J. Waftel-Suurmond Neven en nichten Correspondentieadres:].A. Bouterse Torenstraat43 A, 4353 AB Serooskerke (W.) De dienst van Woord en Gebed zal wordën gehouden op woensdag 1 2 december om 1 3.00 uur inde "Petruskerk" aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W.). Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 1 2.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraaf plaats te Serooskerke (WJ. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Petruskerk". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen Op vrijdag 7 december 2007 overleed onze Tante Kaatje Wattel Zij blijft in onze herinnering als een meelevende en belang stellende tante. Haar neven en nichten: Tineke en Jan Joke en Jaap Petra en Niek Wilfred en Marieke Wil en jaap Tinyen Leo Wim en Hélène Barco Achterneven-en nichten wa Would you die for the ones you love Rust maar zacht, laat maar los. Jan Verschelling 17 februari 1961 8 december 2007 echtgenoot van Coby Verschelling-de Vos papa van Evi Merel Josca zoon van Pa en Ma Verschelling schoonzoon van Ma en Paf de Vos broer en oom van Rini en Ingrid-Mark, Frank schoonbroer en oom van Marianne en Kees- Machteld, Renske kleinzoon van Oma en Opa t Lensen Axelsestraat 49 4543 CD Zaamslag U wordt uitgenodigd voor de bijeenkomst waarin we Jan gedenken op woensdag 12 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand is er van 9.30 - 10.20 uur gelegenheid tot condoleren. Lieve Jan Onze gezellige avondjes, etentjes, barbecue's, samen oud en nieuw vieren en naar de voetbal, waren voor jouw en ons de momenten om te koesteren. We zullen je erg missen! Sabinaen Adri Sandra en Ko Marianne en Kees Het bericht van het plotseling overlijden van onze buurman Jan Verschelling heeft ons diep geraakt. Wij wensen Coby, Evi, Merel, Josca en verdere familie veel sterkte toe. Jack, Ella, Caren-An, Lieke en Tobias Verbijsterd namen wij kennis van het overlijden van Jan Verschelling Vader van onze werknemer en collega Evi. Wij wensen Coby, Evi, Josca en Merel heel veel sterkte met dit onverwachte verlies. Restaurant Kraaghof Cor, Jacqueline, Charlotte, Mireille, Nathalie, Jessica, Ankie, Lisanne, Renske, Janneke, Jolien, Zjen, Jeroen. Jaap. Bas, Joep en Marja Diep geschokt waren wij toen zaterdag 8 december jl. ons het droevige nieuws bereikte dat was overleden Jan Verschelling 2e penningmeester van onze vereniging Jan vervulde bij onze vereniging al enkele jaren de functie van administrateur. In die tijd hebben wij Jan leren kennen als een rustig en behulpzaam persoon en een bekwame administrateur. Bij een ieder binnen de vereniging overheerst het ongeloof en vele vragen blijven onbeantwoord. We wensen Coby, Evi, Josca en Merel, zijn ouders en overige familie heel veel sterkte en kracht om dit zware verlies te verwerken. Bestuur en leden V.V. Zaamslag Zaterdag 8 december jl. werden wij opgeschrikt door het plotseling overlijden van Jan Verschelling penningmeester van onze vereniging We wensen zijn vrouw Coby en zijn kinderen Evi, Josca en Merel heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Spelers, speelsters en begeleiding van het 1 e t/m 5e elftal, dameselftal en alle jeugdelftallen van V.V. Zaamslag Als ondernemersvereniging wensen we ons bestuurslid Coby veel sterkte met het overlijden van haar echtgenoot Jan Verschelling We hopen dat ze dit grote verlies samen met haar dochters Evi, Merel, Josca en familie in hun verdere leven een plaats kunnen geven. Namens de collega's van de ZAVO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12