DOMINICUS BV Leendert Minderhoud Leen Minderhoud Leen Minderhoud 10 I Maandag 10 december 2007 PZC Zorg voor anderen, dat was haar leven. Heel verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden hebben gehad en vol goede herinneringen aan haar liefde voor haar gezin en familie, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma Jacoba Janna Gossije-Leenhouts weduwe van Adriaan Willem Gossije in de leeftijd van 87 jaar. Janny en ]an-Kees Hoftijzer-Gossije Han en Lea, Luuk Eline en Sander, Jesper Jannis en Gerda Gossije-But Karlijn en Lennard Arjan Charlotte Petra en Wout Sterrenburg-Gossije Pim Jacolien Krimpen aan den Ifssel, 8 december 2007 Correspondentieadres: J.P. Hoftijzer-Gossije Schans 4,2931 BC Krimpen aan de Lek Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 12 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum De Olm, Olm 8a te Krimpen aan den IJssel. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 13 december om 12.00 uur in crematorium Schollevaar, Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de crematieplechtigheid is er in de ontvangkamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. de adem in en uit het is van Gods genade Na een lang en gelukkig huwelijk is tot zijn Schepper teruggekeerd mijn lieve man, onze vader, groot- en over grootvader Jakob Locht Hattem Vlissingen 4 juni 1918 8 december 2007 Gehuwd met Jenny Renes 1 Sam. 23:18a Vlissingen: Locht-Renes Temeuzen: [an en Marina Locht-Duinkerke lacco en Laura Eline en Eric Rianne en Erik Oost-Souburg: Tiny en Piet Boogaard-Locht Jeroen Martijn en Claudia llze, Lars, Yoni, Nathalie Aagtekerke: Hetty en Karl de Bruyn-Locht Marleen Marco Vlissingen: Netty en Peter Willeboordse-Locht Ellen en Sander Christian en Daniëlle 's-Gravenpolder: [acqueline en Hans Zandee-Locht Vera Kim Pablo Picassopein 3, "De Harlekijn" 4382 KB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 13 december om 14.00 uur in de aula van het De uitvaartdienst zal aansluitend aldaar worden gehouden. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Met bewondering voor zijn persoonlijk heid geven wij u kennis dat, na een leven van zowel actief bezig zijn en genieten, JBP'«T a'soo't ve'e beperkingen, is overleden lij 111 j.i onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Hendrik van der Maas 14 mei 1932 18 december 2007 Hoogvliet, Coba de Bruine-van der Maas Marco en Ineke Marian en Carlo Oosterland, Piet van der Werf Lijdie van der Have-van Oeveren Bert en Gabriëlle Cees en Ingrid Scharendijke, Henk en Elly van der Maas-Rotte Adriënne en Martin Rick en Linda Achterneven en achternichten Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Grevelingenlaan 26 4322 EC Scharendijke Op woensdag 12 december nemen we om 15.00 uur afscheid van Leen in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. We willen alle medewerkenden van Allévo "Cornelia in het bijzonder afdeling "Hoge Duin bedanken voor de goede zorgen in die 17,5 jaar. "gevochten om te leven Na moeizame laatste jaren is overleden onze lieve moeder en oma Dirkje Elisabeth Wilhelmina de Looff-Markusse weduwe van Aart Jan de Looff 4 Wissenkerke, 31 mei 1924 t Colijnsplaat, 9 december 2007 Domburg: |an en Adrie Jasper en Jeanette, Fee, Madelief, Lente leroen en Laura, Ivan, Simon Kortgene: Mienke en Wim Wilco Annelies en Arjen Hapert: Piet en Joke Rick Sam Kortgene: Rien en Addie Sanne en Dennis Bart Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorg centrum "Cleijenborchvoor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Burg. Snellenstraat 19 4484 CX Kortgene De afscheidsbijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 13 december om 13.00 uur in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd "Stiltecentrum". Voorafgaande aan de afscheidsbijeenkomst is er van 12.45 uur tot 12.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. wa Laaf varen zijdie varen lusten ik heb gevaren, laat mij nu maar rusten. Bedroefd geven wij u kennis, maar dankbaar dat hij voor een lijdensweg bespaard is gebleven, is geheel onver wacht overleden mijn innig geliefde man, liefhebbende vader, opa en overgrootvader 2 augustus 1923 84 jaar f 8 december 2007 Hansweert: C. Minderhoud-Rijkhals A.f. Wisse-Minderhoud J. F. Wisse Klein- en achter kleinkinderen Veerweg 5, 4417 AS Hansweert Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 12 december van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede 1a Kapelle. Een herinneringsdienst zal worden gehouden op donder dag 13 december om 13.00 uur in dorpshuis Kaj Munck, Kerklaan 2 te Hansweert. De begrafenis zal om ongeveer 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hansweert. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Kaj Munck. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, is geheel onverwacht overleden mijn zeer geliefde broer en zwager Goes: Duut en Rinus Gerritse Uit aller naam Hansweert: Familie Rijkhals Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze lieve tante Nel. Met al haar levenskracht heeft zij rust gevonden. Cornelia Elize Reilingh-Ouborg Geboren 4 januari 1915 Overleden 6 december 2007 te Dordrecht te Sint-Maartensdijk Weduwe van W.H.G. Reilingh Moeder van Hinne Reilingh Familie Ouborg Familie Van Wulfften Palthe "Laat ons, o Heer, haar leven in Uw handen leggen En leer ons telkens weer: 'Uw wil geschiedde' zeggen Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinne ringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Klazina Maria Antonia Philippa-van Schoor weduwe van Pieter Bernardus Philippa 24 november 1920 - 7 december 2007 Wim en Ineke Jan en Thea Peter en Marian Helma en Piet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 7 december 2007 Zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: P.B. Philippa Klaren berg 46 4822 SH Breda Woensdag 12 december om 11.00 uur zal er in de r.-k. St. Willibrorduskerk aan de Hoge Molenstraat te Zierikzee een Heilige Mis gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara", omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er in het parochiecentrum aan de Mosselstraat gelegenheid tot condoleren. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verrijn Stuarcweg 10 Dordrecht HCuriestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Amsterdam Linnaeusparkweg 196 hs www.dominicusgedenktekens.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10