f geld» 21 vennootschap. De leden van de den aandeelhouder. Jviseur dan cijferaar' groot deel te danken aan de menselijke be nadering van Van Oers en later zijn mede werkers en opvolgers. Klanten waarderen dat. "Harrie van Oers zelf was mijn vaste contactpersoon. Mijn bedrijf groeide in korte tijd heel snel, want ik heb nogal wat bedrijven overgenomen. Buiten het ac- countantswerk had ik steeds meer advies nodig en dus ging Harrie overal met mij mee. Als adviseur. Ik had een blind ver trouwen in hem, en terecht", zegt Cees van Halderen, gepensioneerd directeur van Van Halderen Installatiebedrijf in Oosterhout. Vertrouwen Zorgen dat de mensen je vertrouwen, be tekent datje daarin moet investeren. Inte resse hebben in mensen, de wensen van de klant centraal zetten in de benadering. "Ik ben niet in eerste instantie een cijferaar, maar meer een adviseur. Geen enkele zaak is hetzelfde, geen enkel mens is gelijk. We moeten altijd meedenken met de klant. Ik ben begonnen met MKB'ers, mensen met een winkel, een klein bedrijf. Die mensen moeten je volledig vertrouwen. Daar moet je veel in investeren. Bijna al mijn oude klanten, de mensen van het eerste uur, zijn tot het laatst gebleven. Zij komen nu in een leeftijd, net als ik, dat ze denken aan stoppen. Of ze doen hun zaak over aan kinderen of anderen. Ze willen van mij weten wat ze moeten doen. Dan is het prettig om hen nu nog advies te geven." Harrie van Oers brengt af en toe nog wel eens een nieuwe cliënt binnen. "Maar ik handel al jaren niets meer zelf af." En hij adviseert, alleen als er hem om gevraagd wordt. En dat gebeurt zeer regelmatig. Het toekomstperspectief? Harrie: "Van Oers is nog steeds een ge zond bedrijf, groeit nog steeds. We zijn weliswaar een regionaal bedrijf, gevestigd in West- Brabant, maar we hebben wel in het hele land klanten. En ik weet dat het bedrijf zelfstandig wil blijven, daar hechten ook mijn opvolgers heel veel waarde aan." Harrie van Oers stopte officieel in 1994 als voorzitter van de directie. Hij werd opge volgd door Anton van Oosterhout. Al der tien jaar is hij adviseur. En hoopt dat nog lang te blijven doen "want het bedrijf is ei genlijk nog steeds mijn kind. Ik zeg altijd, ik heb drie kinderen. Ik heb een zoon en een dochter en mijn bedrijf." houdt Van Oers zich bezig cy, administratieve dienstverle- nistratie, sociale verzekeringen, cale aangijtepraktijk, belasting- juridische praktijk en Corpora-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 85