Wouters Advies: Betrokkenheid Kwalitijd Continuïteit mm Schipper f 0/\ Z WOUTERS ttSÉÉ Ook belasting besparen in 2008? ondernemen doe je samen 16 «infotorial cm? 2J 94 00 of k:ik op www or'ief'ïemerKk>eje5afnéi.f>l Een woning vrij van BTW bouwen? Een auto op buitenlands kenteken rijden? Uw bedrijf belastingvrij verkopen? In of urt de B.V., wat is het voordeligst? WiHt u kennismaken met onze visie op belasting besparen? Neem dan gerust contact op met één van de 20 fiscaal adviseurs van Schipper/OAZ! Wilt u meer weten wat we voor u kunnen betekenen, bef dan BELASTINGADVIES fiscale en financiële diensten Wouters Belastingadvies verleent fiscale en financiële diensten aan on dernemingen, stichtingen en particulieren. In de werkwijze van het in Meliskerke gevestigde bureau staat de lange termijnstrategie van de op drachtgever centraal. "Als wij vanuit onze beroepsdiscipline spreken over 'continuïteit', betreft dat au tomatisch 'geld'. Onze financiële en fisca le diensten resulteren in het uitbrengen van het verslag van de geldstroom. Daar bij stellen wij wel voorop dat geld nooit een doel mag zijn, maar een hulpmiddel om continuïteit te waarborgen," zegt mr. Wil Wouters, eigenaar van Wouters Ad vies. Voor het bureau, dat bestaat uit Wouters Belastingadvies en Wouters O verheidsadvies, zijn 'betrokkenheid, kwalitijd en continuïteit' sleutelbegrip pen. "Hoe beter wij de wereld van onze opdrachtgever kennen, des te meer waar devolle bouwstenen kunnen wij hem met onze maatwerkadviezen aanreiken voor zijn lange termijnstrategie en hem be hulpzaam zijn, daarmee de continuïteit van zijn organisatie te waarborgen." Menselijk aspect Naast het verzorgen van een totaalpakket fiscale aangiften adviseert en biedt Wou ters Belastingadvies financiële ondersteu ning bij onder meer het opstarten, aanko pen, verkopen en herstructureren van ondernemingen, het onderbrengen ervan bij grotere eenheden en verzelfstandiging van bedrijven uit beursgenoteerde onder nemingen. Wil Wouters: "Die activiteiten zijn duur en herstructureringen en over names gaan vaak ten koste van het perso neel. Onze toegevoegde waarde bij zaken waarbij geld het ijkpunt is, is dat wij de menselijke maat voorop stellen en de schade voor de medewerkers zoveel mo gelijk trachten te beperken. Dat betekent Wil Wouters. met dat wij reorganisaties veroordelen. Een ondernemer moet zijn organisatie weieens durven kantelen." Tevens verzorgt, begeleidt en beoordeelt Wouters Belastingadvies voor commer ciële ondernemingen en ideële stichtin gen het opzetten van financieringen, be loningsstructuren, pensioenvoorzieningen en vermogensbeheer. Gestage groei Wat in 1998 heel bescheiden begon als een adviesbureau met een directeur, se cretaresse en een administrateur is in ne gen jaar tijd op eigen kracht uitgegroeid tot een bloeiende onderneming die werk biedt aan zeventien personen. "Motivatie en bereidheid zijn belangrijkere aspecten bij personeelsaanname dan kennis en er varing. Onze medewerkers krijgen de kans zich binnen de organisatie te ont plooien. Wij stimuleren hen vragen te stellen. Daardoor ontstaat een werksfeer waarin naar elkaar en naar de klant wordt Foto: Willem Mieras geluisterd en wordt samengewerkt. Mede dankzij deze open communicatie ver wachten wij ook in 2008 en de daarop volgende jaren een forse toename van ons personeelsbestand te realiseren. Onlangs is ons pand uitgebreid met een nieuwe vleugel, waardoor wij nu plaats kunnen bieden aan dertig medewerkers", besluit Wil Wouters. Het werkgebied bevindt zich voorname lijk op en bezuiden de lijn Rotterdam- Breda-Eindhoven. Dorpsstraat 4, Meliskerke Postbus 33, 4370 AA Koudekerke T 0118 55 66 77 F 0118 55 66 78 E info@woutersadvies.nl I www.woutersadvies.nl M H

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80