DOURLEIfti 14e eeuwse schrijver, dichter en politicus inspiratiebron voor hedendaagse benadering hypotheekmarkt Dourlein Accountants Adviseurs De Klerk T~ Adviseurs Dante d'Oro infotorial DAT KAN ANDERS Ondernemers van Zeeland Herkent U deze situatie Kubus vierkant achter uw zaak. boekhouding belastingzaken accountancy automatisering financieringen - Uw jaarrekening 2006 is nog steeds niet - of nog maar net "tiaar - Bij uw accountantskantoor heeft u steeds met iemand anders te maken - U krijgt regelmatig nota's waarvan niet duidelijk is waarvoor zse zijn - Communicatie met uw accountant verfoopt moeizaam - KUBUS communiceert heider en spreekt duidelijke taai - KUBUS maakt een analyse van de te verrichten werkzaamheden en spreekt daarvoor een vast bedrag per jaar met u af. Dat bedrag betaalt u in maandelijkse termijnen. Zo staat ii nooit meer voor verrassingen Ook geïnteresseerd? Kijk op www.kubus.nl of neem contact op met KUBUS Axel/Hulst KUBUS Axel, 0115-531195 KUBUS Hulst, 0114-311211 axel@kubu,s.nl hulst@kuhus.nj de ondernemer een persoonlijke, pro-actieve klantbenadering en professionele dienstverlening Accountants Adviseurs Zeilmarkt 10 Vlissingen 0118-420 555 info@dourlein.nl www.dourlein.nl Adres: Brouwerijweg 27a, 4357 CD Domburg Telefoon: 0118-581993/581880/Fax: 581963 E-niail/internet: info@zwemerco.nlAvww.zwemerco.nl Het adres voor particulieren en bedrijven: Accountants MatthijSSC Badhuisstraat 28 4381 L5 Vlissingen T 0118-416 961 F0118-413253 info@deklerk-matthijsse.nl www.deklerk-matthijsse.nl Aangesloten bij het Nationaal Instituut voor Bedrijfs- en belastingadviseurs en het Nederlands College van Belastingadviseurs mers kunnen bij mij terecht, maar ook se nioren, flex-inkomens, starters en mensen met een BKR-notering. Neem een doelgroep als senioren. Zij hebben vaak een versteend vermogen, maar kunnen vaak geen hypotheek afslui ten omdat het pensioen te laag is. Toch zijn hiervoor vaak vanuit dit zogenaamde versteende vermogen fantastische oploss ingen denkbaar. Eiko Gerritse richt zich met zijn hypotheekadvisering op de Zeeuws-vlaamse markt, omdat hij het re gelrechte onzin vindt, dat de "hit en run adviseurs" door heel Nederland rijden om niet in het belang van de klanten snel een hypotheek te regelen en zich vervolgens niet meer laten horen of zien. Evenals de ze adviseurs, kan Gerritse Financieel Ad viesbureau u de laagste rente aanbieden, maar een goed onderbouwd advies kan u vaak meer geld en veel narigheid bespa ren, dan een ogenschijnlijke leuke bin nenkomer. Kijkt u een voor meer informatie op www.uw- tliuishypotheek.nl of www.dantedoro.nl. Ook kunt u voor een vrijblijvende afspraak bellen met 0115-530381 of06-20747411. Inkooporganisatie Dante d'Oro heeft zich bij de oprichting van het bedrijf laten inspireren door Dante Alighieri. Getroffen door de onverzettelijk heid van deze schrijver, die omwille van zijn ideeën werd vervolgd en ver jaagd, maar desondanks steeds bleef opkomen voor de belangen van het volk. Dit was in een tijd dat wereldlijke leiders als pausen het niet zo nauw namen met de ontwikkeling en geestesvrijheid van de bevolking. werknemer met een vaste baan, welke hij betrekkelijk eenvoudig kan verliezen.Daarbij komt, dat het sociale vangnet van werknemers de afgelopen ja ren drastisch is beperkt. Als een ondernemer een klant verliest, doet hij er alles aan om nieuwe klanten te verwerven. Een goede ondernemer valt niet zo snel om. Het risico is beperkt. Dante d'Oro is in Nederland de enige prominente inkoopcombinatie gespeciali seerd in ondernemen en zelfstandigen, die hypotheken van ondernemers kan analy seren, beoordelen en presenteren. Wij kennen uw branche! Onze deskundigen zijn in staat uw jaarcijfers te analyseren en wij weten hoe wij de aanvraag moeten presenteren aan geldverstrekkers. Op basis van het innovatieve Dante d'Oro Krediet Risico Model (DdO-KRM) worden jaar rekeningen geanalyseerd en ingediend bij de met Dante d'Oro samenwerkende geldverstrekkers. Bovenstaande instelling en een gedegen onderzoek naar de mogelijkheden van de ze inkoopcombinatie was voor Eiko Gerritse van Gerritse Financieel Advies bureau te Axel zich aan te sluiten bij Dante d'Oro en zodoende de know-how in huis te halen om zich ook op dit gebied te onderscheiden. Niet alleen onderne In zekere mate geldt dit ook voor de hui dige hypotheekmarkt. Mensen die niet zozeer in de hokjes passen voor het afslui ten van een hypotheek, oftewel hun in komen vergaren op een andere wijze dan een vaste baan, kunnen in Nederland zeer lastig een hypotheek afsluiten. Voor deze mensen maken wij het sluiten van een hypotheek mogelijk. Ondernemers ondervinden deze proble men ook regelmatig, terwijl in de visie van Dante d'Oro dit regelrechte flauwe kul is. Het risico voor het afsluiten van een hypotheek voor een ondernemer le vert zeker geen grotere risico's op dan een Nieuwenduk 57, 4571 LH Axel Tel: 0115-530381 Fax: 0115-530382 I E: ecerritse@uwthuishypotheek.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78