Philips Lighting Roosendaal: Het groene hart voor verlichtingsoplossingen PHILIPS Wie zijn zakelijk vermogen slimmer inzet, heeft het privé nog wat breder. Ondernemer Bepaal uw richting infotorial Eersteklas Hapert en Saris aanhangwagens Leverbaar in elk formaat en uitvoering. Ook geheel naar eigen wens samen te stellen. Tevens verhuur en reparatie van alle merken. Ook voor onderhoud (eventueel met contract) kan u bij ons terecht. Haal privé meer voordeel uit uw zaak. Private Banking voor ondernemers. PHILIPS De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige business-informatie in uw regio I Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bei voor een afspraak! Door de financiële ruimte uit uw zaak beter te benutten, kunt u als ondernemer privé vaak veel meer dan u denkt. Uw zakelijk vermogen kunt u bijvoorbeeld gebruiken om groter te wonen. U kunt het laten werken voor uw pensioen. Of u kunt gaan beleggen, waardoor het meer rendement op kan leveren. Wilt u weten wat de mogelijkheden zijn? Dan is een afspraak met een accountmanager Private Banking wel zo slim. Hij laat u graag zien hoe u privé meer voordeel van uw zaak kunt hebben. ,._v Mechanisatie Verseputseweg 3, 4321 TC Kerkwerve behouwen Duivelend BV Te| 0111-412455. Fax 0111-417097 Kijk op rabobank.nl/privatebanking Iedere lokale Rabobank en de andere onderdelen van de Rabobank Groep die als beleggingsonderneming zijn aan te merken, zijn als zodanig geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten te Amsterdam. Rsbobsnk Het is tijd voor de Rabobank. ./--■'If Mascotte Green Philips Lighting Roosendaal: €ureco. Verantwoord Ondernemen richten wij ons vooral op de 'P' van Planet. Onze missie gaan wij vertalen in een concreet programma verlichtingsoplossingen. We reldwijd kan 40% energie worden be spaard op alle huidig geïnstalleerde ver lichtingen; dit staat gelijk aan 555 miljoen ton C02 uitstoot. De onlangs geïntrodu ceerde TL-D Ecolamp bijvoorbeeld, ge bruikt tien tot vijftien procent minder energie dan zijn voorganger. Onze doel groep is de zakelijke markt: fabrieken, kantoren, scholen, ziekenhuizen, utili teitsbouw enzovoort. Al sinds 1948 ontwikkelt, produ ceert en distribueert Philips Lighting B.V. in Roosendaal TL- buizen. De grootste lampenfabriek van Nederland heeft het milieu hoog in het vaandel staan en ont wikkelt voortdurend nieuwe tech nologieën om het energiegebruik van haar producten te verminderen. "Onze betrokkenheid tot het milieu gaan wij verder intensiveren", vertelt manager infrastructuur en directielid Ronald Reu nis. "Dat doen wij op verschillende ma nieren, want als Philips Roosendaal kun nen wij de mondiale energiebesparing beïnvloeden. Van alle elektriciteit is namelijk negentien procent bestemd voor verlichting en de I helft daarvan Simplicity is a lamp that doesn't cost the earth, but that helps you to save it. sense Vlnr: Ronald Reunis en Hans Dahlkamp. zit in TL-lampen. Die maken wij hier in i Roosendaal! Dus als wij met onze Eco- 1 lampen en andere innovatieve verlich- 1 tingsproducten enkele tientallen procen- 1 ten energiebesparing kunnen realiseren, betekenen wij wereldwijd heel veel. An- derzijds legt dat een enorme verantwoor- delijkheid op onze schouders, die wij vol verve dragen. Onze missie is niet voor niets 'het groene hart voor verlichtingsop- i lossingen'!" Adopteer een School De bekende slogan 'Verbeter de wereld, begin bij jezelf past perfect bij het bespa- 1 ringproject 'Adopteer een School' dat Philips Lighting Roosendaal eind decem ber start. Ronald Reunis: "Dan voorzien wij de ba sisscholen in Roosendaal van energiebe sparende TL-lampen. Die passen in de be staande armaturen, wat een dubbele be sparing oplevert. Daarbij betrekken wij onze medewerkers die kinderen of kleinkinderen op een ba sisschool hebben. Zo maken wij niet alleen lokaal ons groe ne hart zichtbaar, maar bereiken we te vens meer bewustwording voor het mi lieu bij de jeugd; bij onze toekomst! Bo- Philips Lighting Roosendaal ZWAANHOEFSTRAAT 2, 4702 LC ROOSENDAAL, T 0165 57 70 00 WVWV.LIGHTING.PHILIPS.COM Foto: Philips Lighting Roosendaal vendien levert onze gift de gemeente een flinke besparing op." Global Warming Hans Dahlkamp, program manager green en directielid van Philips Lighting Roosendaal: "Binnen het Maatschappelijk Voor elke verkochte besparingslamp T5 doneert Philips het Wereld Natuur Fonds. De ijsbeer mag van ons nooit uit sterven door het broeikaseffect! Onze toppositie binnen de Dow Jones Sustaina ble Index bevestigt dat wij, als Philips, goed bezig zijn met duurzaam onderne men. Bij Philips Roosendaal werken 1250 mensen. Zij produceren jaarlijks 150 mil joen TL-buizen en 30 miljoen professio nele spaarlampen. Dagelijks verwelkomen zij zo'n zeventig bezoekers op hun 25 hectare grote plant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76